Vücut Kremleri genital bölgeyi beyazlatma

Vücut kremleri, losyonlar

month

Guru
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2010
5.004
64
kızlar genital bölgeyi beyazlatmak için ne yapmalı nasıl bi krem kullanmalı ben avodan almıştım güzel yapmştı ama baska nasıl ürünler var dahada etkili

isim paylaşırsan sevenrm..bide zararı olur mu acaba bu ürünlern?sonucta hassas bölge

ben sürekli yıkadım dove sabunuyla lifledim keseledim ardından bebek pudrası sürdüm çok iyi oldu açılma oldu..ama temiz olucak ağdalı

zararı olduğunuda sanmıyorum bende yan etki gibi bişey yapmadı

ya kızlar bu mesajımı gören bana özelden atabilirmi burda ben mesaj atıyorum benden sonrada mesaj atanlar oluyor elbet nerden görebilirm mail adresime gelmiomu otomatik oalrak sayfaya hergün girmem mi gerekiyor mesaj geledi mi diye?? bazı sşiteelrde olur yaa senin mesajın üzerine gelince mailine otomatik oalrak geliyor cevaplar üzerinden yazan kişiler , burdan da öle olmuyor mu szce??

ben oriflame mın essentials kremini ve sabununu kullandım. hem koltuk altıma hem genital bölgeme.. 2 ay kullandım cidden açılma oldu.
ben avona güvenemiyorum =(

Finale Whitening Koltukaltı ve Bikini Bölgesi Beyazlatıcı Krem

Koltukaltı ve Bikini Bölgesi Beyazlatıcı Krem

diye bsy okudum oriflame ın. %100 dogal bı urunmus genıtal bolgeyı beyazlatan tek urun oldugu soyleneyo.deneyen var mı?

kızlar genital bölge çok hassas bir bölgedir dememe gerek yok,doktorlar asla o bölgenizi sabun vs...şeylerle yıkamayın,pudra sürmeyin diyor.aksi takdirde o bölgenin doğal yapısını bozarmışsınız,hatta pudra sürmek en tehlikelisi,kötü sonuçlar doğurabiliyor,bilginize...bırakın olduğu gibi kalsın.

allah allahh valla ilk kez beyazlatma ile igili bir şeyler duydum :) temizlik tamamda beyazlatma :) bir bakayım nasıl bir şey neler ögreniyorum sayenizde :)

ya kızlar bu mesajımı gören bana özelden atabilirmi burda ben mesaj atıyorum benden sonrada mesaj atanlar oluyor elbet nerden görebilirm mail adresime gelmiomu otomatik oalrak sayfaya hergün girmem mi gerekiyor mesaj geledi mi diye?? bazı sşiteelrde olur yaa senin mesajın üzerine gelince mailine otomatik oalrak geliyor cevaplar üzerinden yazan kişiler , burdan da öle olmuyor mu szce??

''Konu abonelik ayari'' var, konuya cevap yazmak istedigine biraz asaya scroll yap gorunuyor. eklenti yaptigin yerin altinda:)

genital bölge çok hassas bi bölge, görsellik kazanıcam derken ph değerini bozarsanız, bu durumda istenmeyen koku ve akıntı yapar. bana göre avonun ürünleri güvenilir değil. içeriğine bakıp ph dengesini bozmayacak ürünleri tercih ederseniz yararınıza olur kızlar.

oranizi beyazlatmak yerine solaryuma gidilse bacak ve gobek bolgesi bronzlasirsa bence daha az belirgin olur koyulugu, sonucta simsiyah degildir sadece ton farkliligi vardir. Kizlar birde doktordan ogrendim genelde hava almadigi icin bazi bolgeler koyu olurmus. Ve ben sunu farkettim agda koyulastiriyor sir veya normal agda her ikiside bende koyulastirdigini gordum artik biraktim agdayi ve sadece kopararak temizliyorum. Ve acildigini goruyorum.

X