Genital siğil

tcetveli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2015
2.187
302
Genital bölgemde 7-8tane siğilim var 2kez özel hastanede yaktırdım fakat tekrar çıktı. 5gündür elma sirkesini deniyorum ama uzun tutmuyorum yarım saat kadar tutuyorum. Daha da belirginleşme oldu beyazlaştı ve sirke uygulayınca yanma mevcut moralım çok bozuk ne yapmamı önerırsınız

Çok geçmiş olsun. Evli misiniz. Yanlış anlamayın aklıma direkt eşinizden geçebileceği geldi. Eğer onda bir durum varsa beraber çözüm bulmasınız yoksa ardı arkası kesilmez. Kendi başınıza bir şeyler sürmeyin ph dengesi bozulur genital bölgenizin. Doktor takibiyle ilaç kullanmalısınız. Ph dengesi bozulunca mantara dönebiliyor çünkü.

Çok geçmiş olsun. Evli misiniz. Yanlış anlamayın aklıma direkt eşinizden geçebileceği geldi. Eğer onda bir durum varsa beraber çözüm bulmasınız yoksa ardı arkası kesilmez. Kendi başınıza bir şeyler sürmeyin ph dengesi bozulur genital bölgenizin. Doktor takibiyle ilaç kullanmalısınız. Ph dengesi bozulunca mantara dönebiliyor çünkü.
Doktora gidip yaktırdım işte 2kere ben alternatif birşeyler arıyorum

Bunu biliyorum ben çözüm arıyorum belki başına gelen vardır diye
Siz çözüm bulsanız da, ilişki yaşadığınız sürece tekrar çıkacak. Asla geçmeyecek. Yani hiçbir şey çözüm olmayacak.
Eşiniz doktora gitmeye yanaşmıyor mu?

ya bi şey sorucam bende de anal bölgede 4 tane siğil çıktı hemen doktora gittim ödüm kopuyo bu siğile neden olan hpv türü çok düşük riskli ama sanırım kansere neden olmuyomuş umarım doğrudur

smear testi yaptın mı ben yaptım sonuç bekliyorum sonuca göre gerekirse hpv testi yapıcaz dedi anlamadığım neden hpv de smearla yapmadı hangi türü olduğunu öğrenirdim 20 yaşından küçüğüm diye mi acaba

smear testi yaptın mı ben yaptım sonuç bekliyorum sonuca göre gerekirse hpv testi yapıcaz dedi anlamadığım neden hpv de smearla yapmadı hangi türü olduğunu öğrenirdim 20 yaşından küçüğüm diye mi acaba
Patolojıye yolladı benım s sonucu orda hpv yazıyo benım sonucumda

Yapar mısınız bilmiyorum inancınız ne onu da bilmiyorum ama ben size kesin çözümlü bir yöntem yazayım. Eşten tekrar bulaşabildiğini yazmışlar onu bilemem tabi

Siğilleri kalemle tek tek yuvarlak içine alın
Zuhruf suresinin 79. ayetini 7 defa okuyup her defasında siğillere üfleyin
Bunu yaparken dünya kelamı etmeyin
Bu kadar

Genital bölgemde 7-8tane siğilim var 2kez özel hastanede yaktırdım fakat tekrar çıktı. 5gündür elma sirkesini deniyorum ama uzun tutmuyorum yarım saat kadar tutuyorum. Daha da belirginleşme oldu beyazlaştı ve sirke uygulayınca yanma mevcut moralım çok bozuk ne yapmamı önerırsınız
merhaba sirke ise yarıyor ama ısrar ve inat gereklı ben oyle bıtırdım de sızın durumunuz nasıl oldu suan

geçmiş olsun onun için incir sütüyle birkaç yaprak kabuk karışımı bir macun yapıyorlar 3 gün sürüyorsun kesin geçiriyor

Merhaba.Bende de çok fazla vardı ve elma sirkesi geçirmez diye düşündüm ama son çare forumları okudum.Elma sirkesini deneyenler sonuç almışlardı.Ne kaybederim diyip denedim 1 hafta boyunca geceleri pede dökerek yaptım,evet çok yaktı,sonrasında tahrişte oldu ancak hepsi bitti şok oldum.Ara ara kaşınınca 2 saat gibi yine aynı yöntemle elma sirkesi döküyorum.Eşimde de son 1 aydır var bende tekrar çıkmadı.Eşim de denedi 2 gün ancak onda etki etmedi.Bence kişiden kişiye değişebiliyor

X