Ghosting mi? Hersey yolunda giderken iletisimin kesilmesi

Duygusal durumun etkisinden ondan göremiyorsun doğrularını,bu ilişkiden uzaklaşmalısın senin hayatına zarar verebilecek toksik bir ilişki görüyorum ben ,yapma bunu kendine canım çok gençsin.Hayatına daha güzel insanlar çıkmasına izin ver,bu adamı anlamayı bırakarak 🌸

Erkek isterse ilk adımı da atar ne kadar yoğun olursa olsun yazar ilgilenir. Sevgisini gösterir. Bizim gibi ayrıntılı düşünmüyor düz varlıklar.
Bence bu konularda aynalama tekniği en mantıklısı. Yani nasıl hareket ediyorsa ben de aynı şekilde karşılık veriyorum. Yazmıyor mu ben hiç yazmıyorum. Buluşma gününü unuttuysa geçmiş olsun tren kaçmıştır yallah yani

Evet dogru, ama aklimin kurcalayan soru acaba o da benim icin mi aynisini dusunuyor, acaba benden mi bekledi ...
Pardon, neyi senden bekledi arkadaşım, sen zaten yazmışsın, çocuğumu uyutuyorum demiş, sonra bir daha dönmemiş, Salı buluşalım demişsin gene sesi çıkmamış. Erkekler bu kadar detay düşünmezler, aramak isterse arar, yazmak isterse yazar. Senin aramanı beklemez yani. Kendince onunla görüşmek için bahane yaratma.. Herşey çok net, aklına eserse arıyor, başkaları ile görüşme ihtimali de yüksek. Anlattığı aldatma hikâyesi de ola ki doğruysa gene tehlikeli, hala kendine gelememiş. Her şartta yol yakinken dön, arasa da karşılık verme bence. Dönüp dönüp seni böyle sürüncemede bırakmasına müsade etme

29 yaşında gencecik kızsın. Ne işin var boşanmış, 40'lı yaşlarda, çocuklu adamla. Yanlış anlaşılmasın o insanlarsa sevip aşık olabilir, ilişkisi olabilir ama bence davul bile dengi dengine olmalı. Adamın heyecanı kalmamıştır ki biriyle flörtleşecek. Çünkü zaten başından bir evlilik geçmiş. Sizin kadar heyecanlı, aktif olamaz zaten. İşte bi yüzden denginiz değil.
Engelleyen, çıkarın hayatınızdan bu adamı. Sizi düşündüğü falan da yok. Elinin altında arada sırada konuşacağı biri kalsın derdinde sadece. Sizden etkilenseydi, sürekli aklında olsaydınız zaten yanınızda olurdu.
+1

Bir erkek gerçekten isterse senden beklemez buna emin ol. Senden haber alamayinca delirir. Bu adamdan da bu iliskiden de bir cacik olmaz sen istersen 20000 mesaj at. Sonunun kötu bitecegine adim kadar eminim.

Hem neden yasli 1 cocuklu adama takildinki? Bir de onun için üzüluyorsun. Bas engeli önüne bak, vaktini buna mi harciycan? Hadi kart zampara oldugunu gectim üstelik karaktersiz 0+0 elde var 0 yani.

29 yasinda kadinsiniz. 40 yasinda cocuklu bir herifin hicbir zaman onceligi siz olmayacaksiniz, her daim cocugu oncelikli olacak dogal olarak. kendi yasiniza yakin, bekar cocuksuz biri de ne istedigini bilip olgun olabilir ki zaten olgunlugun yasla degil karakterle ilgili oldugunu şu forumda fazlasiyla goruyoruz.adam hala atlatamamis travmalarini ki sizle gorustugunde ayrintisi ile anlatiyor yasadiklarini. evliliginde yasadigi travmalar sizin yasayacaginiz iliskiye mutlaka yansir. ayrica olgun biri olsaydi hem cok hoslandigini soyleyip hem de bu sekilde ortadan kaybolmazdi. cok yorucu simdiden. gorusmeyin bence

29 yasinda kadinsiniz. 40 yasinda cocuklu bir herifin hicbir zaman onceligi siz olmayacaksiniz, her daim cocugu oncelikli olacak dogal olarak. kendi yasiniza yakin, bekar cocuksuz biri de ne istedigini bilip olgun olabilir ki zaten olgunlugun yasla degil karakterle ilgili oldugunu şu forumda fazlasiyla goruyoruz.adam hala atlatamamis travmalarini ki sizle gorustugunde ayrintisi ile anlatiyor yasadiklarini. evliliginde yasadigi travmalar sizin yasayacaginiz iliskiye mutlaka yansir. ayrica olgun biri olsaydi hem cok hoslandigini soyleyip hem de bu sekilde ortadan kaybolmazdi. cok yorucu simdiden. gorusmeyin bence
haklisiniz, yorumlariiz icin tesekkur ederim

isteseydim bulurdum diyen kişi bulamıyordur.yoksa böyle bir cümle kurmak aklına bile gelmezdi.
o kadar haklısın ki
sanırım ilk kez sana hak veriyorum
isteseydim bulurdum diyene kadar bul o zaman
gerçekten bulabilecek olan insanlar zaten bulduğu için kimseye şu cümleyi kurma gereği duymaz

o kadar haklısın ki
sanırım ilk kez sana hak veriyorum
isteseydim bulurdum diyene kadar bul o zaman
gerçekten bulabilecek olan insanlar zaten bulduğu için kimseye şu cümleyi kurma gereği duymaz

Aynen katılıyorum, bulsaydın o zaman derler adama. Yalan dollan isteseydim ben de yapardım, ederdim, bulurdum tipi lafllaırn hepsi yalan ve fakir avuntusu.

Daha ilk buluşmada karısının nasıl aldattığını anlatan bir adamla herşeyin yolunda gitiğine inanmanız gerçekten çok enteresan. En başından beridir usulen söylenen bir kaç güzel cümle dışında hiç bir şey yolunda gitmemiş. Sadece adamdan hoşlanmış ve kendinizi kandırmışsınız. Bu kadar dipte bir adamın pat diye ortadan kaybolması o kadar normal ki. Şaşırmanıza şaşırdım açıkcası. Psikolog değilseniz ve karşılığında para almayacaksınız kimsenin terapisti, şifacısı olmaya gerek yok bence.

Merhaba arkadaşlar,

6 ay önce biriyle tanıştım. Karısı tarafından aldatılmış, boşanmış, bir çocuklu, 40'lı yaşlarda biri. Kahve içtikten sonra bir daha görüşmedik. Bir yara bandı aradığını düşündüm. Daha sonra bazen ilgisiz, bazen ilgiliydi. Bana ayıracak vakti yok gibi geldi. Ama sözlerinde hep "senden çok hoşlandım, bunu ilişkiye dönüştürmek isterim" gibi olumlu laflar vardı.

Benim de kafam karışıktı; kişisel, maddi ve manevi sorunlarla dolu olduğum için bir ilişkiye hazır değildim.

2 hafta önce tekrar konuşmaya başladık. Bana konuşmaya başlarken, "Bu sefer lütfen mesajlarıma cevap ver," yazdı. Aslında iletişimin kesilmesinin nedeni, bence onun mesajlara geç cevap vermesi ya da hiç vermemesiydi. Neyse, beni tekrar görmek istediğini söyledi. Geçen haftaki pazartesi buluştuk. Yemek yedik, parka gittik, romantik bir gündü diyebilirim.

Ertesinde hemen mesaj attı, benden çok etkilendiğini söyledi. Sonrasındaki günler hep mesaj attı. Konuşmayı o başlattı, bazı günler de ben başlattım.

Cuma akşamı cevap vermedi 3-4 saat. Daha sonrasında Cumartesi sabahı yazdı. Ben kırıldığım için bu sefer ben yazmadım.

Bana tekrar mesaj attı ve "lavantabahcesi16xx, sürekli seni düşünüyorum" yazdı. Bu sefer ben cevap verdim. Bana tekrar "Seni daha çok görmek istiyorum" yazdı. Ben de ona "O zaman Salı günü buluşalım" dedim. O da "Olur, eğer istersen ben çok isterim" dedi.

Pazar günü hiç yazmadı ve ben üstüne "merhaba" diyerek mesaj attım. Bana "Oğlum benimle, onu uyutacağım" yazdı. Ben de "İyi geceler, iyi zaman geçirmeler" yazdım. Böyle kısa bir konuşma oldu.

Evet, bu son konuşmamızdı. Yani Pazar gününden beri tek bir mesaj atmadı. Salı günkü buluşmayı bile hatırlamadı.Bir insan bunu neden yapar? 3 gün önce seni çok düşündüğünü söyleyip, 3 gün sonrasına sözleşip, daha sonra neden tek bir mesaj bile atmaz? Ben de atmadım ama ondan bekledim. Çünkü bir erkek isterse yapardı. Sizce haksız mıyım? Yoksa o da benden mi bekledi. Kafamda deli sorular, dışarıdan bakan gözler olarak lütfen bana düşüncenizi söyleyin.
Bekar bir genç kadin neden çocuklu biriyle olmak oster ki üstelik hödük

X