Bebek Çocuk Odası Dekorasyonu Genç odasına baza işlevsel tamam ama ya görüntü ?

Sımdı bırazda odasından cıkan koltuk vardı onun altından perdeler yatak ortulerı cıktı suanda sagda solda sokusturulmus vazıyette ama odasından cıkan eskı dolabı beyaz oldugu ıcın onu yatak odasına alıp ıcıne yukluk yapıcam :)
Yatak odasında dolabın uzeırnde hurclarda var :skandal:

Ay bılemıyorum ya bazaya donmem lazım gıbı gelıyor bana
kullanmadıgınız ve gıymedıgınız ne varsa atın azla esyanın ,oglunuzun kuculenlerın sıze bır faydası yok, bızım evde dolap yeterı kadar olmasına ve sureklı bırseylerı atmama ragmen hala da atılacak cok sey var....

Baza bence çok önemli özellikle çocuk olunca, çünkü onun dağınıklığı çok oluyor. Mevsim dışı malzemeleri koymak bile evi çok rahatlatıyor. Ama eğer sizin yatağınız, koltuklarınız vs. altına bir şeyler zaten koyabileceğiniz şekildeyse, ya da eviniz büyükse şeklini bozmayın derim.
Koltuklarımız bazasız , sadece yatagımız bazalı ve gardolabımız var bırde nevresım ve cocugun kıyafetlerı duran bır unıtemız var buyukce :KK52:

Esım bazayı ıstemıyor buarada cunku o hıs rahatsız olmuyor bu sagdakı soldakı ıtısmıs tepısmıs seylerden

Kızlar günaydınn

Hafta sonu oğluma genç odası takımı aldık, alırken hıc kafa karısıklıgı yasamadım bazasız olarak yatagını aldık. Yatagı cok guzel resmını ekleyecegım . Dolapları sıfonyerı herseyı tam takım ve parcalar buyuk ancak sonradan acaba bazalımı alsaydım dıye dusunuyorum yarın obur gun daha fazla esyası oldugunda veya oyuncak veya kuculenlerı orada saklayabılırdım dıye dusunuyorum.
Ama sankı bazada odanın tum havasını degıstırecek gıbı gelıyor.

Yatagın resmını eklıyorum , bugun degıstırdım degıstırdım yoksa gerı donusu olmayabılır
Eki Görüntüle 1960396

Yatak bu , 120 cm ölçüsü baza alırsam yatak daha çok yükselecek,malum iskeletide almaycağım bu durumda ve yatakta geniş oldugu için iyice yatak odasına dönermi acaba? Başlığı alabiliyoruz buarada. Ya da bazayı alıp ayak taktırmasak mı bılemıyorum

Ne diyorsunuz , birde suanda bu yatak yere cok yakın yere yakın yataklardada yorgun kalkıldıgını soyluyorlar acaba dogru mu?
Baza yerine içi sandikli puflardan alin takimin rengine uygun. Bende var ve çok kullanisli. İci oldukça geniş. Kapatinca da çok şık bir görüntüsü oluyor.

Baza yerine içi sandikli puflardan alin takimin rengine uygun. Bende var ve çok kullanisli. İci oldukça geniş. Kapatinca da çok şık bir görüntüsü oluyor.
Yatak olarak mı var , ben onları hıc bılmıyorum resım eklermısın sana zahmet olmazsa

CuteMom CuteMom takım Harika durmuş bayıldım güle güle kullansın Ege :21:
Oda Yanyana ama anneme göre sakın ha birleştirme kendi odaları olsun isterler ikisine ayrı oda yap diyor bende bağları kuvvetlensin gibi düşünüyorum ranzayı.
Bakalım daha vakit var da planları yapmaktan vazgeçemiyorum:-)

Ranza almayın bence. Çocukların psikolojilerine etkisi olduğunu duymuştum. Ben de ranza kullanmış bir çocuktum, hiç tavsiye etmem...

Çocukların biri kız biri erkekse odalarını da birleştirmeyin bence. Çünkü belli bir dönemden sonra aynı odada kalmak istemiyorlar büyüyünce, rahat edemiyorlar.

Yatak olarak mı var , ben onları hıc bılmıyorum resım eklermısın sana zahmet olmazsa

Yatak olarak değil, puf olarak diyor sanırım.
Benim de köşe koltuğumun bazalı pufu var. Epey ıvır zıvır alıyor gerçekten. Ama koltuğun takımı olmasa almazdım, evde yer kaplıyor sonuçta...

Bu arada ben gardırobumun üzerini de kullanıyorum. İkeada hurç tarzı siyah kutular var. Onlardan aldım. Dolabım 2 metre. Kutuları da iki tane 50 cm 1 tane 100 cm aldım. Fazlalıkları oraya koyuyorum. Siyah olduğu için dikkat de çekmiyor.

Yatak olarak değil, puf olarak diyor sanırım.
Benim de köşe koltuğumun bazalı pufu var. Epey ıvır zıvır alıyor gerçekten. Ama koltuğun takımı olmasa almazdım, evde yer kaplıyor sonuçta...

Bu arada ben gardırobumun üzerini de kullanıyorum. İkeada hurç tarzı siyah kutular var. Onlardan aldım. Dolabım 2 metre. Kutuları da iki tane 50 cm 1 tane 100 cm aldım. Fazlalıkları oraya koyuyorum. Siyah olduğu için dikkat de çekmiyor.
Bendede eskı usul hurc var yatak odamda ama cocugun odasına koymayı dusunmuyorum.
Aslında sımdıden cocugun eskı dolabını yatak odasına alıp ıcını duzenlesem barı teslımata kadar bazamı degılmı emın olurum yoksa dıger turlu getırdıklerı urunu asla gerı almazlar
25 martta teslım alınacak oda . Tek sıkıntı dolaptan cıkan cocugun esyaları 25 gun nerede duracak

Malesef bu takımın oyle bır sansı yoktu ama kesınlıkle oyle olmasını tercıh ederdım. bahsettıgım klasık baza

Keşke yatak kısmını mobilyacıya çekmeceli yaptırıp, takımın da yatak başlığını ve diğer parçalarını alsaydınız. Mobilyacı karyolasının aynı renginden yapardı, gayet de uyumlu ve kullanışlı olurdu

Koltuklarımız bazasız , sadece yatagımız bazalı ve gardolabımız var bırde nevresım ve cocugun kıyafetlerı duran bır unıtemız var buyukce :KK52:

Esım bazayı ıstemıyor buarada cunku o hıs rahatsız olmuyor bu sagdakı soldakı ıtısmıs tepısmıs seylerden
Benim daha çocuğum yok, eşyam da çok sayılmaz. Ama koltuk takımım bazasız, yatak odam bazasız, ev de küçük. 3 oda ama yatak odasına dolabım sığmadı giyinme odası yaptık mesela. Her yer tıkılmış eşyalarla dolu. Baza kesinlikle isterdim.

hayir bildiğiniz puf ama içi baza gibi. İnternete sandikli puf yazin cikar. Ben giyinme oranda kullaniyorum. Resim ekliyorum ama inşallah basaririm. isis-sandikli-turkuaz.jpg

Bendede eskı usul hurc var yatak odamda ama cocugun odasına koymayı dusunmuyorum.
Aslında sımdıden cocugun eskı dolabını yatak odasına alıp ıcını duzenlesem barı teslımata kadar bazamı degılmı emın olurum yoksa dıger turlu getırdıklerı urunu asla gerı almazlar
25 martta teslım alınacak oda . Tek sıkıntı dolaptan cıkan cocugun esyaları 25 gun nerede duracak

Eski dolabı için odanızda veya başka odada yer varsa, fazlalık gibi durmuyorsa kalsın öyleyse.

Keşke yatak kısmını mobilyacıya çekmeceli yaptırıp, takımın da yatak başlığını ve diğer parçalarını alsaydınız. Mobilyacı karyolasının aynı renginden yapardı, gayet de uyumlu ve kullanışlı olurdu
of ciddimisin
Bunu hıc dusunmemıstım bır marka oldugu ıcın burası ıstedıgınız oynamaları yapamayız dedıler
parasını bıle odedık suanda vazgecemezmıyız ? Bırde subat sonuna kadar gecerlı olan ındırımlerden aldık acıkcası

Ben bazadan yanayım. Daha kullanışlı oluyor bence.
En azından eşyalar ortalıkta durmuyor. Bir de yatağın modelini çok beğenmedim ben açıkçası :/

Açıkçası, gardırop üzerinde hurç görüntüsündense, odada baza görüntüsünü tercih ederim.

Kesinlikle baza.
Sağlıklı günlerde kullanın, hayırlı olsun :)

hayir bildiğiniz puf ama içi baza gibi. İnternete sandikli puf yazin cikar. Ben giyinme oranda kullaniyorum. Resim ekliyorum ama inşallah basaririm.Eki Görüntüle 1960414
Hmm anladım bunu , bundan salonuma yaptırmak ıstıyordum el ıslerımı koyayım dıye :KK70: Malesef ben daha buyuk bır esya bırıkımınden bahsedıyorum

Buarada kuculenlerı atın demıssınız bazı seyler yepyenı oyun halısı oyuncaklar, egıtıcı kıtaplar ve hepsı bır yerde sokusturulmus :KK11: Ben bır fırmayı arayayım
pekı ya bazaya ayak taktırayım mı , taktırmayayım mı tabı bırde esımı ıkna etmek var

Bence yatak pek genç odasına uygun gibi durmuyor zaten
sanki başlığı gormesen L koltuğun bir parçası gibi
standart bazali bir takım alıp dolapları değişik seçebilirdiniz ya da kendinden şekilli bir yatak yerine standart yatağa nevresim yatak örtüsü vs ile değişik hava yaratılabilir

Ben bazadan yanayım. Daha kullanışlı oluyor bence.
En azından eşyalar ortalıkta durmuyor. Bir de yatağın modelini çok beğenmedim ben açıkçası :/
Ay bır kısı daha begenmedı tabı zevk meselesı sonuctada baza yap gıtsın cokda ahım sahım bısı degıl dıyorsunuz sanıyorum :KK54::KK17:

of ciddimisin
Bunu hıc dusunmemıstım bır marka oldugu ıcın burası ıstedıgınız oynamaları yapamayız dedıler
parasını bıle odedık suanda vazgecemezmıyız ? Bırde subat sonuna kadar gecerlı olan ındırımlerden aldık acıkcası

Siz bilirsiniz, isterseniz eşinizle bir konuşup düşünün. Mobilyacıya yaptırmak biraz maliyetli oluyor ama gerçekten hazır mobilya ile çok farkı oluyor. Ailemin evinde 5 yatak odası, 4 banyo, 2 mutfak tamamen mobilyacıya yaptırıldı ve çok sağlam oldular. Yataklar dediğim şekilde çekmeceli, dünyayı alır.

Eğer bütçeniz varsa karyola siparişini bi süre askıya alıp mobilyacı bulur, fiyat alırsınız. Ona göre de hareket edersiniz.

Siz bilirsiniz, isterseniz eşinizle bir konuşup düşünün. Mobilyacıya yaptırmak biraz maliyetli oluyor ama gerçekten hazır mobilya ile çok farkı oluyor. Ailemin evinde 5 yatak odası, 4 banyo, 2 mutfak tamamen mobilyacıya yaptırıldı ve çok sağlam oldular. Yataklar dediğim şekilde çekmeceli, dünyayı alır.

Eğer bütçeniz varsa karyola siparişini bi süre askıya alıp mobilyacı bulur, fiyat alırsınız. Ona göre de hareket edersiniz.
Bız odemeyı fılanda yaptık bu parayı ıade edeceklerını hıc sanmıyorum bırde sırf cocuk odasıydı ve tum parcalarını aldık ekstra 1000 tl 'lık bısı alabılecegımız bır esya yok orada.
Valla esım benı tıkır tıkır keser

X