Genital bölge için renk açıcı, krem(ler) kullananlar.

Merhabalar arkadaşlar,
Genital bölgem, koltuk altı v.b yerler için; lazer epilasyon yaptırtıyorum.
Genital bölgem için, 5 seans gittim. (tüyler çıkmıyor artık tabi)
Fakat; lazerden sonra, genital bölgemde, alt kısımlarda, renk değişikliği oldu.
Koyu renk oldu alt kısımlar. Çok az. (Lazerden önce hiç koyuluk yoktu, kesinlikle)
Çok rahatsız oluyorum, alt kısımların koyu olmasından.
Biraz araştırma yaptım ve ''Finale Whitening Cream'' e rastladım.
Acaba bu kremi kullanan arkadaşlar var mıdır?
Lütfen kullandıysanız; yorum ve bilgilerinizi paylaşır mısınız?

Expigment %4luk kullandim 1 tup acilma oldu o bolgedeki butun olu deriyi atti soyulma yapiyor burda achromin diye bi krem duymustum bulgaristanda satiliyormus hic bir eczanede bulamadim gecen hafta nette arastirirken satis sitesini buldum siparis verdim 3 gundur falan kullaniyorum kesinlikle tavsiye ederim 3 gunde neredeyse 2 ton acildi diyebilirim benimde alt kisimlar simsiyahti suan cok hafif esmerlik kaldi ben o siteden 25 tlye almistim bunlar disinda cok krem denedim adi aklima gelmiyo dunya param gitti bu ikisi kadar ise yarayani bence yok 😊😊😊

Expigment %4luk kullandim 1 tup acilma oldu o bolgedeki butun olu deriyi atti soyulma yapiyor burda achromin diye bi krem duymustum bulgaristanda satiliyormus hic bir eczanede bulamadim gecen hafta nette arastirirken satis sitesini buldum siparis verdim 3 gundur falan kullaniyorum kesinlikle tavsiye ederim 3 gunde neredeyse 2 ton acildi diyebilirim benimde alt kisimlar simsiyahti suan cok hafif esmerlik kaldi ben o siteden 25 tlye almistim bunlar disinda cok krem denedim adi aklima gelmiyo dunya param gitti bu ikisi kadar ise yarayani bence yok 😊😊😊

burada biri yazmıştı bepanthen plus dye ben onu denedim gerçekten açılıyor. birde arada madecasol sürüyorum

Arkadaşlar merhaba yaklaşık 1 ay oldu expigment 4 kullanıyorum ve dün gece farkettim soyulmalar başlamış belirgin bir fark yok ama 1 ton açılmış gibi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X