Gelsin yavrularımız gariiiiii :)))))))

ilknurum28

oyunun adı 'HaYaT' !!!
Kayıtlı Üye
6 Mart 2013
1.179
2
slm arkadaşlar... ben ilknur...bu topiği arkadaşlarım hamil ve yasakhayal ile birlikte açıyoruz...herkes bu dünyada özgürdür nasıl konuşacağını nasıl davranacağını insanların keyfine göre değiştiremez. onun için bu tür kişiler inat bu sayfamızı açma kararı aldık... herkesin dileği sağlıklı ve hayırlı bir bebeğinin olmasıdır ve bu topiğimizde birbirimize sahip çıkıp yasaksız yalansız herşeyizimzle bütün doğallığımızla dertlerimize ortak olalım...bu dünya ölümlü ...insanları kırmaya üzmeye değmez ...her ne kadar sanal olsada buraya yazanlar İNSAN...herşeyden önce buna saygılı olunması gerektiğini düşünüyorum isteyen istediği şivede konuşabilir kendinizi kasıp farklı karaktere bürünmenize gerek yok burası rahat olabileceğiniz bi topic...rabbim isteyen herkese yavrularını nasip eder inşallah... ....
ve son olarakta' HATIRAM OLSUN ' diyorum...

[TD]roter[/TD]
[TD]2 Nisan[/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]

Son düzenleme:
topigimiz hayirli ugurlu olsunnn ilknurummm

insaALLAH bu topikte nice güzel haberleri paylasirizzzz

bebek hasretiyle yanan tüm kizlari topige bekliyoruzz...herseyi konusur paylasiriz birbirimize bildigimiz cercevesinde yardim ederiz yeni güzel arkadasliklar kurariz insaallahhh

gızz ben bekledm bekledm gelmednz neydim dahaaaa ayy ne güzel oldu vallaa herkes şivesinde konuşsun yaa arhat relaxx oln kasılmayın gariii heriii

yaw ancak geldim ilknurummmmmneyseki acilisa yetistim sayilirrrrrr

gonusun gari nörüyonuz diyim ilk önceeeeee

ben ankarali,hamil arkadasimiz izmirli ilknurum ise karadenizli

ya sen kiscemm

yaw ancak geldim ilknurummmmmneyseki acilisa yetistim sayilirrrrrr

gonusun gari nörüyonuz diyim ilk önceeeeee

gız nörelim bekledm bekjledm annaklamadınız neydim bende açtım habu topiği hemen türkçe mealini yazimmm bekledim bekledim gelmediniz bende açim dedim

gız nörelim bekledm bekjledm annaklamadınız neydim bende açtım habu topiği hemen türkçe mealini yazimmm bekledim bekledim gelmediniz bende açim dedim

türkce meali icin tesekkür ederimmmm

ilknurum hepicigini anladim bi bu annaklamadınız kelimeyi anlamamistimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…