Gelinlik Modelleri Gelinlikte taş işleme mi, dantel işleme mi terci edersiniz?

iremerkut

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2011
47
0
Kiizlarr sizce gelinlikteee taaaas islememiii yoksa dantel islemememii daha hos duruyoo?? aciiil düsüncelerinize ihtiyacim vaaar !!=)):26:

kiizlarr sizce gelinlikteee taaaas islememiii yoksa dantel islemememii daha hos duruyoo?? Aciiil düsüncelerinize ihtiyacim vaaar !!=)):26:

cnm ilk olarak bir ömür boyu mutluluklar.bence taş işleme bana evlilk cok uzak suan ama evlendgmde üstü gayet taşlı olabldğince abartı genlde abartıyı sevmem ama insan bir kez giyıyor ve abartılı olmasının sakıncası yok üst çok taşlı alt üste göre daha sade ollr kı birbirini tamamlasın model olarak nasıl bırsey düşünuosun tatlm

cnm ilk olarak bir ömür boyu mutluluklar.bence taş işleme bana evlilk cok uzak suan ama evlendgmde üstü gayet taşlı olabldğince abartı genlde abartıyı sevmem ama insan bir kez giyıyor ve abartılı olmasının sakıncası yok üst çok taşlı alt üste göre daha sade ollr kı birbirini tamamlasın model olarak nasıl bırsey düşünuosun tatlm

bende tasli diye düsünüyorum ama danteldede kaliyoo aklim.. karar veremiyorum bi türlü yaa...
diyer actigim konuda sectigim modele bakabilirsin canim :)

bence taşlı guzel olur.benım gelınlıgımde prenses etektı uzerı taşlıydı ve cok şık olmustum:KK16::KK16::KK16:

karar veremiyoruuuumm =(((( etegi presnses etek olucaak üstde dantel olursa cok sade olurmus gibime geliyooo :KK43:

tatlım abartı olup da ne yapacaksın .goz yormaya hıc gerek yok .
ayrıca prenses etek ve ustu dantel olan model de cok sade degıldır .
sadelıkten yanayımdır cunku ,yıllar sonra cocuklarıma resımlerımı gosterdıgım de
komık olmak ıstemem .anne ne abartılı bır modelmıs demelerını ıstemem .
ıstersen benım topıkte kı modellere goz at .her cesıtten var .
begenecegım bır model ıllakı olur .
sımdden mutluluklar cnm .

Son düzenleme:
benim denediklerimde hep tasliydi ve gercekten cok begenmistim.. aah bide karar verebilseeeeemmmm... :)

bende aynı kararsızlık ıcındeydım.fakat en dogru kararı verdıgımı dusunuyorum.sımdı fotoograflara baktıgımda ıyı kı taşlı secmısım dıyorum.:nazar:

tabi ki de dantel :) iyi kreasyonlara bakarsanız taş nerdeyse hiç kullanılmaz hele gri taş işleme gelinliğe hiç yakıştıramıyorum ben. taş istiyorsan beyaz taş düşünebilirsin. okaplan arkadaşın gelinliği taşlı falan hoş durmuş gri taşlar gibi değil

bende gelinlik arayışındayım..önceliğim dantel..çok taşlı ve abartılı gelinliklerden baştan beri kaçıyorum..dantel işlemeler hem şık hem romantik bir hava katıyor.ama tercihiniz taşsa kaliteli olması ve çok göz yormaması önemli bence

ben de dantel diyorum. zaten takilariniz ve sac tokaniz salon isiginda piril piril gostericek sizi, gelinlik sac tokasi takilar, cagla sikel kolu bilezikler duvak islmeleri falan derken bence disko topu gibi olmaya hic gerek yok yani...

Kesinlikle dantel diyorum ..

Taş bana göre değil ..

önce Allah tamamına erdirsin canım... ben hep az taşlı sade gelinliklere baktım dantel hiç istemedim ama 7 tane gelinlik denedim 7. denediğim az taşlı daha çok inciliydi eh hadi bi tane daha deneyim diyerek üstü dantel gelinlik denedim ve kalbim yerinden çıkcak gibi çarptı dantelli gelinlikler insanı daha özel hissettiriyormuş. şuan dikiliyor gelinliğim iyi ki dantel seçmişim.. :KK76: :KK24: Allah seninde inş. gönlüne göre versin canım..

Dantel bi gelinliğe zerafet katar. Sade olursun ama şık olursun, zarif olursun, asil durursun.
Tıpkı bi gelinin olması gerektiği gibi olursun yani.. Bunlar bence böyle tabii.. :)

Son düzenleme:
benim hayalim hep dantel gelinlikti öyle de aldım
tamamen danteldi , ben üzerine şeffaf kristaller işlettim
işleme olarak gözükmüyordu ama gece ışıklarda parlıyordu
ben gelinlikte gümüş renkli işlemeleri beğenemiyorum nedense

X