Gelin buketi, Gelin tacı

weirdo_87

Guru
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2008
148
34
Merhaba kızlarrr....
Gelin buketi, gelin tacı için önerebileceğiniz bir yer var mı?
Bir de belki nedime bilekliği yaptırmak istiyordum. Sizce şık duruyor mu. fotoğraflarda vs?
yoksa hiç o masrafa gerek yok mu ??
hadi biraz konuşalım :)

Merhaba kızlarrr....
Bir de belki nedime bilekliği yaptırmak istiyordum. Sizce şık duruyor mu. fotoğraflarda vs?
Gelin buketini kendin yapmani oneririm. Yapaycicekdeposu hesabından yapay cicekler satin alarak yapabilirsin. Taç da gelinurunlericom diye bir insta hesabi var çok kaliteli ürünleri var.

Gelin buketini kendin yapmani oneririm. Yapaycicekdeposu hesabından yapay cicekler satin alarak yapabilirsin. Taç da gelinurunlericom diye bir insta hesabi var çok kaliteli ürünleri var.
Teşekkür ederim 🙏 inceledim ama ben daha çok kuru çiçeklerden bir şeyler arıyordum. Özellikle taç ve yaka çiçeği için. Birkaç yer de buldum ama hep aynı tarz. Biraz farklı, iddialı olsun istiyorum 😅.

Teşekkür ederim 🙏 inceledim ama ben daha çok kuru çiçeklerden bir şeyler arıyordum. Özellikle taç ve yaka çiçeği için. Birkaç yer de buldum ama hep aynı tarz. Biraz farklı, iddialı olsun istiyorum 😅.
Kuru çiçeği sonradan saklayamazsiniz. O sitede kuru cicek de var zaten. Bütçe sıkıntınız var mi cicek konusunda?

Instagramda “clicheatelierr” diye bir sayfa buldum, tam aradığım aslında bayıldım aksesuarlarına 😍 ama fiyat soruyorum şu an.
bir de “hippimippi” var onun ürünleri de güzel ama mail ile fiyat listesi aldım biraz pahalı 😬

Merhaba kızlarrr....
İnstagramda gelinbuketcom sayfasında güzel buketler var oraya göz atabilirsin. Gelin tacı olarak da gulsahaydinaccessories sayfasına bi bak derim çok şık zarif modeller var 🥰🥰

sayfamı mutlaka ziyaret edin.. insta.. "mortasarimm_arzu"
dolap uygulamasında satışlarım var, referanslarıma bakınız.. "arzuark2010"

X