Gelinlik Modelleri gelinlik pahalı mı?

bikahve95

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2017
1.151
1.171
merhabalar,
özel dikim için istanbul fatihte biyerle anlaştım.
gelinliği iki kere giyeceğim temizlemesi tekrar onlara ait
özel dikim 2500 tl dedi
sizce iyi mi pahalı mı?
başka bi yer 4500 dedi. ama başka araştırsa mıydım

Kalitesine göre her fiyatta gelinlik var, ben de 2 yıl önce 2000 tl ye diktirmiştim pahalı değil bence.

Gelinliğin kumaşına modeline göre değişir fiyatlar. Buna en iyi sen karar verirsin. Acelen yoksa daha çok araştırma yap bence

Yo hayır hıcte pahalı degıl
Ben 5 sene evvel 2800 tl fatıhte dıktırdım , kıralık fıyatıydı bu

merhabalar,
özel dikim 2500 tl dedi
sizce iyi mi pahalı mı?
ben geçen yıl 2000 tl ödedim temizlik bana aitti ama kumaş dantel model diktirdiğin ay herşey fiyatı değiştiryor

ben geçen yıl 2000 tl ödedim temizlik bana aitti ama kumaş dantel model diktirdiğin ay herşey fiyatı değiştiryor
kiralık 2300 dedi satılık 2500 dedi
temizliği ütüsü herşey dahil dedi iki kez giyeceğim çünkü
ama pahalı bulanda var uygun bulanda

kiralık 2300 dedi satılık 2500 dedi
temizliği ütüsü herşey dahil dedi iki kez giyeceğim çünkü
ama pahalı bulanda var uygun bulanda
Aynı taktikle kandım satın aldım gelinliğimi, çok pişmanım dolapta çürüyor desem yeridir.
Fiyat olayına gelince daha ucuzunu da bulabilirsin, çok daha pahalısını da. Bütçene göre yakışanı giymen tavsiyedir.

Uygun, 8 yıl önce aynı fiyata almıştım ama siz satin almayın derim, basa bela oluyor. Arkadaşlarıma veririm, yararlanırlar dedim, o da olmadi. En son kuaföre hediye ettim. Satti mi , ise yarar birine verdi mi bilemiyorum.

bence pahalı değil ama gelinlikte fiyat-performans ilişkisine göre hareket et. rahat hareket edebileceğin, vücudunu en iyi gösteren kumaş ve modeli tercih et. çok uç fiyatlar ödenmemeli gelinliğe... 1500 den 3000 e kadar gideri var benim gözümde. tabi herkesin maddi olanakları ve bakış açısına göre değişir durum.

2 sene önce kardeşimin gelinliğini sıfır diktirip kiraladık. 2800 TL idi. 3000'den aşağı özel dikim kiralar yok gibiydi. Çok gelinlikçi gezmiştik Pendik'te.

merhabalar,
özel dikim 2500 tl dedi
sizce iyi mi pahalı mı?
Hayır değil.
Normal.
Ama 4500 pahalı

normal fiyatı bence ama kalitesiyle alaka bir de kumaşın mesela ben fatihte beğendiğim gelinliği 3,500 demişti kiralık 6 ay önce ümraniye 'den 1800 e kiraladım

X