Gelsin yavrularımız gariiiiii :)))))))

Canımıniçi hayırlı uğurlu olsun,tesadüf denk geldim.
Sağlıklı bebek haberlerinden geçilmesin inşallah topiğiniz.

Canımıniçi hayırlı uğurlu olsun,tesadüf denk geldim.
Sağlıklı bebek haberlerinden geçilmesin inşallah topiğiniz.

ayy nurlum gelmis yaw bitanem du bi sarilimmhosgeldin nurlum benim neka sevindim seni görünceee öslemisimmmcanimin ici artikin buraya geldim yaw yine kendim icin degil baska bi kiscem yüzündenn

ilknurum bizde kendimizden biras bahsedelimki diger kisalrda anlatsinnn

o zaman ben kendmden bahsedmm 1 buçuk senelilk evliyim... evliiğimin 3, ayında hamile kaldm lakin bebeğimi kaybettm 11 haftalıkken kalbi durdu... 12 marttta geçen sene kürtaj oldum sonra 6 ay falan ara verdk 8 aydr falan denyorz am olmadı geçen ay doktora gittim adet düzenszliğim vardı ve prolaktinimin yüksek oldğunu bununda adet düzensizliği ve gebeliği geciktrdğni öğrendm ilaç kulladm şu an değerlerm çok ii allaha şükür...bakalm bu tedaviden sonraki ilk ayım batıma 7 gün kaldı inşallah gelir yavruşummmböyle sıra sizdeeeee

10 aydır deniyorum şekerler ama olmuyooo bat dündü olmadım test yaptım negatif bekletturum kırmızılari hastalanayim doktora gitcem kuzular

Gelmemmi guzum hep burdayım garii gerçekten sansliyim ama bodrumumun yerini tutmuyo tabi bursa napalım aşk şekerim:)

oy didem didem sensiz nelere gidemmmgelcen tabi kiscemmmm bizden biri oldun artikinnniyi etmisin askin pesinden gitmissinnn varmi daah güzeliiiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…