Gelinlik meselesi

bence cok guzel olur,nolucak ki,giy gelinligi,guzelinden bi makyaj,bi sac yaptirdinmi,haydi fotografciya.cok guzel olur emin ol.

merhaba arkadaşlar.aslında bu bir dert sayılmaz.yinede okuyup yorum yaparsanız sevinirim.
ben 5 yıllık evliyim.2 yaşındada bir oğlum var.eşimle ailemin rızası olmadan evlendim.o zamanlar düğün yapılmasını istememiştim.dolayısıyla gelinlikte giyemedim.
bugün arkadaşımla konuşurken "ben senin yerinde olsam bir gelinlik giyer fotoğrafçıda foto çektiririm"falan diye konuşma geçti aramıızda.şimdide aklıma takıldı acaba nasıl olur diye.eşime söylesem kabul eder ama sanki komik olurmuşum gibi geliyor bana.kucağında çocuğu gelinlikle fotoğrafçıda foto çektiriiyo.ne bileyim:)) siz ne düşünüyorsunuz kızlar:uhm:

senin yaşında daha bir yıgın bekar kız var, cektir neden çektirmiycekmişsin, bir daha mı evleniceksin yoksa ona mı saklıyosun :)
git çektir anısı olsun evine koyarsın daha cocğun büycek 20 yasına gelınce bakmak ıstedıgınde ne gosterıceksın ona ?

senin yaşında daha bir yıgın bekar kız var, cektir neden çektirmiycekmişsin, bir daha mı evleniceksin yoksa ona mı saklıyosun :)
git çektir anısı olsun evine koyarsın daha cocğun büycek 20 yasına gelınce bakmak ıstedıgınde ne gosterıceksın ona ?
ay allah korusun nadyacım ya.
yorumlarınız için çook teşekkür ederim kızlar:1hug:

süper olur neden çekineceksinizz gelinlik giymek her bayanın hakkı bencee

Bal gibi olur niye olmasın kocaman çocukları olup her seferinde gelinlik giyen nice insalar var :kahve:

örnek ünlüler

onlara oluyoda sanamı olmayacak bence her kadın gelinlik giymeyi hak ediyor :1hug:

sanada çok yakışacağından eminim :kedi:

12ki2za2.gif

hatta senin yerinde olsaydım özel bir günde eşimden habersiz gelinliği bi şekilde bulup veya kiralayıp romantik bir masa hazırlayarak karşısına çıkardım :asigim:

Son düzenleme:
kızlar gelinlikler ne kadar pahalıymış ya.
500 ile 1.200 arasında değişiyomuş.isterse 2 saat kalsın üzerinde isterse 10 gün aynı fiyat dedi satııcı bayan.

merhaba arkadaşlar.aslında bu bir dert sayılmaz.yinede okuyup yorum yaparsanız sevinirim.
ben 5 yıllık evliyim.2 yaşındada bir oğlum var.eşimle ailemin rızası olmadan evlendim.o zamanlar düğün yapılmasını istememiştim.dolayısıyla gelinlikte giyemedim.
bugün arkadaşımla konuşurken "ben senin yerinde olsam bir gelinlik giyer fotoğrafçıda foto çektiririm"falan diye konuşma geçti aramıızda.şimdide aklıma takıldı acaba nasıl olur diye.eşime söylesem kabul eder ama sanki komik olurmuşum gibi geliyor bana.kucağında çocuğu gelinlikle fotoğrafçıda foto çektiriiyo.ne bileyim:)) siz ne düşünüyorsunuz kızlar:uhm:

bende şuanda seninle aynı durumdayım gelinlikle çekilmiş fotoğrafım yok
ve gelinlik resimlerini görünce sanki yeni evlenecek bir kız gibi heyecanla giymek istiyorum ama birtürlü nasip olmadı 27 yaşındayım 2 kızım var 7yıllık evliyim
eşime defalarca söyledim pek yanaşmadı
çok istiyorum ama eşim masraf olacak falan diye kabul etmiyor sanırım
gelinlik fiyatları pahalı olduğu için
artık tanıdıklarımdan evlenen olursa gelinliğini bikaç saatliğine alıp resim çektirmek istiyorum bakalım nasip olacak mı???
seni çok iyi anlıyorum imkanın varsa mutlaka yap

canım inşallah nasip olur gelinlik giymek.bende aynı senin gibi gelinlikçilerin önünde geçerken bile heyecanlanıyorum.

değişik bir duygu tam olarak içimden geçenleri anlatamıyorum
eşime söylediğimde gülmüştü zaten
bulduğum ilk fırsatı kaçırmayacağım
bu gelinlik giyme duygusunu bende yaşamak istiyorum

X