Lekeler, Çiller Genital bölge esmerliği !!!

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Keseyı bende yapıyrum canım ama sadece kese ıse yaramıyor acaba senın bıtınce tamamen beyazlaar mı ya canım daha ne kadar kullanacaksın
bir iki hafta daha kullanacak expigment'im var canım.

şimdilik dinlenmedeyim. soyulma bitince bu kalanı da kullanıcam. bembeyaz olacağını sanmam, çünkü kararmaya sebep olan etkenler devam ediyor neticede (kapalı kalması, sağlıksız yaşam vb). ama renk kesinlikle açılıyor.

Su durumdan benim cektigim kadar kimse cekmemistir kanimca. Expigment mi dersin renk acici kremler mi dersin lazerinden tut pirinc ununa limon hardal maskesi yok ne denediysem yok. Gecen yil artik yurt disina gittigimde guzellik salonuna epey ucuk bir miktarda odeme yaptiktan sonra bende rahata kavustum. 3 ay hersey cok guzeldi. Sonra tekrar eski haline dondu. Ne diyeyim Allah duşman başa vermesin boyle sorunu. Cozume sonunda kavustum. Aktarda ozel bir karisim ve bir kac cilt kremi ile hallettim sorunumu. Merak edenler olursa reklama girsin istemiyorum ozelden sorabilirsiniz kizlar
Banada yazarmisiniz ozelden lutfen

Su durumdan benim cektigim kadar kimse cekmemistir kanimca. Expigment mi dersin renk acici kremler mi dersin lazerinden tut pirinc ununa limon hardal maskesi yok ne denediysem yok. Gecen yil artik yurt disina gittigimde guzellik salonuna epey ucuk bir miktarda odeme yaptiktan sonra bende rahata kavustum. 3 ay hersey cok guzeldi. Sonra tekrar eski haline dondu. Ne diyeyim Allah duşman başa vermesin boyle sorunu. Cozume sonunda kavustum. Aktarda ozel bir karisim ve bir kac cilt kremi ile hallettim sorunumu. Merak edenler olursa reklama girsin istemiyorum ozelden sorabilirsiniz kizlar
Banada o karışımı ve kremi mesaj atabilir misiniz? Ömür boyu duacınız olurum

merhabalar,

süreci merak edenler için yazmak istedim.

bir ay kadar aradan sonra tekrar expigment kullanmaya başladım.

cildim hassas, daha önce de yazmıştım. gene bir gün sürüp bir gün cildi dinlendirerek 3-4 hafta gittim. şimdi bıraktım. incecik bir soyulma var. bakalım bu kez ne kadar açılacak.

expigment oksitlenen bir krem. yani havayla temas edince kararıyor. dolayısıyla cilde uygulandığında da kararıyor, ancak bu geçici bir renk değişikliği. zamanla altından açık renkli cilt çıkıyor.

gelişmeleri yazmaya devam edeceğim.
Merhaba.Kremin adı ne nerden temin edebiliriz doktor kontrolünde mi kullaniyorsunuz. Bende aynı sorunu yaşıyorum

Bu tarz sorunlar için çıkarılan ürünler daha çok fondöten tarzı şeyler oluyor. Dikkat etmek lazım. Bitkisel icerikli olsun sağlıklı olsun derken leş kokusu yüzünden açıp attığım ürünler oldu. Şimdikinden memnunum uzun süreli kullanımda kalıcı olduğu söyleniyor . Anlık etkisi de yeterli boyutta ama kalıcılığı için bir kaç ay daha bekleyeceğim

Bu tarz sorunlar için çıkarılan ürünler daha çok fondöten tarzı şeyler oluyor. Dikkat etmek lazım. Bitkisel icerikli olsun sağlıklı olsun derken leş kokusu yüzünden açıp attığım ürünler oldu. Şimdikinden memnunum uzun süreli kullanımda kalıcı olduğu söyleniyor . Anlık etkisi de yeterli boyutta ama kalıcılığı için bir kaç ay daha bekleyeceğim
Ne peki krem filanmi

Ne peki krem filanmi
evet krem yüzümde bile kullandım dediğim gibi anlık etkisi süper kalıcılık kısmı için indirim vardı iki kutu aldım bakalım bitince görücem kol ve bacaklarımda da kararmalar var belli bölgelerde orada da işe yarıyor kilo yüzünden sürtünme kararmaları olmuştu :/

evet krem yüzümde bile kullandım dediğim gibi anlık etkisi süper kalıcılık kısmı için indirim vardı iki kutu aldım bakalım bitince görücem kol ve bacaklarımda da kararmalar var belli bölgelerde orada da işe yarıyor kilo yüzünden sürtünme kararmaları olmuştu :/
kremlerin icinde zararli bi madde varmis bn akmaktan korktum almadim bnde cok rahatsizim kararmadan dolayi kalici cozum olsa neguzel olur

kremlerin icinde zararli bi madde varmis bn akmaktan korktum almadim bnde cok rahatsizim kararmadan dolayi kalici cozum olsa neguzel olur
deli araştırdım bitkisel şeyler hep sahte gelir bana kimyasal içerikle de zaten hassas cildim hemen bağrıyor o yüzden anlaşamıyoruz
parfümlü vücut kremi diye bile kullanıcam utanmasam :))

deli araştırdım bitkisel şeyler hep sahte gelir bana kimyasal içerikle de zaten hassas cildim hemen bağrıyor o yüzden anlaşamıyoruz
parfümlü vücut kremi diye bile kullanıcam utanmasam :))
Vay iyiymis be ilerleyen zamanda olumlu kalici sonuc alirsan soylede bende alayim cok pahaliysa almam ama kara kalsin:KK48::KK48:

X