Gerçekden varmı karar azimli iki gün sora pes etmeyen biri ?varsa buyursun gelsin...

slm kızlar

bende yaklaşık 5 haftadır diyetteyim 72 ile başladım şu anda 67 kiloym ingiliz karbonatını denemedim ama ılık limonlu su çok iştah kesiyor ama bu aralar kilo vermem durdu
Odemdi oydu buydu bes kilo vermissin ne guzel simdi verdiklerinde yag lardan Gider hayirlisiyla bende bir 69 gorsem

Ne diyecektim ne dedimmm bende araniza katilmak isterim fena diyet yapiyorum bu ara uc ay verdim kendimew hayirlisiyla 75.8 dim pazartesiden ber sali persembe spor takviyesiyle diyetle bu sabah 73.2 idim :-) :-)

Merhaba hosgeldin arkadasim sayfamiza insallah birlikde nice sorular s cevaplar alacagimiz guzel kilolar verecegimiz guzel gunler geciririz bu arada kilo vermeye baslamissin tebrik ederim

slm kızlar

bende yaklaşık 5 haftadır diyetteyim 72 ile başladım şu anda 67 kiloym ingiliz karbonatını denemedim ama ılık limonlu su çok iştah kesiyor ama bu aralar kilo vermem durdu
Hosgeldin arkadasim ilik limonlu suyu bende iciyorum gune oyle basliyorum gunde 500 ml ingiliz karbonatiyla tuketmeye calisiyorum bu arada 5 haftada 5 kg harika saglikli kilo veriyorsun mesela bir gunde neler yapiyorsun merak ettim

Hosgeldin arkadasim ilik limonlu suyu bende iciyorum gune oyle basliyorum gunde 500 ml ingiliz karbonatiyla tuketmeye calisiyorum bu arada 5 haftada 5 kg harika saglikli kilo veriyorsun mesela bir gunde neler yapiyorsun merak ettim

Hos bulduk
Ben 2011subat ayinda ikinci ogluma dogum yaptigimda tam 82kiloydum :KK43:ve bu kiloda 1sene yasadim en fazla78 kiloya dusebildim geri aldim felan sonra olus buyuyunce yavas yavas bu kilolara dondum 5-6ay once 65kiloyada dusmustum ama simariklik yaptim yedim yedim 72kiloya geri ciktim

Nasil zayıfladığıma gelince 2ana ogun yiyorum sabah ikindin az herseyden ama az yiyorum bu ara kilo vermem durdu o zamanda 3gun patates diyeti yapiyorum yarin yine basliycam 3gunde 1.5kilo felan gidiyor

Hos bulduk
Ben 2011subat ayinda ikinci ogluma dogum yaptigimda tam 82kiloydum :KK43:ve bu kiloda 1sene yasadim en fazla78 kiloya dusebildim geri aldim felan sonra olus buyuyunce yavas yavas bu kilolara dondum 5-6ay once 65kiloyada dusmustum ama simariklik yaptim yedim yedim 72kiloya geri ciktim

Nasil zayıfladığıma gelince 2ana ogun yiyorum sabah ikindin az herseyden ama az yiyorum bu ara kilo vermem durdu o zamanda 3gun patates diyeti yapiyorum yarin yine basliycam 3gunde 1.5kilo felan gidiyor

Allah bagislasin evlatlarini,bedenimize karsi gercekden acimasiziz kilo vermenin zorluklarini yasayip inadina kilo aliyoruz neyse umarim hepimiz icin son olur bu arada patates diyetinin sonucunu merakla bekliyorum

Son düzenleme:
Burayada yazarim bide topik actim bugun orayada yazacam hergun

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kendimi anlatayim kisaca :-)
24 yasinda 5 yas ve 11 aylik kizlari olan hayati boyunca cok kilolu degil ama balik etli olan yeri geldiginde bir paket makarnayi haslayip ekmekle yiyem biri olmama ragmen :-) en fazla 75-76 kilo olan biriyim ben ve artik tak dedi bu kilolar pazartesi basladim diyetime ve sali persmbe cumartesipazar spora yazildi, ve az yiyorum ins bitcek gitcerk bu kilolar

Kendimi anlatayim kisaca :-)
24 yasinda 5 yas ve 11 aylik kizlari olan hayati boyunca cok kilolu degil ama balik etli olan yeri geldiginde bir paket makarnayi haslayip ekmekle yiyem biri olmama ragmen :-) en fazla 75-76 kilo olan biriyim ben ve artik tak dedi bu kilolar pazartesi basladim diyetime ve sali persmbe cumartesipazar spora yazildi, ve az yiyorum ins bitcek gitcerk bu kilolar

Yas 24 buyugu 5 yasinda cocuk kucugu daha bebek 2 evlat ne diyim masallah size, ne guzel genc bir annesiniz bence sizde herseyi farkindasiniz sanirim herseyde yolunda zaten boyle devam edersek bu is uzamicak bir kac aya hepimiz ideal kilomuzda olacagiz

Bugun erkenci degilim esim evde 3 gun evde durmaz gezeriz umarim yoksa patlarim sıkıntıdan neyse deneyimli olanlar yazsin lutfen persembe sabahi 77.6 kg dum simdi 76.4 bu kadar hizli olmasi vucudumdaki odemmi tabi elimden geleni yapiyorum saglikli beslenip spor yapiyorumbunlarinda etkisi vardir umarim neysesorunsuz bir haftasonu gecirmek istiyorum bunun icin elimden geleni yapacagim

Nerdeyse 15 kilo verdim ama göbekte çok az bir farklılık var benim de sorunm malesf göbek için ayrı bir egzersiz yapmiyorm sadece leslie ypyrm

Nerdeyse 15 kilo verdim ama göbekte çok az bir farklılık var benim de sorunm malesf göbek için ayrı bir egzersiz yapmiyorm sadece leslie ypyrm

Malesef gobegin tek cagresi mekik çekmek aksamlari az az baslayip cogaltabilirsin cok etkili olur

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

usriyusra 31 gunluk bir program var bende p.tesi baslicam 31 gun neler yapacagim.yaziyor telefondan yukleyemiyorum pc acinca yollucam listeyi bende cok degil ama yinede var gobek sorunu

X