Gelin Makyajı Yarışması

hangi gelinimiz birinci olsun?

• 1 numaralı gelinimiz

OY: 14 1,6%
  • 2 numaralı gelinimiz

OY: 14 1,6%
  • 3 numaralı gelinimiz

OY: 10 1,2%
  • 4 numaralı gelinimiz

OY: 61 7,1%
  • 5 numaralı gelinimiz

OY: 12 1,4%
  • 6 numaralı gelinimiz

OY: 44 5,1%
  • 7 numaralı gelinimiz

OY: 12 1,4%
  • 8 numaralı gelinimiz

OY: 173 20,0%
  • 9 numaralı gelinimiz

OY: 22 2,5%
  • 10 numaralı gelinimiz

OY: 9 1,0%
  • 11 numaralı gelinimiz

OY: 434 50,3%
  • 12 numaralı gelinimiz

OY: 58 6,7%

• Ankete Katılan
    863
  • Anket Kapalı .
kızlar fotolar nerde..oy için çağırdınız geldinm başka topikten..ilgilenin benle bakim...

3 güzel 6 güzel 11 güzel :)

ama 6 numaradakı gelin makyajı olmak için biraz sönük gibi geldi bana
3 numaradakıde özensiz gibi geldi
11 i seçiyorum

tamam tamam siz söylemeden buldum ben..ik saatte veriyonuz cevabı... :mymeka:
11 numarayı seçtimm.ayrıca çoook sönük geldi bana makyajlarrr..neyse hoşçakalınn..

11 numarayı her zaman beğenmişimdir hem kendisini hem yaptığı makyajları ama oyumu bu sefer farklı bi kişi için kullandım

gerçekten çok hoş o da 8 numara maşallah :nazar:

4 numeroaklinialirimsmile
Genel olarak far sürüş tarzlarını pek brğenmedim ruj seçimi çok arka plana atılmış gelin mkyajı sadece göz makyajı değildir.saç ve gelinlikle uyumlu olmalıdır.
Yinede emeğinize sağlık

11 dedim tam hayalimdeki makyaj ne çok abartılı ne de çok hafif tam kararında :lepi:

ben 4 numaranın gözlerini çok beğendim ama yüzü net çıkmamış geri kalanı için bişey diyemem 6 numaralı gelinin yüzü çok hoş ama makyaj yok denecek kadar az pek geline benzemiyo en güzeli 11 numaralı gelin gibime geldi çünkü en net o çıkmış gerçekten gelin gibi duruyo oyumuda verdim

bence gelin makyajı o kadar abartılı ve rengarenk olmamalı biraz sadelik olmalı bunuda 11 numarada gördüm başka beğendiklerimde oldu ama gelin makyajına uymamış :)

Yarışmanın 2. gününden 403 kişi oldu

yarışma duyurusunda emeği geçen afiş broşür dağıtan tüm arkadaşlara (Akitra Danrıçam) çok teşekkürler

iddaya girerim 1000 kişi oy kullanacak:))))

X