Gelinliğimi satıyorum!

lilithxxx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2012
91
18
$DSC_0251.jpg

Arkadaşlar gelinliğimi Aydın Beyaz Gelincikten aldım ve çok severek kullandım bir kez giyildi. Kuru temizlemesi yapıldı. Malesef koymak için yerim yok o yüzden satıyorum. Alırken üst kısmı için Fransız dantelinden yapıldı dediler. 38-40 bedene uygun arkası bağlama şeklinde. 1500 liraya aldım 800tl ye satmayı düşünüyorum. Tabi pazarlıkta sünnettir:KK66:

Gelinliğinize bayıldım.Ortada netleşen bir düğün tarihi filan olsa almayı bile düşünürdüm.Ama yok malesef :)

Beyaz Gelincik'in sayfasına bakıyorum şimdi.Modeller çok güzel.valla üşenmem Bursa'dan kalkar taa Aydın'a giderim almak için.

Ben de cok begendim, ozellikle duvaktaki detaylara bayildim :) Lakin benim de erkek arkadasim bile yok :) o yuzden gelinlige talip olmak benim icin riskli.

evet bana da orayı birkaç arkadaşım önermişti hakikaten çok güzel modelleri var. İlk bu modeli denedim arkasından 4-5 model daha giydim ama aklım hep bundaydı en sonunda yine ilk kararıma dönerek bu gelinliği aldım. Çokta rahat bir şekilde kullandım ama dediğim gibi saklayabilecek yerim olmadığından en mantıklısı satmak diye düşündüm. Çok teşekkür ederim beğenileriz içinde :KK66:

gelinliğin üst kısmının daha yakından resmi varsa dantelin orijinalliğini belki anlarız. ama gelinlik bakan arkadaşlar düşünsünler derim. ben de çok beğendim. kibar sade tatlı, daha ne olsun. fiyat da iyi. mutluluklar...

sanırım orjinal. olmasa bile kirpikleri var, orjinale en yakını :)) teşekkür ederim kırmayıp koyduğunuz için :)

X