Gelinlik Modelleri Gelinlik aldıktan sonra..

cgrsld23

Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2019
7
1
24
Yeni evleniyorum ve gelinliği almak istiyorum ama gelinliği sonradan satmak ya da bir gelinlikciyle anlaşıp kiralatmak ya da sattırmak istiyorum bu mümkün mü acaba yardımcı olur musunuz

Evet mümkün ilk giyim için kirala bence sonra hiçbişey için uğraşmasın 2. 3.kez giyilmişte kiralayabilirsin sıkıntı yapmazsan daha uygun gelir

En mantıklısı boşa bir sürü para hele ki günümüzde. Direk kirala kardeşim boşver zaten hevesini alırsın fotoğraftır düğündür...

Semt olarak neredesiniz?önerebileceğim gelinlikçi var,hem kendi istediğinize göre diktirip,hem kiralayabileceğiniz

Satın almakla kiralamak arasında çok az bir fark oluyor. İnsanlar bunu düşünerek satın alıyor. Ama başkasına satmaya gelince yarı fiyatına bile satamayanları gördüm.

Ben gelinliğimi satın aldım, bir çok şehirde çekim yapmayı düşünüyorum çekimlere doyamadığımdan eheh, ablam da satın aldı bir kaç kez kiraladı parasını çıkardı gelinliğin, ben şuan kıyamam yeni evli olduğumdan ama ilerde bende kiralarım

Ben satın aldım. Ama fiyat uyguna geldi bir de çok gezmek istemiyordum. Nikahtan sonra letgoda filan satarım ben de kiralamak ile uğraşmam.

X