Lekeler, Çiller Genital bölge esmerliği !!!

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Merhaba özelden gönderir misiniz

Lütfen banada yaz çözümünü sana cok dua ederim cunku bnm cok pskolojimi bozdu lutfen beni cok mutlu edersin

Merhaba canım benim koltukaltım ve genital bölgemde kararma vardı lazer epilasyonda rengi açıldı internette ardından madecasol krem uygulayanlarda var geçiriyor diyorlar

Kızlar ilk kez üye oldum tüm yazılanları tek tek okudum merhabalar yıllardır değişmeyen tek şey genital bölge kararması sanırım ilk başlık 2010 yılında atılmış sene 2023 ün son ayı:)
Ben yeni okudum yazılarınızı :)
Gelelim tüm kadınların malum sorununa
Bende bu dertten muzdarip biri olarak yazıyorum
Öncelikle doğum sonrası bendede aynı sorun oldu geçen ay bir doktora gittim kadın doğum yüksek menla ödeyip beyazlatma islemi yaptırdım lazerle değil ama solüsyonla bir kaç damla solisyona ödediğim rakam 6 bin gelelim sonuça o bölgede soyulma olcak renk tonu açılacak dedi fakat bir ay geçti sonuç zortingen tekrar gittim dedim hocam sonuç foss çıktı dedi ikinci seans gerekli dedim o kadar para veremem tamamen para tuzağı neyse velhasıl kelam meva yine düştü yollara tabi bu arada ben iki yıldır da epilasyon yaptırıyorum. ona rağmen kararma geçmiyor. Doktora gittim pigmentbio diye birşey önerdi cildiye ben o ilacı bulamadım sonra araştırdım yüzde 2 lik expigmenti aldım ve bir hafta olmadı başlayalı gece yatarken sürüyorum ama ben madecasol ile karıştırıp sürüyorum elim degmisken cildimede aynı şekilde ince tabaka geceleri sürüyorum benim yüzümde kızarma soyulma vs hiç bisi yapmadı ama bikini bölgemde açılma oldu ki benim ciddi anlamda kararmıştı BİDE KIZLAR SİZE EKSTRA BİRŞEY ÖNERİCEM ozon yağı kullanın rengi açıyor okudum araştırdım ve kullanan kişiler var ben önce yağ sürüp sonra expigmenti sürüyorum iki gündür daha iyi sonuç alacam gibi ama eczaneden talya marka ozon yağı alın geceleri sürün yatın hatta yüzünuzede kullanın aşırı faydası var hiç bir zararı yok ozon yağını araştırın :) teşekkürler herkese pamuk gibi günler diliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…