Gelinlik Modelleri gelinliği tutuşan gelin

E

EU3

Ziyaretçi

BALIKESİR'in Susurluk ilçesin'de, kır düğünü ile Gökhan Gürcan ile dünya evine giren Gamze Özdemir Gürcan'ın meşaleler arasından nikah masasına yürürken gelinliği tutuştu. Alev alan gelinlik damat ve davetliler tarafından söndürüldü. NE BÜYÜK TALİHSİZLİK
Çift, müzik ve alkışlar eşliğinde, yanan meşalelerin arasında kolkola nikah masasına doğru yürürken, Gamze Özdemir Gürcan'ın gelinliğinin eteği, rüzgarın etkisiyle meşaleden sıçrayan kıvılcımdan alev aldı. Gelinliğinin yandığını görünce paniğe kapılan gelinin yardımına damat ve davetliler yetişti. Alev alan gelinlik, gelin yaralanmadan söndürüldü. Olayın şokundan uzun süre kurtulamayan çift, nikah memurunun yönelttiği soruları da güçlükle yanıtladı...

o kadar güzel bi güne bu kadar talihsiz bi anı..çok ilgiç bi durum Allah kimseye yaşatmasın ya..korkunç bişey bütün morali bozulur insanın

ayy cok üzüldüm yaaa nazara gelmiştir

Sakıncalı şu meşaleler falan..Bende hep saçlarımın tutuşmasından korkmuşumdur öyle ortamlardaakannehir

Bunun daha kötüsünü internette izlemiştim ben. Yabancı bir ülkedeydi yanılmıyorsam. Yine böyle meşalelerden biri gelinin ayaklarının altına düşüyor. Ve gelinlik alev alıyor. Söndürene kadar gelinliğin çoğu yanıyor. Gelin ciddi yanıklarla hastaneye kaldırılıyor. :KK43:

Bende çok korkuyorum öyle meşalelerden falan. Mümkünse istemiyorum öyle şeyler düğünümde

Bunun daha kötüsünü internette izlemiştim ben. Yabancı bir ülkedeydi yanılmıyorsam. Yine böyle meşalelerden biri gelinin ayaklarının altına düşüyor. Ve gelinlik alev alıyor. Söndürene kadar gelinliğin çoğu yanıyor. Gelin ciddi yanıklarla hastaneye kaldırılıyor. :KK43:

Bende çok korkuyorum öyle meşalelerden falan. Mümkünse istemiyorum öyle şeyler düğünümde

Beterinde beteri varmış yani:1no2:

X