Gelinlik Modelleri Gelinlik derdim

Canım gelinliğe çok hayal bağlama. yani şunu demek istiyorum. ben de okudum her yerde işte giyince aman Allahım dünyanın en mutlu insanı hissedeceksin flan falan hikayelerine kendimi o kadar kaptırdım ki hazır markaların tüm gelinliklerini denedim. Ramazanda aç susuz gelinlik deniyordum. Diktirmeye karşıydım. Sonra bulamayınca denediğim markaları bir daha deneyeyim dedim, öyle buldum. He şimdi dönüp bakınca ay ne güzelmiş gelinliğim diyorum ama çektiğim çileye değmezmiş. Mutlaka gel istanbuldan filan bak. Maddi durumun nasıl bilmiyorum ama çokta para verme gelinliğe. Ben Vakko dan aldım, dolabın üzerinde duruyor boş boş. yazık günah. inş içine sineni bulursun.

Yok canım öyle peri gibi olayım, şöyle büyüleneyim efsunlanayım demiyorum. Sade şık zamansız olsun, yakışsın istiyorum. Çok para harcamak da istemem zaten. Kiralayacağım. Ama ah bi bulsam :)

Istanbula gelme sansiniz varsa oleg cassini'ye mutlaka bakin
Ben de ist disinda evlendim , bir cuma sabahi ucaga atlafim gittim denedim begendim , aksam ucagim var dedim aksama kadar hazirlayip teslim ettiler
Fiyati da hic abarti degildi ve muhtesemdi gelinligim
Internet sayfasi da var bakin inceleyin bence

Istanbula gel bakirkoy kadikoy fatih gez bulacaksin.bende gelinlik bakiyorum ve istedigimi diktirmeden uzerimde gormek icin en azindan benzerini deneyebilmek icin dolastim buldum.
Alt sade saten ust tul ve dantelli bir pelerin

İstanbul'a gelip, randevu ayarlayabilirseniz, bütçeniz de yeterliyse kesinlikle Vakko weddinge bakın derim. Her tür gelinlik çok şık şekilde mevcut.

bence başka modelleri de dene bi. belki giyince kendine yakıştırırsın. ben de ankarada gelinlik çok aramıştım. kayık yaka uzun kol istiyordum. ama denemek için hiç biryerde bulamamıştım. heryerde straplez vardı. risk alıp diktrdim. memnun da kaldım :)

Kızlar Merhaba.
Ben eylülde evleniyorum ve Mersin'de yaşıyorum.
Ama bir türlü aradığım gelinliği bulamıyorum.
Tüm gelinlikcilerde avize gibi modeller var. 3 katlı tül kabarık kabarık. Tövbeler olsun.
İstediğim model elegant, asil, zamansız, clas bir model. Elbise gibi şık sade. Dupduru.
Gelinlikcilere anlatıyorum diyorlar ki. 'Burada öyle gelinlik yok herkes prensescilik oynamak istiyor o gün. O yüzden hep kabarık, boncuklu, abartı gelinlikler var. Hatta daha taşlı daha pırıltılı gösterişli, daha kabarık istiyorlar. Ama sizi anlıyoruz asıl gösteriş asil olanda ama keşke talep olsa da istediğinizi getirtebilsek biz de çok istiyoruz ama talep yok' diyorlar. 'İsterseniz dikelim.' diyorlar. Herkes ben dikerim diyor tabi ki.

Fakat ben dikebileceklerinden emin değilim önce keşke bir üstümde görsem. Belki yakışmayacak, belki terzi yeteneksiz ve beni anlamayan biri olacak mecburen giymek zorunda kalacağım.

Ne dersiniz diktirmeli mi? Banu Güven'in tasarımlarını çok beğeniyorum ama çalışıyorum ve İstanbul- Ankara falan da yapamam.

Mersinde bana yol göstermek isteyen birileri de olabilir. Şuraya bak, şu terzi iyidir vs. diye.
Şimdiden çok teşekkür ederim :)

Senin konuyu görünce az önce oleg cassinin sitesine baktım, Mersin Forum'da şube açmışlar, bir bak istersen

bence başka modelleri de dene bi. belki giyince kendine yakıştırırsın. ben de ankarada gelinlik çok aramıştım. kayık yaka uzun kol istiyordum. ama denemek için hiç biryerde bulamamıştım. heryerde straplez vardı. risk alıp diktrdim. memnun da kaldım :)

Yakışıyor ama istediğim gibi değil :) Son çare diktireceğim şansım varsa sizinki gibi güzel olur :)

X