Genital bölge lazer epilasyon

Size net bir şey söyleyeyim; vajen ve anüs çevrenize lazer yaptırmayacaksanız diğer yerlerinize de yaptırmayın. Lazer epilasyonla bu bölgedeki tüylerin/kılların %80 gitmesi bile çok büyük rahatlık ve temizlik. Kalana ağda yapmak da çok kolay. Arkadaşlarımdan yeni lazer yaptıranlar acının çok az olduğunu söylüyorlar. Yaşayacağınız rahatlık acısa bile inanın ki değecek.
Ben de full vücut epilasyona gittim fakat abartıldığı kadar acımıyor hatta ağdadan daha kısa sürüyor. Bence ayda bir 2 dakikalık ufak bir acı yaşamak tüm hayatınız boyunca ağda, tüy dökücü veya jilet yapmaktan daha iyidir. Jilet o bölgenizi acıtıyor ise kullandığınız başlık hatalı olabilir.
Acısı da öyle dayanılmayacak bir acı değil. Hatta benim en son üç seansım acı vermişti biraz ama acı duyunca zaten derecesini düşürüyorlar.
Bence vazgeçmeyin. Çok rahat edersiniz.
Tüm arkadaşlara genital bölgeye lazer öneriyorum çünkü o bölgenin ağdası ile uğraşmaktansa o acıya biraz katlanmaya değer. Kilolu arkadaşlarda ağda da jilet de zor oluyor, hamilelerde daha da zorlaşıyor, birisinin yardımına ihtiyaç oluyor. 5 yıl önce bile lazer çok acımıyordu, şimdiki makinalar çok daha iyi ve son yaptıran arkadaşlarım da çok az, belli belirsiz acı olduğunu söylüyorlar. Lazer epilasyon öncesi hep ağda yaptırırdım, genital ağda sırasında az da olsa acı ve bir irkilme hali olurdu. Yıllar içerisinde artık acı falan da olmuyordu ama şimdi kalanlara ağda çok kolay oluyor. Vajen ve anüs çevresi temizliği için asla jilet önermiyorum, kesinlikle kılları kalınlaştırıyor ve çoğaltıyor.

Ter bezi salgı değişiklikleri çok nadiren oluyormuş, ben kendi arkadaş çevremden hiç duymadım.

Tüm arkadaşlara genital bölgeye lazer öneriyorum çünkü o bölgenin ağdası ile uğraşmaktansa o acıya biraz katlanmaya değer. Kilolu arkadaşlarda ağda da jilet de zor oluyor, hamilelerde daha da zorlaşıyor, birisinin yardımına ihtiyaç oluyor. 5 yıl önce bile lazer çok acımıyordu, şimdiki makinalar çok daha iyi ve son yaptıran arkadaşlarım da çok az, belli belirsiz acı olduğunu söylüyorlar. Lazer epilasyon öncesi hep ağda yaptırırdım, genital ağda sırasında az da olsa acı ve bir irkilme hali olurdu. Yıllar içerisinde artık acı falan da olmuyordu ama şimdi kalanlara ağda çok kolay oluyor. Vajen ve anüs çevresi temizliği için asla jilet önermiyorum, kesinlikle kılları kalınlaştırıyor ve çoğaltıyor.

Ter bezi salgı değişiklikleri çok nadiren oluyormuş, ben kendi arkadaş çevremden hiç duymadım.
Sana güveniyorum arkadaşım, sanırım kış bitmeden bu işe el atacağım. En geç gelecek kış. Çok sağ ol içimi rahatlattın

Bahçelievler Milli Kütüphanenin arkasında Aşkabat caddesinde bir apartmanın 2. katındaydı ama merkezin ismini ve cadde numarasını hatırlayamıyorum, google maps'dan da bulamadım. 5 yıldır Ankara'da da yaşamıyorum. Ankara'da çok yer var ve teknoloji de değişti, şimdiki lazer makinaları çok iyi ve daha az acı veriyormuş.
tamamdır çok teşekkür ederimm

6 seanstır lazere gidiyorum. Genital dedikleri gibi acıtmıyor. Sadece son seanslarda biraz acıdı ama dayanılıyor. Benim de kalındı asla gitmez heralde diyordum. Tüy şeklinde geliyor geldiğinde de. Lazere gitmek kendime yaptığım en büyük iyilik sanırım

6 seanstır lazere gidiyorum. Genital dedikleri gibi acıtmıyor. Sadece son seanslarda biraz acıdı ama dayanılıyor. Benim de kalındı asla gitmez heralde diyordum. Tüy şeklinde geliyor geldiğinde de. Lazere gitmek kendime yaptığım en büyük iyilik sanırım
Bende gidiyorum ama genetal bölge azalma çok az oldu henüz 4 seans gittim sizin de böyle miydi yoksa son seansa dogru mu gerçek bir etki göreceğim

Bende gidiyorum ama genetal bölge azalma çok az oldu henüz 4 seans gittim sizin de böyle miydi yoksa son seansa dogru mu gerçek bir etki göreceğim
Genital dökülüp tüy şeklinde tekrar geldi şimdiye kadar benim ama büyük oranda azaldı tabi lazere gitmeye yakın çıkıyor biraz dökülüyor benim 10 seans bakalım daha 4 seansım var

3 ay önce Ankara'da alexandrite'a başladım. daha önce tam ergenlik zamanlarımda diode lazer yaptırmıştım 5-10 seans.
o zamanlar hormonların fazla olması, kıllarımın bir dağ adamı gibi olmasından dolayı canım çok yanmıştı. hatta genital bölgede baygınlaşmıştım :KK70:
şu an 27 yaşımda, kıl yoğunluğum nispeten daha az haldeyken yaptırınca acı daha az ama yine de sıfır değil.
2 seans komple gittim ve değişime inanamıyorum. genitalde attıkları her atış işe yaradı ve daha şimdiden %70'lere varan azalma var.

bu arada bir konuya daha değineyim, daha Türkiye'ye lazer ilk geldiği yıllarda (2000'lerin başı olmalı) annem ve arkadaşı yaptırmıştı. ikisi de Allah'a şükür sağlamlar, ter mer bi sorunları da yok. birer tane de çocuk yaptılar. çocuklar sağlıklı. kıllar da geri çıkmadı :)

Konuyu yakalayınca sormak istedim lazer yaptıranların kemoterapi süreci farklı işliyor diye bir şey duydum, aslı astarı var mı? Bir de Lazerin o bölgedeki ter bezlerini etkilediği yolundaki bilgi gerçek mi?

Ben lazer konusuna bir türlü sıcak bakamadım, uzun vadede güvenli gelmiyor, bu bilgi değil sadece huzursuzum bu konuda güven duyamadım. Senin vereceğin cevap benim için oldukça güvenilir olacak
Kemoterapi konusunda benim net bir bilgim yok ama bir tanıdığım var kemoterapi almış olan. Lazerin onlara yasak olduğunu ama doktorunu dinlemeyip yaptırdığını söylemişti.
Böyle bir durum varsa mutlaka doktora danışılmalı :KK43:
Bunun dışında ilk seansta bile inanılmaz fark gördüm ben, o kadar azalmıştı ki tüyler. Çıkan o az miktardakiler de kendiliğinden dökülüyor.
acı konusu da kişinin tüy yapısına, acı eşiğine göre değişiyor, yanma hissediyorum ama dayanılmayacak bir şey değil, kısa da sürüyor. Bacaklarım daha çok acıyor benim

6 seanstır lazere gidiyorum. Genital dedikleri gibi acıtmıyor. Sadece son seanslarda biraz acıdı ama dayanılıyor. Benim de kalındı asla gitmez heralde diyordum.
Genital bölge lazeri ek seanslar gerektiriyor. 6 seans (1 yılda) genital dahil tüm vücut yaptırdıktan sonra iki seans daha yalnızca genital bölgeme lazer yapıldı. Hem makina değişikliği hem de dalga boyu değişikliği ile vajen çevresine farklı, anüs çevresine farklı uygulama ile çünkü kıl özellikleri farklıymış %80 gitti ve 5 yıldır hiç geri dönme olmadı. Bir yıl kadar önce tanıdığım bir ağdacıya ağda yaptırdım ve özellikle anüs çevresine daha iyi uygulamalar olduğunu ve hiç çıkmadığını söyledi. İki üç seansın bitirebileceğini belirtti.

Evet çok acıyor ama genital bölge 2 dakika falan sürüyor maksimum. Acı saniyelik geliyor ve geçiyor. Dişinizi sıkabilirseniz çok rahatlarsınız bence. Gideceğiniz merkeze uyuşturucu krem kullanmak uygun mu diye de sorabilirsiniz. İğnelide sürülebiliyor ama lazer epilasyonda nasıl bilmiyorum.

Lazer epilasyona başlayacağım yarın. Alexandrite lazer ve 6 başlıklı lazer içinde dediler. Komple vücut istiyorum. Fakat genital bölgeden vazgeçtim. Çok acıtıyormuş , ve lazer öncesi jiletle orayı temizlemek gerekiyor ve ben orayı jiletle alamıyorum. Jilet canımı acıtıyor o bölgede. Ben genital bölgeye hiç ağda vurmadım sebeble bölgede ki tüyler çok yoğun ve kalın çıkıyor. Seanslar bittikten sonra o bölgede tekrar çıkmasından da korkuyorum. Çıkarsa daha mı az çıkar bilmiyorum. Tecrübesi ya da bilgisi olan varsa paylaşabilir misiniz ? Ben tüy dökücü kremle alıyorum o bölgede acıya hiç dayanamıyorum.
Merhaba, bende agda acisina dayanamadigim icin yillardir jilet atiyordum. Ve gercekten kılım cok. 1 yil once lazere basladim tum vucut. Bacak bitti, kol bitti koltuk alti bitti ama özel bolgemde hala var. . O da şöyle. Kıl değil tüy seklinde. Ve 2 ay ellemezsem cikmaya basliyor. Evet bitmiyor genital bolge. Ama eski halinden daha rahat oluyor. Onceden 2 haftada cikiyorsa şimdi 2 ayda cok ince bi sekilde cikiyor

Merhaba, bende agda acisina dayanamadigim icin yillardir jilet atiyordum. Ve gercekten kılım cok. 1 yil once lazere basladim tum vucut. Bacak bitti, kol bitti koltuk alti bitti ama özel bolgemde hala var. . O da şöyle. Kıl değil tüy seklinde. Ve 2 ay ellemezsem cikmaya basliyor. Evet bitmiyor genital bolge. Ama eski halinden daha rahat oluyor. Onceden 2 haftada cikiyorsa şimdi 2 ayda cok ince bi sekilde cikiyor
Merhaba hangi cihaza girdiniz acaba

Bence yaptırmalısınız. Çekilen acya değer. Sonradan tek tük çıkıyor.

Lazer epilasyona başlayacağım yarın. Alexandrite lazer ve 6 başlıklı lazer içinde dediler. Komple vücut istiyorum. Fakat genital bölgeden vazgeçtim. Çok acıtıyormuş , ve lazer öncesi jiletle orayı temizlemek gerekiyor ve ben orayı jiletle alamıyorum. Jilet canımı acıtıyor o bölgede. Ben genital bölgeye hiç ağda vurmadım sebeble bölgede ki tüyler çok yoğun ve kalın çıkıyor. Seanslar bittikten sonra o bölgede tekrar çıkmasından da korkuyorum. Çıkarsa daha mı az çıkar bilmiyorum. Tecrübesi ya da bilgisi olan varsa paylaşabilir misiniz ? Ben tüy dökücü kremle alıyorum o bölgede acıya hiç dayanamıyorum.

canım ben gidiyorum çok çok hafif acıyor benimki hatta acı bile denemez evet daha önce alexandrite yapırmıştım sarıları tetikledi o siyaha çevirdi şimdi gittiğim buz lazer çok hafif acısı ve sarılara ve açık renk tüylere de iyi geldi kalınlaştırmadı

Nez demir güzellik merkezine gidiyorum diyot lazer ordaki kol ve bacak acısız ama koltuk altı ve genital resmen ölüm malesef ki..3.seansıma gideceğim dökülmelerdrn memnunum fakat o acıyı her düşündüğümde ayaklarım geri gidiyor o gün.. uyuşturucu krem deneyeceğim eğer başladıysanız veya hala düşünüyorsanız araştırıp deneyebilirsiniz

Genital bölge lazeri ek seanslar gerektiriyor. 6 seans (1 yılda) genital dahil tüm vücut yaptırdıktan sonra iki seans daha yalnızca genital bölgeme lazer yapıldı. Hem makina değişikliği hem de dalga boyu değişikliği ile vajen çevresine farklı, anüs çevresine farklı uygulama ile çünkü kıl özellikleri farklıymış %80 gitti ve 5 yıldır hiç geri dönme olmadı. Bir yıl kadar önce tanıdığım bir ağdacıya ağda yaptırdım ve özellikle anüs çevresine daha iyi uygulamalar olduğunu ve hiç çıkmadığını söyledi. İki üç seansın bitirebileceğini belirtti.
ben de genital bölgem için lazere 8 seans gittim fakat istediğim sonucu alamadım ;( özel olmazsa hiç lazere başlamadan önce genital bölgenizde kıl yoğunluğu fazla mıydı acaba

ben de genital bölgem için lazere 8 seans gittim fakat istediğim sonucu alamadım ;( özel olmazsa hiç lazere başlamadan önce genital bölgenizde kıl yoğunluğu fazla mıydı acaba
Normal yoğunluktaydı. 20 yaş öncesinde birkaç kez jilet dışında hep ağda yaptırdım. Sanıyorum ağda alışkanlığından dolayı tüyler/kıllar normal yoğunlukta ve çok güçlü değildiler. 8 seans sonunda %80 kadar gitti. Kalanlar vajen çevresinde nispeten çok daha az, anüs çevresindekiler ise önceki halinin ancak %30'u kadarı kaldı. O da çok belirgin değil. Kendim bir iki dakikalık ağda ile hallediyorum. Önümüzdeki aylarda yeniden birkaç seans genital lazer yaptıracağım. Lazer epilasyonu kendime yaptığım en büyük iyilik olarak düşünüyorum.

Merhaba vajina altında makatta ve popo arasında siyah erkek tipi sert kıllar var sonuç görür müyüm sizce siz hangi lazeri yaptırdınız herkes o bölgelerde lazer dökmüyo diyor üzülüyorum :KK43:

X