Gelinlik Modelleri Gelinlik modeli tavsiyesi istiyorum

Daisyeh35

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2020
7
4
Selamlar 2 sene içinde (malum virüs var biraz ileri aldık) düğünüm olacak ve benim aklımda henüz bir model yok. Benim kilom 60 boyum 1.65 ve omuzlarım geniş sırt bölgembiraz yağlı bu yüzden sizce bana nasıl bir gelinlik modeli gider. Yardımcı olursanız sevinirim :)

Yani çok değişir modeller.. ama bohem tarz moda onu söyleyebilirim. Bohem modeller diye arat bakalım çıkanları beğenecek misn..

Canım daha çok var o zamana modeller değişecek hem de internetten baktığınla gidip denediğin bir olmuyor. Düğününe yakın bakmaya başlarsın denersin elbet bulursun içine sineni. Allah gönlüne göre nasip etsin inşallah.

Virüsle 2 senenin ne ilgisi var kız asıl ben üzüleyim haftaya düğünüm olacağıdı ayh başıma ağrılar çıktı gene. Gelinliğim bile kaldı ah canım gelinliğim nede güzeldi kim bilir ne zaman giyebileceğim (belki rüyamda).:110:
De mi oysa ne hayallerle seçmiştik henüz ben de giyemedim gelinliğimi bundan sonra hiçbir şeye heves edeceğimi sanmıyorum hayat çok kez yaktı ağzımı..

De mi oysa ne hayallerle seçmiştik henüz ben de giyemedim gelinliğimi bundan sonra hiçbir şeye heves edeceğimi sanmıyorum hayat çok kez yaktı ağzımı..

çok zor zaman geçiriyorum 30 mayısa attık tarihi ama yinede olmayacak biliyorum hevesimde yok zaten sayı çok arttı ve bu gidişle daha da artar gibi :KK43:

çok zor zaman geçiriyorum 30 mayısa attık tarihi ama yinede olmayacak biliyorum hevesimde yok zaten sayı çok arttı ve bu gidişle daha da artar gibi :KK43:
Biz de 25 mayısa attık benim de umudum pek yok düşünmemeye çalışıyorum :KK43:

Sevgili D Daisyeh35 üzüntümüzle üzdüysek kusura bakma inşallah sen düğününü gönlünce yaparsın mutluluklar dilerim şimdiden 🥰

Sevgili D Daisyeh35 üzüntümüzle üzdüysek kusura bakma inşallah sen düğününü gönlünce yaparsın mutluluklar dilerim şimdiden 🥰

valla ailemde eşime karşı bi garip sürekli onu ezip duruyorlar aynı memleketliyiz ailecek tanışıyoruz yüz buluyorlar valla ailelerin arasıda karışmak üzere sanki herşey Allak bullak oldu gibi nerden geldi bu corona ya

valla ailemde eşime karşı bi garip sürekli onu ezip duruyorlar aynı memleketliyiz ailecek tanışıyoruz yüz buluyorlar valla ailelerin arasıda karışmak üzere sanki herşey Allak bullak oldu gibi nerden geldi bu corona ya
Ah canım bizde de benzer dertler var benim ailem çok karışık beni çok üzüp yıprattılar ben üzüldükçe nişanlım onlara göz oluyor nişanlandığımızdan beri onu sakinleştirmeye çalışıyorum ne güzel şimdi kendi yuvamızda her şeyden uzakta olacaktık :KK43:

Ah canım bizde de benzer dertler var benim ailem çok karışık beni çok üzüp yıprattılar ben üzüldükçe nişanlım onlara göz oluyor nişanlandığımızdan beri onu sakinleştirmeye çalışıyorum ne güzel şimdi kendi yuvamızda her şeyden uzakta olacaktık :KK43:

aynen ya ben üzülüyorum diye eşimde onlarla konuşmak istiyor ama eşimi alt etmeye çalışıyolar sen bilmezsin anlamazsın cahilsiniz diyip duruyorlar eşimin aileme karşı bakış açısı değişti ve çok karmaşığım yarın bir gün yine evime giderim ama eşimin, ailemin yaptıklarını unutmaz diye düşünüyorum kinci biri çünkü. arada kaldım resmen

aynen ya ben üzülüyorum diye eşimde onlarla konuşmak istiyor ama eşimi alt etmeye çalışıyolar sen bilmezsin anlamazsın cahilsiniz diyip duruyorlar eşimin aileme karşı bakış açısı değişti ve çok karmaşığım yarın bir gün yine evime giderim ama eşimin, ailemin yaptıklarını unutmaz diye düşünüyorum kinci biri çünkü. arada kaldım resmen
Nişanlım da kincidir malesef. Kendi ağzıyla söylüyor bu yaptıklarını unutmucam senin canını yakarlarsa ben de onların canını yakarım diye

Nişanlım da kincidir malesef. Kendi ağzıyla söylüyor bu yaptıklarını unutmucam senin canını yakarlarsa ben de onların canını yakarım diye

umarım bunlar unutulur da amaan ne gereksiz bir diyalogmuş üff falan diyebilirler istemem aileme karşı negatif olmasını içinden oluyosada bana belli etmesin :KK16:

sevgili D Daisyeh35 afedersin canım duvarını doldurduk corona bizide vurdu :/

Yok yahu, ne kusuru... İnşallah sizin de gönlünüzden geçen olur 🙇 Üzülmeyin, üzenlere de izin vermeyin. Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için sizlere de mutluluklar dilerim 🌸

umarım bunlar unutulur da amaan ne gereksiz bir diyalogmuş üff falan diyebilirler istemem aileme karşı negatif olmasını içinden oluyosada bana belli etmesin :KK16:

sevgili D Daisyeh35 afedersin canım duvarını doldurduk corona bizide vurdu :/
Ah şu corona yok mu... Tüm yaşamı durdurur hale getirdi... Tek temennim daha fazla can kaybı yaşanmadan bitmesi.. Size de mutluluklar diliyorum şimdiden, üzüntü stres yapmamaya çalışın... Emin olun ki o tür şeyler insanı daha çok yiyip bitiriyor. Pozitif kalmaya çalışın🌸

gelinlik çocukluk hayalidir , en azından bir özelliği üzerinden model ararsın ,

ben 7 yaşında falandım bir kumaş türünü begenmiştim ve onun üzerinden gittim
model zaten vucuduma uygun bir model ve o kumaş kullandım

Ah şu corona yok mu... Tüm yaşamı durdurur hale getirdi... Tek temennim daha fazla can kaybı yaşanmadan bitmesi.. Size de mutluluklar diliyorum şimdiden, üzüntü stres yapmamaya çalışın... Emin olun ki o tür şeyler insanı daha çok yiyip bitiriyor. Pozitif kalmaya çalışın🌸

çok sağol canım inşallah biran önce geçer gider bu elzem durum çok can sıkıcı hal aldı çünkü.
Sizede mutluluklar dilerim corona bitince direk işlemlere başlayın bence uzatmayın biz uzattık böyle oldu ne güzel kasımda yapcaktık şimdiye dert tasa yoktu mis ne kadar uzarsa o kadar sorun çıkıyor 😔😔😔

Merhaba. A kesim gelinliklere bakabilirsin. Evet virüs herşeyi çok etkiledi ne yazık ki. Ama birçok gelinlik firması randevularına 15 mayıstan sonra başlıyor diye biliyorum.

X