Bebek Çocuk Odası Dekorasyonu Genç odasına baza işlevsel tamam ama ya görüntü ?

Bence yatak pek genç odasına uygun gibi durmuyor zaten
sanki başlığı gormesen L koltuğun bir parçası gibi
standart bazali bir takım alıp dolapları değişik seçebilirdiniz ya da kendinden şekilli bir yatak yerine standart yatağa nevresim yatak örtüsü vs ile değişik hava yaratılabilir
:kusmuk:ciddi misin bende cok begenerek almıstım aslında :KK45:

Ben takımı çok beğendim,biliyorum da bu takımı, güle güle kullansın.

Baza ben de sevmem ama işe yararlığını da göz ardı edemeyiz.
Ikea da yatak altları için bez çekmeceler var, onlardan düşünebilirsiniz.
En azından ufak tefek şeyleri toplar.

Ama baza alacaksanız ayaklı alın. Yatak çok yükselir lakin temizlik açısından iyi olur.

Ben yatağı beğendim :)
Sadece ergonomik açıdan baza daha kullanışlı geliyor, az dolaplı evler için.
Ayrıca bazalı yataklarda şimdi şu klasik baza görüntüsü değil de, aynı mobilya ile yapılmış bazalar var. Onlar sizin zevkinize daha çok hitap edecektir.

Bız odemeyı fılanda yaptık bu parayı ıade edeceklerını hıc sanmıyorum bırde sırf cocuk odasıydı ve tum parcalarını aldık ekstra 1000 tl 'lık bısı alabılecegımız bır esya yok orada.
Valla esım benı tıkır tıkır keser

Siparişiniz henüz yeni sanırım, iptal edilebilir bence. Siz kafanızda netleştirin önce ne istediğinizi, eşiniz ikna olur muhakkak. Firma ile de konuşun, yaptırmaktan değil de, evde olan bazasına bu başlığı uydurmayı düşünüyoruz falan deyin. Siparişle özel üretim değil sonuçta, sıkıntı çıkarmamaları gerekir

Siparişiniz henüz yeni sanırım, iptal edilebilir bence. Siz kafanızda netleştirin önce ne istediğinizi, eşiniz ikna olur muhakkak. Firma ile de konuşun, yaptırmaktan değil de, evde olan bazasına bu başlığı uydurmayı düşünüyoruz falan deyin. Siparişle özel üretim değil sonuçta, sıkıntı çıkarmamaları gerekir
Pazar gunu aldık
parayı ıade alabılırsek ne ala
sımdı bı heycanlandım sız dıyorsunuzkı baslıgı alın ama alt ıskelesını marangozda altı cekmecelı olarak yaptırın dogru anladım degıl mı?

İlla yatakta degisim dersen baza evet cok kalabalik kaldiriyor basligi bazaya uydurabilirsin icime sinmiyor dersen sandik yaptirabilirsin bu oda takimi imalatsa onlar da yapar disardada yaptirabilirsin illa baslik rengi gerekmiyor sonucta mobilya rengi neyse o renk yaptirabilirsin 29 metrekare odada muhakkak uyar bir yere abes durmaz hosuna giden buyuk stickerlarla renklendirebilirsin uzerinide simdi oyuncak dizmek ilerde kitaplar icin kullanabilirsin.
Ama ben bazaya sicak bakiyorum acikcasi 1,5 kisilikler biraz hantal ama tek kisilikler gayet guzel ve bayagida kalabalik kaldiriyor saglam da

İlla yatakta degisim dersen baza evet cok kalabalik kaldiriyor basligi bazaya uydurabilirsin icime sinmiyor dersen sandik yaptirabilirsin bu oda takimi imalatsa onlar da yapar disardada yaptirabilirsin illa baslik rengi gerekmiyor sonucta mobilya rengi neyse o renk yaptirabilirsin 29 metrekare odada muhakkak uyar bir yere abes durmaz hosuna giden buyuk stickerlarla renklendirebilirsin uzerinide simdi oyuncak dizmek ilerde kitaplar icin kullanabilirsin.
Ama ben bazaya sicak bakiyorum acikcasi 1,5 kisilikler biraz hantal ama tek kisilikler gayet guzel ve bayagida kalabalik kaldiriyor saglam da
1.5 yatak oldugu ıcın bende cok buyuk duracagını sırıtacagını dusunuyorum.
Ben esımle bır telefonlasayım bakalım ne dıyecek bu ıse. Sonucta mobılyayı su kahve tonundan herkes yapabılır dımı , sarıdan ıstemıyorum zaten ama
upload_2017-3-1_9-46-30.png

of ciddimisin
Bunu hıc dusunmemıstım bır marka oldugu ıcın burası ıstedıgınız oynamaları yapamayız dedıler
parasını bıle odedık suanda vazgecemezmıyız ? Bırde subat sonuna kadar gecerlı olan ındırımlerden aldık acıkcası
Simdi olan olmus ama mobilyada akillica olan imalati olan yerlerdir cute aklinda olsun girer sen begenirsin adam buyultur kucultur getirir odana uydurur ne istersen onu yapar hazir mobilyada o imkan olmaz kivranirsin malzeme ortadadir sigarsa sigar sigmazsa sigmaz
Biraz aceleye gelmis sanki sen cayma hakkini kullan gez toz bi derim hazir mobilya baslamadi kesmedi bizcmedi caymak daha kolaydir

Eki Görüntüle 1960422

Benim oğlanınki bu, sifoniyer ve dolabı var, fazladan depolama alanından zarar gelmez bugün 3 yarın belki 4 kişi olacaksınız baza candır
Sızınkıde cok guzelmıs nemı, bende takımın kıtaplıgını almadım aynı sızınkı gıbı aldık baska bır takımdan rengı uydugu ıcın
Cogalsak ne ıyı cogalamıyoruzda :KK54: Esımde varıkosel cıktı , tedavı olacagını sanmıyorum olmayacagınıda soyluyor zaten , of kısmet gercekten baktım cocuk oldugda yok odayı degıstırelım madem dedım yoksa hayalım bır cocugum daha olduktan sonra degısmektı ama

Simdi olan olmus ama mobilyada akillica olan imalati olan yerlerdir cute aklinda olsun girer sen begenirsin adam buyultur kucultur getirir odana uydurur ne istersen onu yapar hazir mobilyada o imkan olmaz kivranirsin malzeme ortadadir sigarsa sigar sigmazsa sigmaz
Biraz aceleye gelmis sanki sen cayma hakkini kullan gez toz bi derim hazir mobilya baslamadi kesmedi bizcmedi caymak daha kolaydir
Aslında bız cok gezdık mobılyacıları , bı turlu ıcıme sınen olmadı ya ranzalı alacaktım ya da korsan takımı alacaktım . Kararım o yondeydı en son dogtas vs gezelım dedım cok kolay begenemıyorum sonundada bu oldu. yatagı degıstırebılırsek aslında sorun kalmayacak benım acımdan

1.5 yatak oldugu ıcın bende cok buyuk duracagını sırıtacagını dusunuyorum.
Ben esımle bır telefonlasayım bakalım ne dıyecek bu ıse. Sonucta mobılyayı su kahve tonundan herkes yapabılır dımı , sarıdan ıstemıyorum zaten ama Eki Görüntüle 1960420
Yaparlar cnm yakin zamanda bende cok dolandim herseyi herseye uyduruyorlar

Bende yazin ogluma oda yapacam 3 yaşında olacak, suanda ayni odada yatıyoruz ayrica 3-4 seneye bir tayin meselesi var. Suanda boş bir odam var orada bi kanepe ve tek kişilik gardırop var..kanepe ve dolap baya esya kaldırıyor.benee bu yüzden baza düşünmüştum bu kadar hantal.oldugu aklima gelmedi şimdi hangisi iyi bilemedim..
Çünkü kanepeyi atacaz sanırım döküntü olmasin istiyorum

Sızınkıde cok guzelmıs nemı, bende takımın kıtaplıgını almadım aynı sızınkı gıbı aldık baska bır takımdan rengı uydugu ıcın
Cogalsak ne ıyı cogalamıyoruzda :KK54: Esımde varıkosel cıktı , tedavı olacagını sanmıyorum olmayacagınıda soyluyor zaten , of kısmet gercekten baktım cocuk oldugda yok odayı degıstırelım madem dedım yoksa hayalım bır cocugum daha olduktan sonra degısmektı ama

Basit bi operasyon halbuki ve çocuk istiyosun, neyse bu başka konu
Baza iyidir diyorum tekrar

Basit bi operasyon halbuki ve çocuk istiyosun, neyse bu başka konu
Baza iyidir diyorum tekrar
Sen cabuk gecmıssın nemı odaya bu arada
Benımde oglum dogsaydı senınkıyle olacaktı, Allah uzun omurler versın ınsallah senınkıne canım
tesekkur ederım yorum ıcın
bı yanım ugrasma yaptırmaya bazaya don dıyor. kocaman yatak ya da 80 cm yataga doneyım ne bılım puf

Öncelikle ogluşunuz güle güle kullansin
Cok güzel bi takım ben cok begendim.
Bende ogluma genc odasi aldıgımda yere yakın yatak(japon yatak) almıştım.
Birkaç sene sonra kullanışlı olmadıgı icin onu kaldırıp bazaya gectik.
Baza bütün ıvır zıvırı topladı.
Ama şimdiki aklım olsa tam adını bilmiyorum yavrulu karyola alıŕdım gorünüşü daha güzel baza kadar eşya almasada bir sürü esya alıyo.

Aslında bız cok gezdık mobılyacıları , bı turlu ıcıme sınen olmadı ya ranzalı alacaktım ya da korsan takımı alacaktım . Kararım o yondeydı en son dogtas vs gezelım dedım cok kolay begenemıyorum sonundada bu oldu. yatagı degıstırebılırsek aslında sorun kalmayacak benım acımdan
Bir konus senede bir degisen bise degil icine sinen olsun

X