Gidecegim tek yer HAVAALANI

Kizlar merhaba
Gelecek planı yapmaktan yine yorgun düşenler burda mı :KK54:
Seneye yaz tatilinde 10 gunluk Miami'ye gitmeyi planliyoruz annemle. Bilgi aldigim tur sirketinde ekim kasimda tum yerler doluyor, o yuzden elimi cabuk tutmaliyim. Neden Miami diyebilirsiniz şöyle ki bildiginiz gibi çok yogun bi hayatım var (yogunlugumu bilmeyenler eski konularıma göz atabilir) ve tatil yapmak istedigim yer de çok istedigim bir yer olsun istiyorum. Bu yüzden seçimim en son küçükken gittigim o yüzden çok hatırlamadıgım ama hep özlemini çektigim yer olan Miami.
Ama tabi pek hatırlamadıgım için gidenlerin ya da bilgi sahibi olanların yorumları benim için çok degerli.
Plaj konusu cok onemli. Kalkip miami'ye gidip taşla çakılla ugraşmak istemem dogrusu.
Bileniniz var mi denizi, kumu, havası, insanı nasil?
Gece hayati da onemli bi nokta tabi insan benim gibi yogun bir iş hayatı olunca biraz stres atmak istiyor ama kritik nokta plajlari.
Yardim ederseniz cok sevinirim
Not: Dubai ve mykonos da secenekler arasinda. Onerileriniz varsa duymak isterim.
Şeyma subaşıya sor.

Elin miamisini bilmem de kaş kalkan kadar güzel bir deniz kum görmedim ,tam istediğin gibi Ayşe naz cakilsiz parlak kum hemde ucuz hemde öyle vizesi pasaportu yok hemde ucuz ille de havaalanına gidecem diyorsan Antalya uçağına bin ama tavsiyem Ege den geze geze in ,direksiyon ellerini yormayacaksa :) :)

X