Gelin İç Giyim Gelinlik içine sutyen problemi

morphine

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2011
352
21
Merhaba kızlar
12 nisanda ilk provama gideceğim ve benden takviyeli sutyen giymemi istediler o gün, gerek olursa sonradan kapta isterim dediler.
Öncelikle kapta isterim derken neyi kastettiler bunu anlamadım.
İkincisi de gelinligimin arkası dekolteli V şeklinde olacak, önu de yine askıları v şeklinde gelecek ya da omuzlarımdan biraz aşağıya gelecek.
Ne tarz bir sutyen almalıyım? Yapışan silikonlara baktım, hiçbiri takviyeli değil. Muhakkak takviye lazım demişti zira 75-80 kullanıyorum...
Şimdilik arkasını önemsemeden takviyeli bir suytenle gideyim diyorum, acaba içine takviye ya da sutyen dikiliyor mu gelinliğin?
Provaya gitmiş, daha önce gelinlik diktirmis arkadaşlar ne diyorsunuz bu konuda?
Çok aklım karıştı.

üst kısımları bu modelinki gibi ,ön kısmı daha ince olacak ama, kol mu desem, askı mı desem ne desem anlayın işte

Son düzenleme:
kızlar yok mu provalarını hatırlayan, bu işi yaşamış bitirmiş olan gelinler?

Canım bende aynı bu model askılı önü arkası v diktiriyorum benim göğüsler 90-95 sütyenim üstümdeyken ölçü aldı, bi sonrakinde çıplak ölçü alcam dedi. Henüz ilk provama gitmedim. 20 gün sonra...

Bustiiyer alacaksın arkası kisa onden takviyeli yanları demirli. Magic form markası gelinlik için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…