Gereksiz alınganlık mı ?

Umay3535

Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2022
11
-4
27
Kızlar merhaba. Doğru mu yanlış mı düşünüyorum çok ikilem de kaldım size de sormak istedim. Erkek arkadaşımla beraber yaşıyoruz biz ve bir araba aldık beraber. Bugün bir muhabbet oldu aldığımız araç park halinde dururken kızlar geldi onlar da bizim sınıftan arabanın eski sahibini de tanıyorlarmış işte yüksek sesle bu araba kimin dediler merak ettikleri için ben de bizim dedim sonra yanımıza geldiler tekrar sormak için kimin dediler erkek arkadaşım direkt benim dedi. Ben alındım açıkçası ikimizin arabası diyorum ama onun benim demesi beni çok kırdı gereksiz bir alınganlık mı yaptım acaba?

Kızlar merhaba. Doğru mu yanlış mı düşünüyorum çok ikilem de kaldım size de sormak istedim. Erkek arkadaşımla beraber yaşıyoruz biz ve bir araba aldık beraber. Bugün bir muhabbet oldu aldığımız araç park halinde dururken kızlar geldi onlar da bizim sınıftan arabanın eski sahibini de tanıyorlarmış işte yüksek sesle bu araba kimin dediler merak ettikleri için ben de bizim dedim sonra yanımıza geldiler tekrar sormak için kimin dediler erkek arkadaşım direkt benim dedi. Ben alındım açıkçası ikimizin arabası diyorum ama onun benim demesi beni çok kırdı gereksiz bir alınganlık mı yaptım acaba?
Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanın inşallah, ben pek alıngan biri degilimdir ama erkek arkadaşınızın cevabı bana bile hoş gelmedi

İyi bari 😅 öncelikle kazasız belasız kullanın hayırlı olsun. Evet erkek arkadaşınızın tutumu hoş değil Bencede orada bizim demesi lazımdı kesinlikle. Ama erkekler böyle konularda bizim kadar ince düşünemiyo olabiliyorlar. Yani bizim demeyi akıl edememiş olabilir. Ama bence kırıldığınızı kesinlikle söyleyin

İyi bari 😅 öncelikle kazasız belasız kullanın hayırlı olsun. Evet erkek arkadaşınızın tutumu hoş değil Bencede orada bizim demesi lazımdı kesinlikle. Ama erkekler böyle konularda bizim kadar ince düşünemiyo olabiliyorlar. Yani bizim demeyi akıl edememiş olabilir. Ama bence kırıldığınızı kesinlikle söyleyin
Söyledim zaten. Bunda ne var vs gibi yorumlar yaptı klasik erkek maalesef

Ben asıl şeye takıldım sevgilinizle nasıl ortak araba aldınız.millet eşiyle bile ortak almaya çekiniyor,sevgilinizde size guvenmis arabayı adınıza yapmış.
Bu 2. Arabamız diğeri de benim üstümeydi zaten yurtdışında yaşadığımız için ortak diye bir ibare var ama ona gerek duymadık.

Kendi ödemediyse benim dememeli bunda ince düsünce gerektirecek bir şey yok. Kiz arkadasinin destegiyle almak zoruna gitmiş insan icinde sorulunca herhalde, o zaman cikarip kendi alacakti. Olmayan şeyin havasini basiyor.
Ayni karisinin gelir destegiyle, altiniyla bisey sahibi olup kendisi bisey basarmis triplerine giren erkekler gibi, forumda cok var.

X