Gelinlik Modelleri Gelinlik diktirme yardim lütfen

Bence diktirmek riskli biraz.Resimlere bakıyorsun onlar katalog çekimi ve daha profesyonel insanların hazırladığı bi gelinlik.Her gelinlik de herkese yakışmıyor.Bence hazır al.Çok güzel gelinlikler var.Deneyerek sana ne yakışıyorsa nasıl beğeniyorsan alabilirsin.Ben de çok titiz davranıyordum gelinlikte.Aysiradan 2 gelinlik denedim sadece birini aldım.Diğeri yana drapeydi tamamen üstü.Ben zayıf olmama rağmen drape çok kilolu, kalın göstermişti.Gelinliğim çok içime sindi.Sen de bulursun umarım canım.Fiyatlar da burada iyi birşey 1.5 - 2 gibi

Sahi drape nasıl oluyor.Benimki katlı ve yandan çiçekle toplanmış.İnşallah kilolu göstermez:1no2:

Drape yana doğru ince ince dikişler oluyor ya o.Enine dikişli olduğunda beli kalın gösteriyor.Straptez de benimki hiç düşmedi.Arkadan ipli bağlamalılar düşmüyormuş.Düğünlerde görüyordum çünkü çekiştiriyordu gelinler.Ben hiç sıkıntı yaşamadım.Gelinlikçi arkadan bağşamalının düşmeyeceğini söylemiştikaydirigubbakcemile2

Teşekkürler canım,yarın provada söylerim benimkide arkadan bağlamalı olsun.Sürekli çekiştirmek istemiyoruma.s
gelinliği ekleyemedim,dikişleri yoktu galiba.fisfisfis verdiğin bilgiler için teşekkür ederim:dance:

Yurt disinda yasiyorum seneye allah izin verirse dügünüm olacak hihoyyyt, gelinlik konusunda cok titizim :eek: icime sinmesini istiyorum ve sansa birakamak istemiyorum dügün alisverisinde o telasli zamanda aceleyede gelinlik almak istemiyorum, bu yüzden diktirmek daha iyi olur diye düsünüyorum. Bildigim kadar bir ay sürüyor bir gelinligin dikilmesi yanilmiyorumdur umarim. Kac kere provaya gitmek gerek?
Ben türkiyeye gelmeden moda evine istedigim gelinlik modelini ve ölcülerimi versem ben gelmeden gelinlik dikmeye baslanabilir mi?
Bide moda evleri elbiseyi modeldeki gibi dikebilyor mu kötü bir süpriz le karsilasma ola bilir mi. Bide ortalama fiyat bilen varsa yardim larinizi bekliyorum
tatlım selam ben filiz istanbulda fatihte modaevi işletiyorum.dügünün oldumu bılmıyorum.eger olmadı ve dikim yaptımak istiyorsan sana yardımcı olmak isterim.

Merhaba kızlar. Gelinlik diktirme konusu oldukça hassas bir konu. Bu konuda tecrübeli bir terziye ihtiyacını olacak. Hazır gelinlikler her zaman hayalinizdeki gibi olmuyor. Özellikle de avrupa standartlarına göre kalıplar kullanıldığı için üzerinde yine tadilat yapılması şart.

Fiyat konusuna gelince uygun fiyatlı bir terzi bulmak kaliteli olacak mı kuşkusu yaratıyor. Ben son günlerde xdolap isimli bir site üzerinden gelinliğimi diktirecek terziyi buldum. Sitede özel olarak seçilmiş çok kaliteli terzileri ve diktikleri gelinlik resimlerini bir arada buluyorsunuz. Ücretsiz mobil uygulamaları da var. Gelinlik diktir diye arattığınızda bulabilirsiniz.

Aynı anda oturduğum şehirdeki birçok moda evinden fiyat teklifi alıp karar vermeme yardımcı oldu uygulama. Şimdiden ilk randevumu aldım, umarım istediğim gibi sonuçlanır. Siz yurtdışında oturuyorsanız yine de deneyin şansınızı İstanbulda yurtdışı için çalışan pek çok firma mevcut sitede. Size de öneririm.

Arkadaşlar bu fatihte şebnem Sönmez diye bir dolandırıcı var Lanet olsun ona verdiğim para haram olsun LÜTFEN Bu şebnem denilen şahısa ve annesine hayallerinizi kaptırmayın ❗️bildiğiniz dolandırıcılar fabrikasyon sistemiyle çalışıyorlar hayallerimi yıktılar ❗️prova dedikleri şeye üfleye püfleye gelerek sanki lütufta bulunmuş gibi davranıp psikolojik olarak sizi yıpratıyorlar sonucunda size bir çöp verilip dünyanın parasını alıyorlar. Örneğin dantelleri üst üste koyup gelinliğin iğrenç görünmesi mi dersiniz etek uçlarına saçma sapan ekli köklü başka danteller mi koymalarını dersiniz gelinliği düğün öncesi fotoğraf çekiminde bir saat giydim ve söküldü ya anlatamam size neler çektiğimi gelinliği düzelttirmek için bir o kadar daha para verdim duvak yerine bulaşık süngeri bile yapmayacağınız bir bez parçası veriyor elinize bir de arkanızdan küfür ederek sizi gönderiyor NE OLUR BU GÜZEL GÜNÜNÜZÜ REZİL ETMEYİN ❗️zaten her gittiğimde bir gelinle kavga ediyorlardı burdan anlamalıydım ama basiretim bağlandı ben yandım siz yanmayın isterseniz elimde fotoğrafları var kanıtlayabilirim

X