Gelinlik Modelleri Gelinlik derdim

bensanademistim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2017
3.110
6.519
35
Kızlar Merhaba.
Ben eylülde evleniyorum ve Mersin'de yaşıyorum.
Ama bir türlü aradığım gelinliği bulamıyorum.
Tüm gelinlikcilerde avize gibi modeller var. 3 katlı tül kabarık kabarık. Tövbeler olsun.
İstediğim model elegant, asil, zamansız, clas bir model. Elbise gibi şık sade. Dupduru.
Gelinlikcilere anlatıyorum diyorlar ki. 'Burada öyle gelinlik yok herkes prensescilik oynamak istiyor o gün. O yüzden hep kabarık, boncuklu, abartı gelinlikler var. Hatta daha taşlı daha pırıltılı gösterişli, daha kabarık istiyorlar. Ama sizi anlıyoruz asıl gösteriş asil olanda ama keşke talep olsa da istediğinizi getirtebilsek biz de çok istiyoruz ama talep yok' diyorlar. 'İsterseniz dikelim.' diyorlar. Herkes ben dikerim diyor tabi ki.

Fakat ben dikebileceklerinden emin değilim önce keşke bir üstümde görsem. Belki yakışmayacak, belki terzi yeteneksiz ve beni anlamayan biri olacak mecburen giymek zorunda kalacağım.

Ne dersiniz diktirmeli mi? Banu Güven'in tasarımlarını çok beğeniyorum ama çalışıyorum ve İstanbul- Ankara falan da yapamam.

Mersinde bana yol göstermek isteyen birileri de olabilir. Şuraya bak, şu terzi iyidir vs. diye.
Şimdiden çok teşekkür ederim :)

başka şehirden alma şansınız var mı? yani haftasonu git al gel yapabilirsiniz istanbuldan mesela.
ayrıca hazır gelinlikçilerde de çok güzel modeller oluyor oleg cassini gelinliklerine bayılıyorum mesela, beyaz butik vs bunlardan model beğenip bir haftasonu al gel yapabilirsiniz.

İstanbulda anlattıgınız gelınlıklerden cok var acıkcası. Benımde sımdıkı aklım olsa kesınlıkle dap dar bır gelınlık gıyerdım , oldukca yakısırdı dıyorum.
Prenses gelınlıgı hersey gıyer ama dumduz , dar , sade senın onune gecmeyen bır gelınlıgı herkes gıyemez.
Istanbula gelın dıyorum :KK52:

başka şehirden alma şansınız var mı? yani haftasonu git al gel yapabilirsiniz istanbuldan mesela.
ayrıca hazır gelinlikçilerde de çok güzel modeller oluyor oleg cassini gelinliklerine bayılıyorum mesela, beyaz butik vs bunlardan model beğenip bir haftasonu al gel yapabilirsiniz.

oleg cassini yeni açıldı zaten oraya bakacağım :) ama cumartesi bile çalışıyorum nasıl olacak bilmiyorum :KK43: dua ediyorum bir mucize olsun da buradan bulayım diye.

Mersınde gercekten yok
Bu yuzden arkadasım antebe geldı gelinlik almaya
Anteple mersın 3 saat yol var buraya nişanlınızla gelin bence

oleg cassini yeni açıldı zaten oraya bakacağım :) ama cumartesi bile çalışıyorum nasıl olacak bilmiyorum :KK43: dua ediyorum bir mucize olsun da buradan bulayım diye.
Oleg cassini acıldıysa ordan kesın bulursunuz ozaman

Kabarık gelinligin tarlatanını da cıkarttırabılırsınız ya da eennn kucuk tarlatan takılabılınır

İstanbulda anlattıgınız gelınlıklerden cok var acıkcası. Benımde sımdıkı aklım olsa kesınlıkle dap dar bır gelınlık gıyerdım , oldukca yakısırdı dıyorum.
Prenses gelınlıgı hersey gıyer ama dumduz , dar , sade senın onune gecmeyen bır gelınlıgı herkes gıyemez.
Istanbula gelın dıyorum :KK52:

Herşey İstanbulda ya... Burası 20 yıl geride büyük şehirlerden bu konuda. Hala Petek Dinçöz saçlar, makyajlar, 3 oda bir salon tarlatanlar. İstediğim gelinlik zamansız. Her dönem baktığında iyi ki denilen bir gelinlik. Siz de öyle düşünmüşsünüz :)

Ctesı iş cıkısı veya pazar oglen gıdın ozaman
Calısıyorsunuz ama mecbur gelinlik alıcaksınız ızın alın 1 gun

oleg cassini de hem sade hem şık gelinlikler var gayet de uygun fiyatlara denk gelebiliyor, olmadı adana, gaziantep gibi günübirlik git gel yapabileceğiniz yerlere bakın.

Kızlar Merhaba.
Ben eylülde evleniyorum ve Mersin'de yaşıyorum.
Ama bir türlü aradığım gelinliği bulamıyorum.
Tüm gelinlikcilerde avize gibi modeller var. 3 katlı tül kabarık kabarık. Tövbeler olsun.
İstediğim model elegant, asil, zamansız, clas bir model. Elbise gibi şık sade. Dupduru.
Gelinlikcilere anlatıyorum diyorlar ki. 'Burada öyle gelinlik yok herkes prensescilik oynamak istiyor o gün. O yüzden hep kabarık, boncuklu, abartı gelinlikler var. Hatta daha taşlı daha pırıltılı gösterişli, daha kabarık istiyorlar. Ama sizi anlıyoruz asıl gösteriş asil olanda ama keşke talep olsa da istediğinizi getirtebilsek biz de çok istiyoruz ama talep yok' diyorlar. 'İsterseniz dikelim.' diyorlar. Herkes ben dikerim diyor tabi ki.

Fakat ben dikebileceklerinden emin değilim önce keşke bir üstümde görsem. Belki yakışmayacak, belki terzi yeteneksiz ve beni anlamayan biri olacak mecburen giymek zorunda kalacağım.

Ne dersiniz diktirmeli mi? Banu Güven'in tasarımlarını çok beğeniyorum ama çalışıyorum ve İstanbul- Ankara falan da yapamam.

Mersinde bana yol göstermek isteyen birileri de olabilir. Şuraya bak, şu terzi iyidir vs. diye.
Şimdiden çok teşekkür ederim :)

Canım gelinliğe çok hayal bağlama. yani şunu demek istiyorum. ben de okudum her yerde işte giyince aman Allahım dünyanın en mutlu insanı hissedeceksin flan falan hikayelerine kendimi o kadar kaptırdım ki hazır markaların tüm gelinliklerini denedim. Ramazanda aç susuz gelinlik deniyordum. Diktirmeye karşıydım. Sonra bulamayınca denediğim markaları bir daha deneyeyim dedim, öyle buldum. He şimdi dönüp bakınca ay ne güzelmiş gelinliğim diyorum ama çektiğim çileye değmezmiş. Mutlaka gel istanbuldan filan bak. Maddi durumun nasıl bilmiyorum ama çokta para verme gelinliğe. Ben Vakko dan aldım, dolabın üzerinde duruyor boş boş. yazık günah. inş içine sineni bulursun.

bende mersindeyim ve aynen kabarık afilli bir gelinlik istemiyorum. Arkadaşların dediği gibi oleg cassini de var ama fiyatları biraz uçuk gibi geldi bana. Gerçi ayırdığınız bütçeye bağlı

X