Genetik testi

Devlet hastanesinde Genetik testi yaptırmak için direk tıbbi genetik testine randevu alabiliyor muyuz ? Yoksa öncelikle kadin doğum a randevu alıp yönlendirmesiyle mi gidiyoruz ? Bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun 😊
Merhabalar ..
Arkadaşlar cevap olarak bilgi sunmuş ama şunu merak ediyorum hangi şehirde işlem yaptırıyorsunuz ?

Onları bana rapor çıkarırken dahiliyeci ve romotoloji istek yaptı sıkıntı çıkmadı şimdi kanda kromozom bakıyorlar ondanda sıkıntı çıkmazsa CD 56 yaptırıcam
Merhaba arkadaşlar bu Cd56 testi için hangi bölüme gitmek gerekir. Ankarada özel bir laboratuvara sordum 470 liralık bir tutar söylendi. Siz nerde ve ne kadara yaptırdınız

Merhaba arkadaşlar bu Cd56 testi için hangi bölüme gitmek gerekir. Ankarada özel bir laboratuvara sordum 470 liralık bir tutar söylendi. Siz nerde ve ne kadara yaptırdınız
Kanda bakılan fiyattır o benim dediğim rahim içi parça alınıp bakılıyor oda 2000 den fazla değildir genelde tüp bebek doktorları yapıyor oda düşüğün varsa yada 3 olumsuz tüp bebek sonrası

Genetik bölümünde Trombofoli Paneli ve Kromozon Analizi testlerini yapıyorlar. Sonuç 45 gün sonra çıkar dediler bana daha da uzun sürebiliyormuş. İnşallah canım hepimize sağlıklı hamilelikler sağlıklı bebekler nasip eder inşallah.
Benim lupus testleri ve kromozom sonuçlarım iyi çıktı eşiminde öyle ordan çıkışta doktoruma ugradım bir tek ileri yaş faktörü dedi sıkıntın resmen işim Allah'a kaldı 3.hakkımıda kullanıcam 39 olmadan tutmasa sosyal hizmetler napalım belki o daha hayırlı olacak hakkımda 🤷🏻‍♀️

Kanda bakılan fiyattır o benim dediğim rahim içi parça alınıp bakılıyor oda 2000 den fazla değildir genelde tüp bebek doktorları yapıyor oda düşüğün varsa yada 3 olumsuz tüp bebek sonrası

Yani kanda bakılma fiyatı 400 küsür normal mi diyorsunuz. Ben sadece bir laboratuvara sordum. Olumsuz denemelerimiz oldu son çare bunu yaptırmadım duruma göre baktıracağım

Yani kanda bakılma fiyatı 400 küsür normal mi diyorsunuz. Ben sadece bir laboratuvara sordum. Olumsuz denemelerimiz oldu son çare bunu yaptırmadım duruma göre baktıracağım
Kandaki doğru çıkmıyor kan için romotoloji de lupus testleri fln var onları yaptırdınız mı eşinle birlikte kromozom testleri fln cd56 patalojiye gitmesi gerek rahim içi parça nın

Kandaki doğru çıkmıyor kan için romotoloji de lupus testleri fln var onları yaptırdınız mı eşinle birlikte kromozom testleri fln cd56 patalojiye gitmesi gerek rahim içi parça nın
Eşimle kromozom tahlillerini yaptırdık normal çıktı. Bu Cd56 testinden geç haberim oldu. Baktırmak için ramotolojiye mi gitmem gerekir acaba. Lupus testi ne için gerekli? Şuan için yaptırmadım bir Cd56 kaldı

Eşimle kromozom tahlillerini yaptırdık normal çıktı. Bu Cd56 testinden geç haberim oldu. Baktırmak için ramotolojiye mi gitmem gerekir acaba. Lupus testi ne için gerekli? Şuan için yaptırmadım bir Cd56 kaldı
Daha çok testler var sebebini bulmak için ERA da var o baya pahalı CD56 daha uygun

X