Gidecegim tek yer HAVAALANI

Aysenaz93

Omrum, canim, sinan'im❤️
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2016
2.575
3.585
31
Kizlar merhaba
Gelecek planı yapmaktan yine yorgun düşenler burda mı :KK54:
Seneye yaz tatilinde 10 gunluk Miami'ye gitmeyi planliyoruz annemle. Bilgi aldigim tur sirketinde ekim kasimda tum yerler doluyor, o yuzden elimi cabuk tutmaliyim. Neden Miami diyebilirsiniz şöyle ki bildiginiz gibi çok yogun bi hayatım var (yogunlugumu bilmeyenler eski konularıma göz atabilir) ve tatil yapmak istedigim yer de çok istedigim bir yer olsun istiyorum. Bu yüzden seçimim en son küçükken gittigim o yüzden çok hatırlamadıgım ama hep özlemini çektigim yer olan Miami.
Ama tabi pek hatırlamadıgım için gidenlerin ya da bilgi sahibi olanların yorumları benim için çok degerli.
Plaj konusu cok onemli. Kalkip miami'ye gidip taşla çakılla ugraşmak istemem dogrusu.
Bileniniz var mi denizi, kumu, havası, insanı nasil?
Gece hayati da onemli bi nokta tabi insan benim gibi yogun bir iş hayatı olunca biraz stres atmak istiyor ama kritik nokta plajlari.
Yardim ederseniz cok sevinirim
Not: Dubai ve mykonos da secenekler arasinda. Onerileriniz varsa duymak isterim.

Keşke benim derdim de seneye nereye gitsem olsa Ayşenaz. "Acaba gidebilecek miyiz" i düşünmek daha büyük sıkıntı inan bana. Zira çok bunaldım.

Ama şimdiden iyi tatiller sana :KK76:

Eğer bütçe varsa:

Filipinler
Tayland
İbiza

Miami'de Irma kasırgasından dolayı şu an durum iyi dğeil gibi, seneye toparlanır ama sonuçta riskli bölge sanırım.

Çok yoğun bir insan olduğunu bu kadar vurgulamasan da guzel tavsiyeler gelirdi bence . Dubai cok guzel bir yer .Sadece plaja degil de sehirin dokusuna önem veriesen Dubai derim.

Sevgili Aysenaz sakin gelme buralar cok tehlikeli. Okyanusdaki kopek baliklari sehre indi yetmedi gollerdeki timsahlar bahcelerde....yetmez gibi latinler var bir de, latinler yerler seni Aysenaz cok fenalar:)

Bu arada insan hatirlamadigi yeri nasl ozler Aysenaz:))):KK70::KK70:

Sinan nerede bu arada :)))))

Ekim Kasım gibi yer doluyormuş da şimdiden sorması gerekiyormuş azıcık isabetli at, hiçbir tur şirketinde öyle bişey olmaz.Sen şuna bu yaz buraya gelip fark fakir takılıp tatil havası atamadım da geç kaldım bu bahaneyi buldum desene :rolleyes:

Mikanos konudaki en ekonomik alternatif bikere. Ulaşım masrafı az, tura para ödemen gerekmez, çok daha iyi biryerde konaklarsın diğer alternatiflere ayıracağın bütçeyle. Ama anneyle gidiyorsan mikanos eğlence anlayışı açısından üzer sizi ayşenaz. O nudist plajları, daha öğlen vakti kimbilir neyle 'high' gezen çılgın genç grupları açıklayamazsın annene. Tasos'a filan bak onun yerine oranında plajı güzel.

Ekim Kasım gibi yer doluyormuş da şimdiden sorması gerekiyormuş azıcık isabetli at, hiçbir tur şirketinde öyle bişey olmaz.Sen şuna bu yaz buraya gelip fark fakir takılıp tatil havası atamadım da geç kaldım bu bahaneyi buldum desene :rolleyes:
Siz cok gittiyseniz miami'ye bilgilendirin beklerim :KK50:

Sevgili Aysenaz sakin gelme buralar cok tehlikeli. Okyanusdaki kopek baliklari sehre indi yetmedi gollerdeki timsahlar bahcelerde....yetmez gibi latinler var bir de, latinler yerler seni Aysenaz cok fenalar:)

Bu arada insan hatirlamadigi yeri nasl ozler Aysenaz:))):KK70::KK70:

Sinan nerede bu arada :)))))
Anne-kiz tatil yapalim dedik annecigime jest olsun. Sinanla izinleri denklestirmemiz zor oluyor zaten :KK43:

Anne-kiz tatil yapalim dedik annecigime jest olsun. Sinanla izinleri denklestirmemiz zor oluyor zaten :KK43:

Aysenaz Miami'nin nesini ozluyorsun mesela, cidden merak ettim. Annen hatirliyordur zaten, beraber gidecekseniz o sana yarenlik eder. Tur sirketi nereden cikti hem Himalaya'lara tirmanmiyorsunki tur sirketi ariyorsun. Hotels.com dan otel bulup, cat diye geliyorsun:) ama dikkat et once vize al olur mu.

Aysenaz Miami'nin nesini ozluyorsun mesela, cidden merak ettim. Annen hatirliyordur zaten, beraber gidecekseniz o sana yarenlik eder. Tur sirketi nereden cikti hem Himalaya'lara tirmanmiyorsun ki ya da safariye gitmiyorsun ki tur sirketi ariyorsun. Hotels.com dan otel bulup, cat diye geliyorsun:) ama dikkat et once vize al olur mu.
Anneannemle gitmistim annecimle degil.
O gunleri, yolculugumuzu, ananemi ozluyorum belki de bilmiyorum...
Pasaportumu yeniletmeye gerek yok herhalde :KK49: Siz sadece vizeyi yeterli mi biliyordunuz yoksa?

X