Genç, Evli, Bazıları Çocuklu, Bazen Mutlu Bazen Huysuzuz Biz Kim miyiz 2010 GELİNLERİ

canım bence 2si süper oluyo:KK1: ben heyecanlandığım için bayılttılar ama bayılmasam görmek isterdim. genelinde bi zararı yok öncesi epidural olduğu için. çünkü sadece genel anestezi olursan uyanma sonrası çok ağrılı geçiyor vücut bütün ağrıları hissediyormuş kardeşimden ve görümcemden bildiğim kadarıyla. ben yaşamış biri olarak bi zararını görmedim yani.:KK34: hee ayılma sürecini yazmayı unutmuşum :)) ben bütün işlemler bittiğinde ameliyathanede uyanmıştım odaya uyanık çıkmıştım yani.

özgim çok saol cidden çok aydınlatıcı oldun yaşayan birinden bunları duymak daha da ii geldi bana:KK70:

ayy ben de ameliyathanede uyansam ne ii olur o şapşalak suratla herkesin karşısında uyanmak komik olur heralde:KK9::KK9:

çınar nası gazı falan var mı, emzirebiliosun dimi yaraların azaldı mı neler giydiriosun bu sıcaklarda tavsiyelerin var mı taze anne:26: of çok mu soru sordum:KK9:

özgim çok saol cidden çok aydınlatıcı oldun yaşayan birinden bunları duymak daha da ii geldi bana:KK70:

ayy ben de ameliyathanede uyansam ne ii olur o şapşalak suratla herkesin karşısında uyanmak komik olur heralde:KK9::KK9:

çınar nası gazı falan var mı, emzirebiliosun dimi yaraların azaldı mı neler giydiriosun bu sıcaklarda tavsiyelerin var mı taze anne:26: of çok mu soru sordum:KK9:
:KK19:
..
:KK1: yok sor sor bende merak ederdim hep hamileyken :))
Genel olarak iyi gidiyoruz canım. geceleri 2 yada 3 kere kalkdığımız oluyo emzirmek için. Acıkınca ağlıyo çünkü emdikten sonrada uyuyo yerine yatırıyorum. Sabaha karşı huzursuz oluyo bikaç gündür kakasını yapmak için ıkınıyo sıkıyor kendini. Uyuması zaman alıyo ben tabi bitap düşmüş halde bi saat uyusam keşke modunda oluyorum geceden kalma. O uyuduğundada uykum gelmiyo:KK9: şimdi uyuyor mesela kalkıp evi toparlıcam. sonra uyanmazsa bende yatarım. Göğüs ağrılarım düzelmişti ama şimdi ağrımaya başladılar:KK25: krem de sürüyorum ama:KK31: Ağrıdan çok sütler akıyo hep. günde 2 çeşit kıyafet çıkartıyorum. Göğüs pedi dayanmıyo. Gece çarşaf süt oluyo hergün çarşaf değişiyorum.:KK53::nazar: Allah eksik etmesin.. Süt poşetleri almam lazım sağıp dondurucaya atsam iyi olacak. viliş ve dr söyledi ilerde lazım oluyomuş çok. kıyafet olark gündüz sadece bi çıtçıtlı yetiyo canım geceleri ince bi alt üst giydiriyorum bazen. bazen de çıtçıtlıyla duruyo geceleri sadece üstüne ince penye bi battaniye atıyorum. zaten bebeğin bi şikayeti varsa ağlayarak belli ediyor canım merak etme. Zaten senin yanında annen olacak o çok büyük bi artı canım.

:KK19:
..
:KK1: yok sor sor bende merak ederdim hep hamileyken :))
Genel olarak iyi gidiyoruz canım. geceleri 2 yada 3 kere kalkdığımız oluyo emzirmek için. Acıkınca ağlıyo çünkü emdikten sonrada uyuyo yerine yatırıyorum. Sabaha karşı huzursuz oluyo bikaç gündür kakasını yapmak için ıkınıyo sıkıyor kendini. Uyuması zaman alıyo ben tabi bitap düşmüş halde bi saat uyusam keşke modunda oluyorum geceden kalma. O uyuduğundada uykum gelmiyo:KK9: şimdi uyuyor mesela kalkıp evi toparlıcam. sonra uyanmazsa bende yatarım. Göğüs ağrılarım düzelmişti ama şimdi ağrımaya başladılar:KK25: krem de sürüyorum ama:KK31: Ağrıdan çok sütler akıyo hep. günde 2 çeşit kıyafet çıkartıyorum. Göğüs pedi dayanmıyo. Gece çarşaf süt oluyo hergün çarşaf değişiyorum.:KK53::nazar: Allah eksik etmesin.. Süt poşetleri almam lazım sağıp dondurucaya atsam iyi olacak. viliş ve dr söyledi ilerde lazım oluyomuş çok. kıyafet olark gündüz sadece bi çıtçıtlı yetiyo canım geceleri ince bi alt üst giydiriyorum bazen. bazen de çıtçıtlıyla duruyo geceleri sadece üstüne ince penye bi battaniye atıyorum. zaten bebeğin bi şikayeti varsa ağlayarak belli ediyor canım merak etme. Zaten senin yanında annen olacak o çok büyük bi artı canım.

maşallah maşallah çınara da sütüne de sana da:nazar:
evet buzluğa stokla ilerde kullanırsın cnm
çıtçıtlı tek bi badi yani öle mi kolsuz bacaksız falan mı, e süpermiş, ben de öle çok kalın kıyafet almadığım için merar ettim de ihtiyaç duyar mı die:KK34:

kolay gelsin sana, arada uğra yaz müsait oldukça göğsün de tamamen düzelir inş. sağdıkça sütü ağrı da azalır heralde
kokla oğluşunu bizim için, yeni fotolar beklioz bi ara:KK34:

kızlar biz pzt akşamı geldik...
sayfalar dolusu yazı bekliyodum ama fıssss :KK14:
pek uğrayan olmamış yine...
alişiiiiiiim,ne kaa az kalmış doğuma...
heyecan yaptım bak,doğsa da görsek senin çakır oğlanı :emir_bebek:
bence gözleri renkli olcek :KK1:

özgiiiim niye yeniden ağrımaya başladı acaba göğüslerin :26:
göğüs pedi bana iyi gelmemişti canım...
ped sürekli ıslandığı için göğüslerin yarası geçmiyo...
dr'a bi sor istersen...
oğluşunun yeni fotolarını eklesene,büyümüştür çınarcık...
bebekler çabuk değişiyolar,bakalım şu yakışıklıya :nazar:

biz iyiyiz teyzeler...
bütün düzenimiz oturdu artık...
bizim kızın her şeyi önde yine :nazar:
gülüyo,sürekli konuşuyo,yattığı yerden başını kaldırabiliyo,dönebiliyo,sürünmeye çalışıyo veeee kuşum pıtır pıtır yürüyo :nazar:
evi dolanıyo,sürekli yürümek istiyo,gezenti olcak kesin :KK1:
akşamları en geç 21.30 gibi mamasını veriyorum,yatağa koyuyorum kendisi uyuyo...
gün içinde de sallamıyorum hiç,kendisi uyuyo artık...
özgecim,tekim diye üzülme sakın...tek başınayken düzen kurmak daha kolay oluyo...
ilk başlarda yorucu oluyo ama sonra sen de bebek de rahat edersiniz...

diğer kızlardan ne var ne yok,telden yazışanlar bana bilgi verin accük :KK1:
özledim herkesi beee :KK31:

kızlar biz pzt akşamı geldik...
sayfalar dolusu yazı bekliyodum ama fıssss :KK14:
pek uğrayan olmamış yine...
alişiiiiiiim,ne kaa az kalmış doğuma...
heyecan yaptım bak,doğsa da görsek senin çakır oğlanı :emir_bebek:
bence gözleri renkli olcek :KK1:

özgiiiim niye yeniden ağrımaya başladı acaba göğüslerin :26:
göğüs pedi bana iyi gelmemişti canım...
ped sürekli ıslandığı için göğüslerin yarası geçmiyo...
dr'a bi sor istersen...
oğluşunun yeni fotolarını eklesene,büyümüştür çınarcık...
bebekler çabuk değişiyolar,bakalım şu yakışıklıya :nazar:

biz iyiyiz teyzeler...
gülüyo,sürekli konuşuyo,yattığı yerden başını kaldırabiliyo,dönebiliyo,sürünmeye çalışıyo veeee kuşum pıtır pıtır yürüyo :nazar:
akşamları en geç 21.30 gibi mamasını veriyorum,yatağa koyuyorum kendisi uyuyo...
özgecim,tekim diye üzülme sakın...tek başınayken düzen kurmak daha kolay oluyo...

şeref die renkli gözlü olcak diosun dimi:KK34:hadi bakalım görcezzz:KK9:

ay maşallah zaynebe sen bu kızı nelerle besledin söyle de biz de yapalım daha şurda bikaç aylık bebekten bahsediosun maşallah maşallah:nazar::nazar:çok ilgili bi annesi var tabi o daha neler yapar, mis çilek kızının fotolarını ekle sen de bi ara annesi:KK34:

ben de heyecanla bekliom işte bi buçuk aydan az kaldı artık:KK52:
bugün yarın da okula gitmemeyi planlıom p.tesi itibariyle senelik izne çıkıom zaten bayaaa bi evdeyim yani artık, kendime oyalanıcak bişiler bulmam lazım bebek şekeri vs gibi:KK34:

şeref die renkli gözlü olcak diosun dimi:KK34:hadi bakalım görcezzz:KK9:

ay maşallah zaynebe sen bu kızı nelerle besledin söyle de biz de yapalım daha şurda bikaç aylık bebekten bahsediosun maşallah maşallah:nazar::nazar:çok ilgili bi annesi var tabi o daha neler yapar, mis çilek kızının fotolarını ekle sen de bi ara annesi:KK34:

ben de heyecanla bekliom işte bi buçuk aydan az kaldı artık:KK52:
bugün yarın da okula gitmemeyi planlıom p.tesi itibariyle senelik izne çıkıom zaten bayaaa bi evdeyim yani artık, kendime oyalanıcak bişiler bulmam lazım bebek şekeri vs gibi:KK34:

evet :KK1:
valla canım hep söylüyorum hamilelikte beslenmemin çok önemli olduğunu...
ben sütten çok mama vermeme rağmen gelişimi çok güzel gidiyo :nazar:
temelini sağlam attım galiba :KK1:
bol bol kuruyemiş ve meyve ye alişim :KK34:
madem çok boş zamanın olacak kendine taze meyve suları hazırla bence...doğumdan sonra içersin,süt yapar :KK34:
benim fındık süt içerken uyudu,kalkıyım da ortalığı toparlıyım :KK55:

biz iyiyiz teyzeler...

:nazar::nazar::nazar::nazar:

vilişim maşallah zeynep prensese :nazar::nazar: neler yapıyomuş bak zilliye yaa ,şaşırdım ama çok sevindim ne güzel maşallah maşallah diyim oyy şurda olsaydı mıncıklardım valla pek bi zilli :KK1:

bol inş. dağılmamıştır çamaşırların canım. Ben duraktayken durak sallanıyodu rüzgardan. Sıkı tutturduysan düşmezler..

Midem çok yanıyo yaa soda içtim ama geçmedi:KK50:

Money carddan 1 tane çokokrem kazandım :KK8::KK8:

dilşad beşik güzel canım ama ilerleyen zamanlarda 1 yaşında falan kullanabilirmisin ki:26: Ben şunu yaptırıyorum eşimle babası yapıcak zaten odayı.
Eki Görüntüle 648509
bunu yatağımızın yanında kullanıcam ilk zamanlar.. Odayada park yatak alıcaz ilerleyen zamanlarda oyun parkıda oluyo rahat olur diye. Ama senin zaten evde beşiğin vardı. bunu annenlere alıcaksınız dimi

Cnm bahsettiğin beşiği yaptirdin mi memnun musun nekadara mal oldu sana bende arastiriyorum

Vay be 7 yıl olmuş.. Gençlik elden gidiyor.. Pişmanlıklar keşkeler de yakamızı bırakmıyor bi türlü.. :KK51:

X