İlişkim hakkında

satensu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2024
13
6
23
Merhaba. Size ilişkimle alakalı bir şey anlatmak ve tecrübelerinize göre yorum almak istiyorum. Öncelikle karşımdaki insanın bir ilişkide olması gerektiği şekilde davranmadığının farkında olduğumu söylemek istiyorum. Fakat böyle biriyle ilişki geçmişi olan insanlar beni anlayacaktır ki karşımdaki insanın manipülasyonları veya attığı bir adım, söylediği bir şey kafa karışıklığı yaratıyor ve bu ilişkiden kolaylıkla uzaklaşamıyorsun. Gelecek görmüyorum, biteceğini biliyorum ama bunu alabileceğim en az hasarla atlatmak istiyorum.

Biz bir süre ayrılıktan sonra eski sevgilimle bir araya geldik benden silmemi istediği birisi vardı ve sildim. Sonrasında ben de kendisinden böyle bir talepte bulundum bana ekli olan herkesi tanıdığını söyledi. Yüz yüzeyken bu konuyu tekrar açtım ve listede o kim bunu nerden tanıyorsun diye sorarken birisi için tanımıyorum şeklinde cevap verdi. Ben senin söylediklerine inanıyorum beni hayal kırıklığına uğrattın dedim ikinci bir kişide de arkadaşı aracılığıyla tanıştığını ama arkadaş olduklarını söyledi yemin falan etti bu arada o kişi bulunduğumuz şehirde yaşamıyor. Görüşüyor musunuz dedim hayır dedi öyleyse silmesini istedim o da bana sorduğun herhangi birisine verdiğim cevap seni zaten tatmin etmeyecek herkesi sileyim mi o zaman silmeyeceğim dedi aramız açıldı düzeltmek için birkaç saat çaba gösterdi ama silmedi yani. Eve döndüğümde de hiç iletişime geçmedi sebep eve gittiğimde yazmamammış beni zaten o bıraktı. O da yazmadı gece hesabını dondurmuş herhalde silmesini istemeyeyim diye. Buna da bozuldum çünkü geçen haftalarda kapatacağını söylediği zaman kapatmanı istemiyorum biz birlikteyken neden kapatıyorsun demiştim tamam kapatmam demişti ben de konusunu dahi açmadım kapatmasının.

Ben bu kişiyle problem konuşamıyorum. Kendimi ifade edebilen birisiyim. Ama karşımdaki insan problem konuşurken sinirleniyormuş. Biz tartışırken ortadan kayboluyor bir sonraki gün sorun yokmuş gibi konuşmaya devam ediyoruz. İlişkinin böyle bir şey olmadığını biliyorum. Kale alınmıyormuş gibi hissediyorum ve böyle bir ilişkide olmak istemiyorum dedim. O da bana böyle bir ilişkide olmak istemediğini daha yetişkin davranılmasını istediğini söyledi. Bilmiyorum liseli tripleri mi bunlar yoksa haklı mıyım veya bir şey istemeyi bilmiyor olabilir miyim?

Şehir dışında okuyorum son 1 ayım kaldı ve bu 1 ayda da idare etmek istiyorum çünkü aynı şehirdeyken ilişki içinde daha öz güvenli oluyorum ve daha az düşünüyorum. Şu an ayrılmaya hazır değilim

Nasıl davranmalıyım artık böyle bir tipe bana yardımcı olabilir misiniz tek sinirlenen benmişim gibi hissediyorum artık
 
Sağlıksız bi ilişki için fazla düşünüyorsunuz. Amacınız 1 ayı geçirmekse niye bu kadar kendinizi yiyip bitiriyorsunuz, he deyip geçin. O sizi umursamıyor, siz ilişkinin biteceğinden eminsiniz, ee?
 
Sağlıksız bi ilişki için fazla düşünüyorsunuz. Amacınız 1 ayı geçirmekse niye bu kadar kendinizi yiyip bitiriyorsunuz, he deyip geçin. O sizi umursamıyor, siz ilişkinin biteceğinden eminsiniz, ee?
Ben de ilk kez böyle bir ilişki yaşadığım için egom zedelenmiş hissediyor olabilirim bu yüzden rahatsızlık duyuyorum
 
X