Gelinlik Modelleri Gelinliğin vazgeçilmezi dantel

Bende hasta oldum bu gelinlige, ön tarafini görmememe ragmen bayildim..
Cok duru ve asil.. Mankenin bakisinin da etkisi var tabi cok masum :)

bu da benim temmuzda giyeceğim dantelli gelinliğim inş istediğim gibi olur:)))))))) $robe-de-mariee-cosmobella-7507-4035_2.jpg $robe-de-mariee-cosmobella-7507-4035_1.jpg

Bende hasta oldum bu gelinlige, ön tarafini görmememe ragmen bayildim..
Cok duru ve asil.. Mankenin bakisinin da etkisi var tabi cok masum :)

Bu gelinliğin markası modeli orion imiş. Önden bu şekilde duruyor, üstündeki zaten kendinden değil, bolero. Bizim kızlar burun kıvırır boleroya, Rosa clara 300-500 eurodan satıyor güzelim boleroları...

Robe-de-Mari%C3%A9e-Rosa-Clara-Collection-Two-by-Rosa-Clara-Mod%C3%A8le-ORION.jpg

157_orion_vestido-de-novia_two_20112.jpg

Bu gelinliğin markası modeli orion imiş. Önden bu şekilde duruyor, üstündeki zaten kendinden değil, bolero. Bizim kızlar burun kıvırır boleroya, Rosa clara 300-500 eurodan satıyor güzelim boleroları...

Robe-de-Mari%C3%A9e-Rosa-Clara-Collection-Two-by-Rosa-Clara-Mod%C3%A8le-ORION.jpg

157_orion_vestido-de-novia_two_20112.jpg

Gelinlik ön tarafindanda cok hos ama tamamlayan kesinlikle bolerosu olmus..

O kadar asil duruyorki dantelli modeller:KK31:
Benim gelinliğimde fransız dantelindendi. Albümlerde fotolarım var:KK55:

silk-and-chiffon-meterial-pure-white-mermaid-style-prom-dress-80501.jpg

silk-and-chiffon-meterial-pure-white-mermaid-style-prom-dress-80501-2.jpg

silk-and-chiffon-meterial-pure-white-mermaid-style-prom-dress-80501-3.jpg

minenes katiliyorum, dantelin güzelligi gelinligin tümüyle havasini degistirmis.
Bu modelde kullanilan dantel diyemeyiz ama benzeri bile asil gözükmüyor mu :)

Son düzenleme:
meerhabalaaaaarr kizlar bisey sorcam

ben kismetse sene evlenicem. dantelli gelinlikleri cok begeniyorum. kollari dantelli olsun istiyorum ama yaz aylarinda biraz sicak olmazmi?? :26:

günes tepede 35-40 derecede ben kollari dantelli gelinlik giydigimde tuhaf durmaz mi??

Sentetik bir dantel değilse sıcaklatacağını düşünmüyorum. Başörtülü bir insan olarak tecrübelerime göre insanı sıcaklatan giyinmek değil sentetik kumaş tercih etmek zaten :KK70:

Şimdi nasıl ayırt edeceksiniz bilemedim :KK70: Sentetikler var, pamuk karışımlılar var, pamuklular var. Pamuklulara zaten güç yetmez. Tamamen sentetik olanlar biraz parlakça ve sert dururlar. Plastik gibi düşünün yani...

Gerçi zaten, gelinliğinizin astarı olacak satenin de muhtemelen yüksek oranda sentetik olacağını düşünürsek, zaten sıcaklayacaksınız gelinlikle. Bence kol varmış-yokmuş çok da farketmez...

Şimdi nasıl ayırt edeceksiniz bilemedim :KK70: Sentetikler var, pamuk karışımlılar var, pamuklular var. Pamuklulara zaten güç yetmez. Tamamen sentetik olanlar biraz parlakça ve sert dururlar. Plastik gibi düşünün yani...

Gerçi zaten, gelinliğinizin astarı olacak satenin de muhtemelen yüksek oranda sentetik olacağını düşünürsek, zaten sıcaklayacaksınız gelinlikle. Bence kol varmış-yokmuş çok da farketmez...

haaa tamam simdi anladim :KK1:

tsk ederim bilgi icin :KK54:

X