Gelinbaşı ve Gelin Tacı Gelin Saçı için hangi Kuaför ?? Yardımm :((

uumutsuz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2014
65
19
Kızlaaar anadolu yakasında gelin saçı ve makyajı için hangi kuaför iyidir ?? Yardımcı olurmusunuz :KK43:(??

ben kanlıcada oturuyorum o çevreden : kavacık, paşabahçe beykoz vs iyi bir kuaför tavsiyesi verecek olan var mı gelin başı için?

Diba kuaför , erdem kramer bu ikisi müthiş ama biraz tuzlu oluyo .. Birde sana biraz mesafe olarak uzak olabilir bağdat cad. de ama mükemmelliyet istiyorsan mutlaka bir fiyat al derim

Bir sene önceki konuyu hortlatacak kadar zora düşmüş bir kuaföre de kimse gitmez açıkçası. Reklamı da şöyle çaktırmadan yapmak lazım. Buradaki kadınlar hafiyeleri bile suya götürüp susuz getirir, aklınızda bulunsun.

buradan aramayın bence. artık kuaförlerin instagramları var, faceleri var. oradan bakın, yaptığı saçları kendi gözünüzle görün.
Bir de İstanbul yani orası, binlerce kuaför vardır. Bu şekilde...? bilemedim yani

Merhaba, Ben Bakırköy'de yaptırdım çok da memnun kaldım, herkes çok beğendi. N&B kuaför ve güzellik salonu üstelik fiyatları da bence çok uygun. Telini yazayım bi görüş 0546 218 55 10 Kalfası daha önce Cevahir Avm'de Kanal D'de fln çalışmış, gayet profesyonel ve işine hakim. yalan olmasın şimdi tabi herkese farklı fiyat verebilirler ama 300 TL civarına gelin saç ve profesyonel makyajını yaptırırsın diye düşünüyorum.
Yaa ne de güzel yapmışsın reklamını. Mune Mune

Hem geçen senenin konusu, hemde kadın anadolu yakası demiş.

benim kuzenim saçını kuaförde normal düğüne gidiyo gibi bir topuz yaptırmıştı, makyajını de evde kendi yapmıştı, kuaförü neredeyse sıfır maliyetle halletmişti :)

benim kuzenim saçını kuaförde normal düğüne gidiyo gibi bir topuz yaptırmıştı, makyajını de evde kendi yapmıştı, kuaförü neredeyse sıfır maliyetle halletmişti :)
o benim de hep kafamdan geçen düşüncedir ama duvağı nasıl evde mi taktı?

X