Genital Estetik operasyon fiyatları !

arkadaşlar merhaba bende foruma yeni üye oldum.genital estetik bende yaptırmayı düşünüyorum.konuyu araştırırken burdaki yazıları okudum ancak kafama takılan bazı sorular var.bu ameliyatı olan arkadaşlardan öğrenmek istediklerim var.bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.detay bilgileri genelde özelden sorunca cevap yazdığını söylemiş bazı arkadaşlar benimde sorularıma yanıt vercek var mı acaba?

merhabalar...bende bu foruma yeni katıldım...benimde düşündüğüm bir operasyon...yazılanları okudum...geçen hafta ben dr. bu konu ile ilgili görüşmaye gittim...dr.araştırmıştım (netten)150 tl.muayene ücreti istedi verdim,sadece uzaktan bakıp 2200 tl.yaparım dedi hiç indirim yapmadı...:KK43: yaptıran arkadaşlar nerelerde ve ne kadara yaptırdılar bu konu ile ilgili bizi bilgilendirirler ise çok seviniriz...teşekkürler...

ben geçen yıl iç dudak küçültme ameliyatı yaptırdım 1250 ya yaptırdım ilaçları vesairesi bana 1400 e geldi.kolay bir opersayon asla değil.hep diyorlar çok kolay çok kolay aldanmayın.hassas bir yer sonuçta.dikişler bir haftada hemen düşüyor ama her tuvaletten sonra baticonla silip oraya merhemli gazlı bez yapıp koyuyorsunuz zahmetli.on gün yaptım ben bunu.pantolon uzunca bir zaman giyemedim.tamamen iyileşmesi 5-6 ayı buldu.iyileşmeden dikişlerin düşmesini anlamayın hemen düşüyor.ama oraya pantolon değdikçe acıyordu.tam iyileşme 5-6 ayda oldu.

arkadaşım siz nerede yaptırdığınızı bizede söyleyebilirmisiniz:KK31: birde şuan daki durumunuzu merak etmekteyim sonuçtan memnun kaldınız mı istediğiniz gibi oldu mu...cvp.için teşekkür ederim sevğiyle kalın...:KK68:

merb akadaslar benım de ıc dudaklarla sorunum var cok buyuk ve sarkık lar ben de estetık olmak ıstıyorum ama cok korkuyorum doktora gıtmeye bıle utanıyorum bu konuda bılgı sahıbı olanlar paylasabılırmı ve yaptıran arakadasım deneyımını bızımle paylasırmısın cok agrılımı oluyor cınsel ılıskı de sorun yaratıyormu ????

sorulara cevap gelemiş sanki..yada özelden mi yazdınız acaba.....kızlar nasıl memnun musnuz estetikten? çok acılı mı,düzenli ve zevkli en azından acısız cinsel ilişki tekrar ne zaman başlıyor?

bu konuda fiyatlar değişken ancak ben sevtap hamdemir in ameliyatsız vajina daraltma işlemi 1500 tl olduğunu biliyorum
ben işlemden meemnuuuuun kaldım

bu forum gerçekten çok sevdim Allah dan benim böyle bir problemim yok ama olanlara böyle yardımcı olunduğunu görünce seviniyorum

merhabalar arkadaslar ben labıoplastı amelıyatı oldum bınlerce korku ıle yıllarca erteledım ama suan cok memnunum ıyıkı DR GOZDE ERTEN KILIC ıle tanısmısım

Sanırım kabul edilmesede aramızda bu ameliyatları olmak isteyenbikaç kişi var ki bu sayfayı ziyaret etti kimse merak ettim baktım demesin dürüst olun hanımlar ilk günki gibi hanginiz olmak istemez ki valla ben isterdim ama bi göğüs küçültme ameliyatına cesaret edemiyorum bunu nasıl yaptırıyım

X