GENİTAL VE DİLDE HPV TAKVİYE EDİCİ ÜRÜN+ İLAÇ ÖNERİSİ

dusunenk

Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2023
195
38
29
Merhaba arkadaşlar,

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Kadın genital bölgemde, üretranın üstünde ve ağızda dil altında genital siğillerim var. Daha yeni fark ettim. Bugünlerde antibiyotiği fazla kullanmamdan kaynaklı bağışıklığımda düştü.

Kadın doğum doktoru smear yaptı. Test 15 güne çıkacakmış. Genital bölgemdeki siğilleri onayladı. Ve bazıları için işlem yapacak.

Bugün ağzımda dil altında da genital siğilleri tespit ettim. Uzayan yapılar şeklinde. Bu ağızdaki siğiller bağışıklık sistemini doğal yoldan güçlendirerek geçer mi? Yoksa cerrahi- işlem mi yaptırmak gerek.

DOKTORUNUZUN ÖNERDİĞİ İLEÇ VE TAKVİYELERİ SÖYLEYEBİLİR MİSİNİZ?

bana fitil ve VELP adında bir ilaç yazdı onları kullanıyorum sadece

Merhaba arkadaşlar,

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Kadın genital bölgemde, üretranın üstünde ve ağızda dil altında genital siğillerim var. Daha yeni fark ettim. Bugünlerde antibiyotiği fazla kullanmamdan kaynaklı bağışıklığımda düştü.

Kadın doğum doktoru smear yaptı. Test 15 güne çıkacakmış. Genital bölgemdeki siğilleri onayladı. Ve bazıları için işlem yapacak.

Bugün ağzımda dil altında da genital siğilleri tespit ettim. Uzayan yapılar şeklinde. Bu ağızdaki siğiller bağışıklık sistemini doğal yoldan güçlendirerek geçer mi? Yoksa cerrahi- işlem mi yaptırmak gerek.

DOKTORUNUZUN ÖNERDİĞİ İLEÇ VE TAKVİYELERİ SÖYLEYEBİLİR MİSİNİZ?

bana fitil ve VELP adında bir ilaç yazdı onları kullanıyorum sadece
ben de velp kullandım malesef negatife dönmedi

X