Genç, Evli, Bazıları Çocuklu, Bazen Mutlu Bazen Huysuzuz Biz Kim miyiz 2010 GELİNLERİ

dilek19u

aşkın tenime çok yakışıoo
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2011
8.532
1
hepimiz 2010 yılında evlendik ve bu vesileyle KK'da tanıştık kaynaştık :KK19:
şimdi kendimize temiz bir sayfa açmak istiyoruz yeni arkadaşlarımızı da aramıza bekliyoruz...

11 nisan itibariyle yeni topiğimiz hayırlı olsun kızlar :KK9:

hadi hepinizi beklioum kuzucuklarım :KK8:

hadi hayırlı uğurlu olsun ozman hep güzel şeyler yazarız inşallahhhh:119:

yeni topikimiz hayırlı olsun daaa ilk kıskançlık benden gelsin
ilk ben geldim bol kupa aldı :KK19:

5 dk lığına dışarı çıktım, arkiyi gördüm belki 20dk çene yapmışızdır sokakta ,bisürü dedikodu yaptık :99:

ya benim totoşum halen ağrıyoo yaaa :KK43: eve gidelim artık :KK4:

biraz canlansanıza kızlar çok durgunsunuz
çook işim var bugün :/
e-bildirgeleri yapıyorum ara ara bakıyorum ama ne kokişin topiğine ne size yetişemedim hiç :KK31:

...
Hayırlı olsun topik, azcık garipsedim çinkim diğer topikte oncaa şeyimizi paylaştık orda bırakıp gelmek içime oturdu.
Ben eskiciyim azcık, çöp olsa hatırası olan şeyleri atmam..sahiplenme duygum hep tavan yapmış durumdadır ondan olsa gerek.

kuzular az önce msn de üniversite arkadaşımla konuştum hafta sonu buraya geliyorlarmış eşiyle ve çocuğuyla bebekleri daha yeni oldu hani size soruyordum ya ev hediyesi de ne alayım gibilerinden hatta dilek nar al demişti işte o arkadaşım. perşembeye kadar burdalarmış. Hafta sonu görüşelim ama dışarda olması size zor olur bebekle bana gelin bebek rahat eder dedim. Hem bendeki yarı profesyonel makineyle bol bol resmini çekeriz dedim. Arkadaş dedi ki bilmiyorum belki bebeği çıkarmamız sorun olursa siz kayınvalidelere gelseniz orda görüşsek hem onlarla da tanışırsınz sizden çok bahsediyoruz dedi.

benim bebeği görünce hemen hediyemi takmam şart olur mu? yoksa evlerini ziyarete gidince mi vermem doğru olur? abes bir şey yapmak istemiyorum. önerileriniz alayım

yeni topikimiz hayırlı olsun daaa ilk kıskançlık benden gelsin
ilk ben geldim bol kupa aldı :KK19:
ilk sen geldin ama ben ilk beğen butonuna basan bol olduğu için ona kupa verdim :KK34:

5 dk lığına dışarı çıktım, arkiyi gördüm belki 20dk çene yapmışızdır sokakta ,bisürü dedikodu yaptık :99:

ya benim totoşum halen ağrıyoo yaaa :KK43: eve gidelim artık :KK4:
off bide biz iş çıkışı yemeğe gitcez çok lazım gibi kaçta giderim acaba eve :KK50:

neden eski avatarına döndün kızz
değişcektim zaten yeni topikte şimdilik bunu yapim dedim nek bana kendi avatarının sarışınını bulana kadar :KK1:

çook işim var bugün :/
e-bildirgeleri yapıyorum ara ara bakıyorum ama ne kokişin topiğine ne size yetişemedim hiç :KK31:

...
Hayırlı olsun topik, azcık garipsedim çinkim diğer topikte oncaa şeyimizi paylaştık orda bırakıp gelmek içime oturdu.
Ben eskiciyim azcık, çöp olsa hatırası olan şeyleri atmam..sahiplenme duygum hep tavan yapmış durumdadır ondan olsa gerek.

alışcaksın kuzum zamanla orda çok şey paylaştık haklısın ama inş burda daha umutlu mutlu güzel şeyler paylaşcaz
tartışıp gidenler geri de kaldı kaybettiğimiz bebişlerde öyle yani mutsuzlukları orda bıraktık gibi düşün
güzel şeylere burdan devam etcez inş.

kuzular az önce msn de üniversite arkadaşımla konuştum hafta sonu buraya geliyorlarmış eşiyle ve çocuğuyla bebekleri daha yeni oldu hani size soruyordum ya ev hediyesi de ne alayım gibilerinden hatta dilek nar al demişti işte o arkadaşım. perşembeye kadar burdalarmış. Hafta sonu görüşelim ama dışarda olması size zor olur bebekle bana gelin bebek rahat eder dedim. Hem bendeki yarı profesyonel makineyle bol bol resmini çekeriz dedim. Arkadaş dedi ki bilmiyorum belki bebeği çıkarmamız sorun olursa siz kayınvalidelere gelseniz orda görüşsek hem onlarla da tanışırsınz sizden çok bahsediyoruz dedi.

benim bebeği görünce hemen hediyemi takmam şart olur mu? yoksa evlerini ziyarete gidince mi vermem doğru olur? abes bir şey yapmak istemiyorum. önerileriniz alayım

o zaten senin uzun dönemli bi arkadaşın bence altını şimdi tak olurda evine gidersende ev hediyeni alıp gidersin :KK34:

dilek ne güzel işte akşama ne pişirsem kaygın olmaz tabi eşin de geliyo mu ki? eğer o gelmiyorsa bugün o da dışarda yer eve geçer dinlenirsiniz direk

X