Genital bölge için renk açıcı, krem(ler) kullananlar.

şimdi söylesemmi söylemesemmi diye düşünüp durdum, garip gelebilir ama dayanabilenin işine yarayacağı kesin. ben epilatör yada ağdayla temizledikden sonra bi kabın içinde limon ve deniz tuzu karıştırıp sürüyorum. tüylerin geççıkması için bir forumda okumuşdum. tüylere değil ama, teni kaymak gibi yaptığı kesin. 3, 4 gün aklıma geldikçe tekrarlarım... ama her yaptığımda acıdan kıvranıyorum tahmin edersiniz Bi düşünsenize laelaelaelaelae

koyuluk için kese çok iyi geliyor,pembeleşiyor vajina,keseden sonrada bebeyağı sürün bebek gibi oluyor :)

bebekler için vücut yağları varya cnm onlardan, baby oil :)

hmmm tmm teşekkür ederm cnmm inşaAllah ii gelir içinide yapsak olurmu acaba iç dudakları nefret edıyorum vallaa :)))

komple yapabilirsin :) önemli olan süreklilik,alışkanlık haline getirmek lazım,her banyoda düzenli olarak yap mesela ama çok tahriş etmemeye çalış,sonra hemen bolca baby oil sür vede pamuklu bi iç çamaşır giy,inan gün geçtikçe farkedeceksin

Ben aylarca önce south beach lightening gel kullandım genital bölge rengini açmak için ama istediğim sonucu alamadım.Ürünü 1,5 ay kullandım. Çok az bir fark oldu ama üründe pahalıydı. Şimdi yeni bir ürün buldum.MED liten Skin Llightening Serum. ınternetten getirttim. Ancak henüz kullanmaya başlamadım çünkü şu anda genital bölgeme epilasyon yaptırıyorum. Fakat kullandığım zaman size fikirlerimi söylerim. Maddi durumunuz iyi değilse hemen almayın. Nasıl olsa ben deneyeceğim. Eğer bu da ilk denediğim gibi olumsuz çıkarsa paranızı sokağa atmamış olursunuz. Bekleyin biraz.

kese fikrini söyleyen arkadaslara tesekkur ederımalkisalkisalkis denicem bende renk problemı yok ama daha temız ve saglıklı olsun ısterım tabı kendım ve esım ıcın bebe yagını tavsıye edeım hem yumusacık yapıyo hemde missss gibi kokuyosunuz bayanssulusmile

kızlar agda o bolgeyı nasıl karartıyor
sız ıc dudaklardan bahsetmıyor musunuz hanı mukoza kısmı
orda oyle cok kıl tuy yok kı agda temasla karartsın

arkadaşlar bizim üniversitedeki hocalarımızdan birisi de gözünüze sürmeyeceğiniz hiç bir şeyi malum bölgenize de asla sürmemelisiniz derdi,yine de siz bilirsiniz!!!

Kullandiklari ilac ise yarayan varsa lutfen bilgi veriniz...

Ben aylarca önce south beach lightening gel kullandım genital bölge rengini açmak için ama istediğim sonucu alamadım.Ürünü 1,5 ay kullandım. Çok az bir fark oldu ama üründe pahalıydı. Şimdi yeni bir ürün buldum.MED liten Skin Llightening Serum. ınternetten getirttim. Ancak henüz kullanmaya başlamadım çünkü şu anda genital bölgeme epilasyon yaptırıyorum. Fakat kullandığım zaman size fikirlerimi söylerim. Maddi durumunuz iyi değilse hemen almayın. Nasıl olsa ben deneyeceğim. Eğer bu da ilk denediğim gibi olumsuz çıkarsa paranızı sokağa atmamış olursunuz. Bekleyin biraz.

canım kullandınmı nasıl bır daha bısey yazmamıssın paylasırmısın rıca etsem su son aldıgın urun hakkındakı bılgılerını ve sonuclarını

yahu arkadaşlar bu pembe vajina modası yeni bir akım mı.yapmayın allah aşkına neden taktınız oranın rengine.ben esmerim oramda esmer.nasıl beyaz olsun ki.hiç de rahatsız olmuyorum.zaten ben esmer o pembe olursa asıl komedi orda başlar.o benim karakutum valla seviyorum onu :)))

canım kullandınmı nasıl bır daha bısey yazmamıssın paylasırmısın rıca etsem su son aldıgın urun hakkındakı bılgılerını ve sonuclarını

Hanımlar bunu dogal yoldanda çözebilirsiniz.. Sürekli lahana muamelesi gören bir bölgemiz.. Ben hiç bir yerde araştırmadım bu başlıga burda denk geldim.. ama benim yıllardır uyguladıgım ve çiçek gibi baktıgım sistemi yazıcam.. 1. kesinlikle pamuklu mümkün oldugunca lastikli olmayan çamaşırlar seçin.. 2. duştan sonra mutlaka hemen çamaşır giymeyin biraz hava alsın bu çok önemli ( ben geceleri çamaşırsız yatarım ) 3.nemlendirin (kokusuz parfümsüz kremleri seçin mümkünse kaliteli vazelinler var ) 4. Genital bölge peelingi var ama kaliteli olanları seçin ve haftada bir yapın.
5. lazer ve agdada kararanlar ise unutmayın agdada lazerde sıcak derinizi yakıyor yanık kremi sürün agda ve lazerden sonra haftada 1 de bakım yaparsanız peelingle sorun olmaz (agda ve lazerin hemen ardından peeling yapmayın tahriş eder en az 1 hafta bekleyin ) benim tavsiyem uzun oldu ama düzenli yaparsanız.. İnanın kolay gelir.. Temiz günler..

Kullandiklari ilac ise yarayan varsa lutfen bilgi veriniz...

Hanımlar bunu dogal yoldanda çözebilirsiniz.. Sürekli lahana muamelesi gören bir bölgemiz.. Ben hiç bir yerde araştırmadım bu başlıga burda denk geldim.. ama benim yıllardır uyguladıgım ve çiçek gibi baktıgım sistemi yazıcam.. 1. kesinlikle pamuklu mümkün oldugunca lastikli olmayan çamaşırlar seçin.. 2. duştan sonra mutlaka hemen çamaşır giymeyin biraz hava alsın bu çok önemli ( ben geceleri çamaşırsız yatarım ) 3.nemlendirin (kokusuz parfümsüz kremleri seçin mümkünse kaliteli vazelinler var ) 4. Genital bölge peelingi var ama kaliteli olanları seçin ve haftada bir yapın.
5. lazer ve agdada kararanlar ise unutmayın agdada lazerde sıcak derinizi yakıyor yanık kremi sürün agda ve lazerden sonra haftada 1 de bakım yaparsanız peelingle sorun olmaz (agda ve lazerin hemen ardından peeling yapmayın tahriş eder en az 1 hafta bekleyin ) benim tavsiyem uzun oldu ama düzenli yaparsanız.. İnanın kolay gelir.. Temiz günler..

benimde iki ay sonra düğünüm var ve iğneli epilasyona başlamıştım haziranda yalnız hep kahverengi lekeler kaldı bugün internetten finale whitening i araştırdım.Ankaradaymış asıl yeri ve orayı aradım durumu anlattım bayana günde 2 kez düzenli olarak kullanırsan etkili olur dedi.ben sipariş vermeyi düşünüyorum artık denemekten başka çarem yok :KK43:

geceleri aktif bi durum varsa banyoya girip krem ve pudralıyorum loş ışıkta beyazlıyor.

X