Gelinlik meselesi

MaHlass

KK'da geçen 14 sene..
Pro Üye
Anneler Kulübü
1 Mart 2007
2.224
3.909
33
hem kendi içinde ukte kalmaz hem de oğlun ilerde ben düğün fotolarına bakmak istiorum dediğinde iyi ki yapmışım dediğin bi anı olur..

Marianna

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2009
72
0
son zamanlarda 10-15 yillik evliler nikah tazeleme töreni yapip gelinlik giyiyorlar da sen mi giyemeyeceksin. icinde kalmasin sakin mutlaka yap. insan yaptiklarinin degil genel de yapmadiklarinin pismanligini duyuyor ! Kesinlikle giy opuyorumnanaktan

er_ca

6-11-2012
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2008
6.215
49
35
olur hemde süper olur....

gelinlik dolabın üzerinde duruyor.. bende çocuğum olunca tekrar giyip tekrar resim çekinmek isterim.

çok güzel olur. bence mutlaka yapmalısınız. berqber hatırlayacağınız ileride çocuğunuza anlatacağınız çok güzel bir anı olur.

On41

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2009
4.257
11
35
canım konunu okuyunca aklıma "unutma beni" dizisi geldi.. orda da evleneli 1 sene olmuş, ama düğün yapılmamış kıza..tutturdu bi hafta içinde gelinlik giyip düğün istiyorum diye..kocası da sert biri.ama en sonunda yumuşadı gelinlik aldı geldi..
senin yerinde olsam bu konuyu açmaya gerek bile duymam.gider çektirirm. hatta o gün akşama kadr gelinliğimle gezerim :KK70: yemeğe falan çıkarsınız.hiç bişi kalmasın içinde.hayat çok kısa. kimsenin lafına da bakma. senin,sizin hayatın(ız) fotolarını bekliyoruz mucuk

Gxuxlsxuxm Sultan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2007
6.223
40
Neden olmasin güzelim ya...ne var bunda??a.s

Bazen benim bile tekrar gelinligmi giyip resim cektiresim geliyor....doyamadim!!zemuszemus

Lakin artik bir bacagim girmez ya icine...o baska meselemafoldumben

zeytohnm

saglıkla gellll erkegimmm
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2007
668
2
37
valal giydim ama bidaha giyy deselerr hemen giyerimm utanmam koşarımm fotorafçıyaa bencee sende öylee yapp içinde kalmasın kimin ne dedigi de umrunda olmasın komik degill süper bişi bencee:)

bigsize83

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2006
1.135
12
38
güzel yorumlarını için hepinize teşekkür ederim kızlar.bi tanesiniz:)
aslında birazda oğlumiçin istiyorum.oğluma gösterebileceğim bi hatıram olur hiç değilse.inanınki cesaretlendirdiniz beni.en yakın zamanda çektiricem.:)

Sarissa

uyudun uyanmadın olacak..
Kayıtlı Üye
19 Mart 2009
9.776
37
giy tabii yaa kime ne
hatta evlenme yıl dönümünüzde bir de düğün yapın şıkır şıkır:)

Sarissa

uyudun uyanmadın olacak..
Kayıtlı Üye
19 Mart 2009
9.776
37
güzel yorumlarını için hepinize teşekkür ederim kızlar.bi tanesiniz:)
aslında birazda oğlumiçin istiyorum.oğluma gösterebileceğim bi hatıram olur hiç değilse.inanınki cesaretlendirdiniz beni.en yakın zamanda çektiricem.:)

fotoğraf isterizzzz:)