Gençkızlar!!! Toplanın:)

yoğurt kürü var sitede onu yapıyım dedim akşam sadece 2 kaşık yoğurda tarçın,zerdeçal ve içerisine çilek ve fındık koydum ama o zerdeçal çok fena bişeymiş bititremedim bile :KK14: birazda kiraz yemiştim yeşilçay falan içtim bakıyım yarın bi tartılıyımda kendime geliyim kaç gündür kebablar fast foodlar götürüyorum valla:KK14:

benimde bildiğim sporcuların daha sıkı olmaları için yoğurda kırmızı pul biber koydukları biberin yağ yakma özelliği varmış sanırım.

Bu hafta mideyi küçültmek adına sadece form ve meyve yiyecektim ama olmadı tabiiki
Sabah kalktım ender araç 10 hareketi yaptım sabah akşam yapılacak birazdan aksam olanı yapıcam. dershaneme yuruyerek gıttım (40dk) sonra kızlarla toplastık bır kucuk kase makarna ve bır tatlı yedım kı benım ıcın bu cok cok azdı :) akşam ise hiçbirşey istemedi canım ki annemin sevdiğim şeyleri yapmasına rağmen yemedim bir tabak çorbamı içtim hatta ufak bır parca ekmek attım ağzıma alıskanlık kendıme kızdım sonra artık ekmek yok :) arada ufak ufak egzersizlerde yapıyorum 25ıne kadar 65 olmam lazım annemle iddiaya girdim :KK43:

Ender saracın dediğim 10 hareketi
[video=youtube;NaMbRVrocqU]http://www.youtube.com/watch?v=NaMbRVrocqU[/video]

kızlar napıyosunz nasılsınz ? zayıflama çabaları nasıl sonuçlanıyo topic hiç canlı tutulmuyor :) ben 76dan 74 e düştüm hızla spora devam ediyorum kendimi paralıyorum resmen :KK70::KK52::KK52:

X