General Mobile

Chapulita

Güven tek kullanımlıktır
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2013
165
1
Arkadaşlar bilmeyenler için söylüyorum sakın ama sakın General Mobile telefon almayın elinizde patlar :120:.Tamiri için parçalarını bulmak çok zor pahalı vede çin malı olarak biliniyormuş geri satamıyorsunuz

Bir arkadaşım kullanıyor. Telefonu hiç sevmedim. Klavyeli fakat tuşları tahta gibi basılınca tuhaf tuhaf çat çat sesler çıkıyor. Menüsü iğrenç.

Bir arkadaşım kullanıyor. Telefonu hiç sevmedim. Klavyeli fakat tuşları tahta gibi basılınca tuhaf tuhaf çat çat sesler çıkıyor. Menüsü iğrenç.

Aynen canım vede dediğim gibi satmaya kalksan 5 kuruş vermiyorlar bozulsa parçaları çok pahalı aman derim almayın 300tl verdim aldım takasta almadılar :KK14:

discovery kullanıyorum. çok memnunum :KK8:

beyaz eşya telefon hepsi şans işi. ne çıkarsa bahtımıza :KK31:

bende de discovery modeli var memnunum bazen çok takılıyor tam da işim düşünce ama fiyat performans olarak çok iyi ne yapalım

iki marka vardı kafamda htc ile general. htc'yi sesi iyi olduğu için general'ı da ön kamerası için istiyordum. htc one s aldım ön kamera berbat ama iyiki almışım general'ın menüsü falan çok basit inceleyince sevmedim...

Arkadaşlar bilmeyenler için söylüyorum sakın ama sakın General Mobile telefon almayın elinizde patlar :120:.Tamiri için parçalarını bulmak çok zor pahalı vede çin malı olarak biliniyormuş geri satamıyorsunuz
Evet alan herkes pişman telefondan. Ucuz diye tercih ediliyor ama paranız havaya uçuyor resmen.

Arkadaşlar yardimci ilursaniz bilgisi olan mesaj atarsa sevinirim.general mobile kullanıyorum.arkadasim beni ariyor fakat telefon dusmuyir sürekli meşgul calisiyormus.banada hic cagri gelmiyor.fakat arkadasim benden başka herkesi arayabiliyor.benide ondan başka herkez arayabiliyir.ama nedense onun nunarasi beni arayamiyor.?? Sizce neden.numarasini engellemedim

Ben oğluma aldım, kardeşimde aldı. Müthiş memnun kaldılar. Hatta boşuna diğer markalara fazla para ödüyormuşuz dediler. Hatta kardeşim cebinde telefonla denize girdi, yaklaşık yarım saat sonra aklı başına geldi. Hemen çıkardık ve tuzlu tuzlu güneşin altına koyduk. Etraftan temiz suyla yıkayın dediler ama telefondan ümidi kestik. Ertesi gün denemek için açtığımızda hala eskisi gibi fıstık birşekilde çalışıyordu. Sanırım biraz şans işi bu. Haaaa tamir işine gelince bir kere oğlumun telefonu tamire gitti ondada sorun yaşamadık.

discovery kullanıyorum ve memnunum 1 senedir elimde. hatta ses tuşunu kırmıştım. içi çalışıyordu ama tuş kırıktı 10 tlye yaptırdım

X