Düğün gelin pabuçlarımı yaptımmmm =)

zipircik

sağlıkla,hayırla gel bebeğim ☺️
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2012
618
461
kızlarr :KK3: gelin ayakkabılarımı yaptımm :KK1: sizce nasıl olmuşlarr?
bağcıklarını ne renk yapayım sizcee? bunları fotoğraf çekiminde, gelin alma da bir dee düğünde oynamaktan yorulduğumda giyeceğim :)

$DSCF5077.jpg $DSCF5081.jpg $DSCF5082.jpg $DSCF5084.jpg $DSCF5085.jpg

bunlar da aldığımız ayakkabılarım :) bunları da salona girerken ve yorulana kadar ayağımdan çıkarmicam :)

$DSCF5088.jpg $DSCF5089.jpg

bağcıklarını ne renk yapayım sizcee? bunları fotoğraf çekiminde, gelin alma da bir dee düğünde oynamaktan yorulduğumda giyeceğim :)

bunlar da aldığımız ayakkabılarım :) bunları da salona girerken ve yorulana kadar ayağımdan çıkarmicam :)

Ben conversi beğenmiyorum genelde ama siz yorulunca giymek için almışsınız, doğru bir tercih. Ben böyle kendi işini kendi yapan hanımlara bayılıyorum. Çok ta güzel olmuş, ellerine sağlık. Bağcık rengi ne renk olsa güzel olur zaten. Mor da çok yakışmış.
Diğer topuklu ayakkabını da sen mi yaptın? Conversi yapan onu hayli hayli yapar ne de olsa :)

Son düzenleme:

Ben conversi beğenmiyorum genelde ama siz yorulunca giymek için almışsınız, doğru bir tercih. Ben böyle kendi işini kendi yapan hanımlara bayılıyorum. Çok ta güzel olmuş, ellerine sağlık. Bağcık rengi ne renk olsa güzel olur zaten. Mor da çok yakışmış.
Diğer topuklu ayakkabını da sen mi yaptın? Conversi yapan onu hayli hayli yapar ne de olsa :)

teşekkür ederimm :) topukluları ben yapmadım ama dediğiniz gibi o hepsinden kolay aslında :KK1:

teşekkür ederimm :)

Eki Görüntüle 828608 Eki Görüntüle 828609 Eki Görüntüle 828610 Eki Görüntüle 828611 Eki Görüntüle 828612

Eki Görüntüle 828613 Eki Görüntüle 828614

çok güzel olmuş cnm. bende convers giycem dış mekan cekımı yapılırken. salonda normal aykkabılarımı giycem :)
conversimi toz pembe dusunuyorum....:KK53:

çok güzel olmuş cnm. bende convers giycem dış mekan cekımı yapılırken. salonda normal aykkabılarımı giycem :)
conversimi toz pembe dusunuyorum....:KK53:

teşekkür ederim canım :) çok tatlı olur yaa bende mi renkli yapsam diye düşündüm ama azcık süslü olsun gelin ayakkabısı olduğu belli olsun diye beyaz yaptım sende süsleyebilirsin biraz istersen pembede güzel olur süslü püslü :))

bide sence bağcıklarım ne renk olsun ona karar veremiyorumm

teşekkür ederim canım :) çok tatlı olur yaa bende mi renkli yapsam diye düşündüm ama azcık süslü olsun gelin ayakkabısı olduğu belli olsun diye beyaz yaptım sende süsleyebilirsin biraz istersen pembede güzel olur süslü püslü :))

bide sence bağcıklarım ne renk olsun ona karar veremiyorumm

el çiçeğin ne renk canım

Eki Görüntüle 828608 Eki Görüntüle 828609 Eki Görüntüle 828610 Eki Görüntüle 828611 Eki Görüntüle 828612

ayyyy çok güzel bayıldımmm
güle güle kullann tatlımm

Topuklu ayakkabılara bayıldım tamda benim istedigim tarzda :KK16:
Conversler renkli olmasaymış daha uygun olurmuş gibime geldi bende converse düşünüyorum yorulunca giymek için

ayakkabıları çok beğendim converse normal hayatta en favori ayakkbımdır düğünde çekimde olsun ben hep babet ve converse giycem , ben boyamak istiyorum ama nasıl olucağını bilmiyorum o yazdığın kalemler ne kalemi canım çok hoşuma gittiler

anaaammmm ne şeker olmuşş bunlarrr :KK52::KK52:
çok cicikler yaa benim fikrim beyaz kurdale :KK34:
bordo mu kırmızımı ne çok sırıtmış ya beyaz tamamlamış zaten :KK34:
mutluluklar şimdiden :nazar:

çok güzel olmuşlarrr.bayıııllldım.
allah mutlu mesut bir evlilik nasip etsin.

ayyyy çok güzel bayıldımmm
güle güle kullann tatlımm

çok güzel olmuş ellerine sağlıkk...güle gülee giyy :KK34:

teşekkür ederimmm :)
Topuklu ayakkabılara bayıldım tamda benim istedigim tarzda :KK16:
Conversler renkli olmasaymış daha uygun olurmuş gibime geldi bende converse düşünüyorum yorulunca giymek için

çok memnun kalacağımı düşünüyorum şuaann :) kesinlikle yedek de babet yada converse olması lazım bence.

ayakkabıları çok beğendim converse normal hayatta en favori ayakkbımdır düğünde çekimde olsun ben hep babet ve converse giycem , ben boyamak istiyorum ama nasıl olucağını bilmiyorum o yazdığın kalemler ne kalemi canım çok hoşuma gittiler

siyah kalem asetat kalemi silinme falan olmuyo güzel duruyo :KK1:
anaaammmm ne şeker olmuşş bunlarrr :KK52::KK52:
çok cicikler yaa benim fikrim beyaz kurdale :KK34:
bordo mu kırmızımı ne çok sırıtmış ya beyaz tamamlamış zaten :KK34:
mutluluklar şimdiden :nazar:

fuşya :KK70: pek belli olmamış ama :KK70: saten kurdele kötü durdu hakikaten bende gittim organze mor aldım :KK70: kardeşim (erkek) "beyaz çok sade kalıyodu, fuşya da bi garip duruyodu. bi eksiklik var diyodum moru aldığın iyi olmuş tamamlanmış" dedi :KK1::KK1:

çok güzel olmuşlarrr.bayıııllldım.
allah mutlu mesut bir evlilik nasip etsin.

ayyy teşekkür ederimmm amin inşallahh cümlemizee :)):nazar:

iki ayakkabına da fikirlerine de bayıldımmmmmmm. allahım nazarlardan saklasın maşallah maşallah :))) bu arada renkli bağcık da çok güzel olmuş canım.

Bayıldım bayıldım o convers lere ben :KK34: eline sağlık zipircik . Bağcık bence mor olan olmalı daha güzel duruyor sanki . bir de ömür boyu mutluluklar dilerim sana :123:

Çok güzeller...Ve size özeller daha önemlisi,ancak çiçekte de bir bordo renk olursa ona da hareket gelir ve fotoğrafta daha güzel görünür:)

X