Gider ayak fikir alayım kulağıma küpe olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayır engellediğim için hırs yaptı

Daha öncesinde yoktu sadece duyar kasıp gidecekti ben de hakkımı kullanıp engelledim hırs yaptı
Sizin engelleme hakkınız var ama üyenin de beğenmeme hakkı var. Evet her yorumunuza ayrı ayrı beğenmedim basabilir. Şaka gibi, öğretmene şikayet eden okul çocuğu gibi davranıyorsunuz. Beğenmedim basmanın cezası mı var?

Çok saolun yorumunuz için,bazıları yüzünden konum amacından sapıtıldı

O kadar ayrıntılı nelere neler olduğunu yazdığım halde okuduğunu anlayamayan üyeler var

Hayatını yaşayana bi tepkim yok borç içinde hayat yaşanmaz.ama bunu bile anlayacak zeka yok bazılarında
Endişenizi doğru bulsam da ne yazık ki üslubunuzu doğru bulmuyorum. Size saygı gösterilmesini istiyorsanız lütfen önce sizde saygı gösterin.

Sizin engelleme hakkınız var ama üyenin de beğenmeme hakkı var. Evet her yorumunuza ayrı ayrı beğenmedim basabilir. Şaka gibi, öğretmene şikayet eden okul çocuğu gibi davranıyorsunuz. Beğenmedim basmanın cezası mı var?

Sitede olan hakkı kullanmanın nesi ilkokul çocukluğu?

Endişenizi doğru bulsam da ne yazık ki üslubunuzu doğru bulmuyorum. Size saygı gösterilmesini istiyorsanız lütfen önce sizde saygı gösterin.

Özelikle KudrAlobar KudrAlobar nickli kişi bu konudan çıkmayıp eksi atıyor her yazdığıma . Empati yapın siz nasıl davranırdınız
Az önce bile eski attı

Özelikle KudrAlobar KudrAlobar nickli kişi bu konudan çıkmayıp eksi atıyor her yazdığıma . Empati yapın siz nasıl davranırdınız
Az önce bile eski attı
Üzgünüm ama fikrinizi beğenmeme hakkına sahip bende bu sözünüzü beğenmedim. Ben şikayet merci değilim ne yazık ki

Üzgünüm ama fikrinizi beğenmeme hakkına sahip bende bu sözünüzü beğenmedim. Ben şikayet merci değilim ne yazık ki

Bakın fikir beğenmeme değil bu art niyet benim konuma burda eksi atan herkese böyle değilim diyorum ki konuya pusu kurmuş yazdığım her şeye eksi atıyor anlatabiliyor muyum bu yoruma da eski atacak

Şikayet merci siz değilisiniz zaten sizi etiketlemedim şikayeti size yapmadım anlamadığınız için izah ediyorum

Adam malatyayi sevmek zorundami? Siz oralisiniz diye niye bukadar tepki veriyosunuz hakaret etmemis sonucta matah bir yer olmadigini belirtmis depremdede zaten cok hasar gordu yasamak istememesi cok normal buna takilmaniz cok sacma yani. Bu sebepten hatasini anlasin bozuldum falan demeniz bana cok sacma geldi

Tekrar izah edeyim Malatya’yı sevmiyorrrrrrrr alındımmmm yazmadım dalga da geçmedi tavırı gururu olan her insanı kıracak şekildeydi
Adam malatyayi sevmek zorundami? Siz oralisiniz diye niye bukadar tepki veriyosunuz hakaret etmemis sonucta matah bir yer olmadigini belirtmis depremdede zaten cok hasar gordu yasamak istememesi cok normal buna takilmaniz cok sacma yani. Bu sebepten hatasini anlasin bozuldum falan demeniz bana cok sacma geldi

Kızlar bundan yaklaşık 3 ay önce haksız yere sürgün yedim çok üzüldüm evdeki durumları da az çok biliyorsunuz ( banyo yapmayan sigara içen değişik bencil boşanmış çalışmak istemeyen bir ablam var, neden söylüyorum hem iş hem aile hayatında çok üzüldüm )

Deprem olaylarını zaten az çok biliyorsunuz travma sonrası stres bozukluğu devam ediyor.

Neyse sürgün yediğimde izindeydim ve bu süreçte internetten biriyle tanıştım, çünkü geceleri uyuyamıyorum.

Bana spor yapıp yapmadığımı sordu ben de ( haliyle yeni tanıştığım için iş ve aileden bahsetmedim ) depremdeki şeylerden dolayı kaskatı olduğumu bıraktığımı söyledim o da gel spor yapalım tanışalım dedi.

Evli olup olmadığını sordum daha önce evlenip ayrıldığını çocuğunun olmadığını söyledi, ben hiç evlenmedim. ( evli değil boşanmış çocuksuz gerçekten teyit ettirildi)

Buluştuk kahve içtik baktık iyi anlaştık birden sevgili olduk.

Daha buluşmamızın 2. Günü beni iş arkadaşıyla tanıştırdı. Bu beni mutlu etti.

Herkesin içinde elimden tutan aracına bindirirken kapımı açan centilmen biriydi.

Bari aşktan yüzüm güldü dedim.

2 hafta sonra bişiler içerken ‘ sen hiç evlilikten çocuktan bahsetmiyorsun’ dedi ( buna da anlam veremedim benimkiler ben daha demeden evlenelim derlerdi)

ben de buraya yazmıştım siz de sizden adım bekliyor fln demiştiniz ben de artık gözüne soka soka değil ama yavaştan bi gün evlenmek istediğimi çocuğum olmasını istediğimi söyledim asla baskı değil bu sefer oralı olmamaya başladı laflarım havada kalıyordu bazen de ben de çocuk istiyorum gözlerim doluyor eski evliliğimde hiç istemedim ama şimdi böyle diyordu.

Sonra bi kere çocuğumun Malatya’da doğmasını istemem dedi. Bozuldum sonra yazdı kırdıysan özür dilerim dedi. Hiç değilse hatanın farkındasın dedim.

1 aydır başka bir ilde görevde ‘ görevde olduğu sürece sürekli konuşuyoruz şu kadar kaldı gelmene diye demesin mi geleceğim yer de Malatya. Buna da bozuldum.

(Bu arada laflarını merak etmeyin bozuyorum öyle ezik gibi durmuyorum. Ama üzülüyor insan )

Yanına gittim 5 gün.(O çağırdı )

O ise tamamen kendi dünyasında sporlar yapıyor. Ve ben bunları yapmıyorum diye kendi kendine beni sıkıcı olduğum hakkında alt mesajlar veriyor.

Hergün alkol alır. ( Sarhoş olacak kadar değil)

Ailesi yanına geldi bi yıl gelemeyecek bundan sonra dedi bekledim bi tanıştırır diye yok asla bahsetme bile yok Neyse dedim daha yeniyiz olabilir.

Bir de bu depremden dolayı bi yerde kalıyor konut olarak ve orda bekarın kalması yasak, bekar kalan iki kişiydi diğeri çıkarmasınlar diye istemeye bile daha gitmediği sevgilisiyle hemen evlendi.

Bu da benden önce arkadaşlarına şakayla karışık bana birini bulun evlencem diyormuş ama bana ciddi düşündüğünü bile söylemedi

Neyse son olarak şu son geleceğim de Malatya dediğinde soğudum ve telefonu kapattım.

Ondan sonra napıosun günaydın vs yazdı baktı benden de fazla dönüt yok kesti artık bugün itibariyle.

Yaptığı hataların farkında olmasını isterdim ama o hala lay lay lom

Ama acı çekiyorum hayal kırıklığına uğradım.

Kendimi övmeyi sevmem ama ben olsam beni kaçırmazdım. Çünkü eli yüzü düzgün kendi ayakları üstünde duran bi kadınım, genelde erkekler beni görünce evlenelimmmmm diye tuttururlardı — bi arkadaşım deprem sonrası bunu buldun normalde bunlara tahammül etmezdin diyor

Beni teselli edebilir misiniz iyi şeyler duymaya ihtiyacım var 🥹
Malatyayi sevmiyor diye de bozulup ayrilinmaz ki sevgiliden ya 🤦🏼‍♀️ belki sizin bilmediginiz sikintilar cekti ya da baska bir sey yani benim de memleketimizin guzide bir sehrinde boyle anilarim var, burdan ayrilayim bir daha yolundan bile gecmem dedim (19 sene oldu 🤓)

Tekrar izah edeyim Malatya’yı sevmiyorrrrrrrr alındımmmm yazmadım dalga da geçmedi tavırı gururu olan her insanı kıracak şekildeydi
Yav sevmez sevmez nesine aliniyosunuz malatya sanki paris okadar sacmaki guldum yani kusura bakmayin niye buna bukadar takildiniz gururunuz neden kirilsin malatyayi sizmi insa ettinizde sevmedi ne alaka gururla yani :)

Evlilik düşünmüyor demiyorum zaten 2 ay oldu evlilik konularını açan o ben evlenmeyi düşünmüyorum senle evlenmem de demedi - size denildiği gibi - olayı içselleştirmişsiniz.
Üyenin yorumundan şu tire içinde yazdığınız sonuca nasıl vardınız yahu. İlginç bir laf sokma çabanız var😂 Adama da böyle davrandıysanız normal. Evlenmeyi düşünen adam lafını etmez olmuş. Sonra da herkes benimle evlenmek isterdi oysaki bu niye istemedi diye yıkama yağlama bekliyorsunuz kendi tabirinizle.

Ben bahsetmiyordum kendi açtı önce

Daha 2. buluşmada iş arkadaşıyla tanıştırdı vs

2. buluşmada iş arkadaşıyla tanıştırması evlenmek istediğini mi gösteriyor? Ailesiyle tanıştırsa buluşmaya gelinlikle gidecektiniz herhalde.

Adamın her şeyine takmışsınız. Birbirinize göre değilsiniz belli ki.
Bozduğunuzu da söylüyorsunuz.
40 yaşındaki adam 2 aylık ilişkide evlilik konusu açan, her şeye alınıp ne söylese bozan biriyle uğraşmak istemez doğal olarak.
Her ilişkide ben olsam beni kaçırmam rahatlığıyla davranıyorsanız hiçbir ilişkiniz yürümez.

Adam Malatya'yi sevmiyor
olabilir
Bende ailemin memleketinden haz etmem mesela
Sen söyle birsey bekliyorsun sanirim "malatyayi sevmiyorum ama icinde sen varsin diye katlanirim"
Ama adam o tarz biri degil
Adam spor yapan biri
Oyle bir es istiyor olabilir
Sen bekliyorsun ki "sporu sevmen yeterli, yapman gerekmez, ben seni her turlu severim"
Ama adam oyle biri degil iste
Kafalariniz illa uyusacak diye birsey yok
Zorlamanin da alemi yok su durumda
Herkes kendi dengini bulsun

Birine de memleketi kötülenmez yüzüne

ben onun memleketini seviyor muyum

ayrıca Malatya derken beni de kastediyor içinde olduğum için

İl dışında tanışsak Malatyalı olduğumu duysa ay ben de sevmem dese hadi bi nebze

Genç değil 40 yaşında

Her evlenelim diyenle evlenilmez ama bir kadın ilişkide olduğu adamın onla bir gelecek hayal etmesini bekler bence siz dolup gelmişsiniz
Canım ben seni hakli buldum bur ilişki yasiyorsun ve karşıdaki memleketini istemiyorsa ve ciddi bir adim da atmıyorsa bozulman normal.
Bu arada ben de Malatya dayım. Depremden sonra dağıldık hem memleketimiz hem biz bu tarz konuşması cidden saçma. Tahminimce askeri personel sevgilin. Onlar bu tarz muhabbetlere giriyor. Yerinde olsam çok yüz vermem böyle ciddiyetsiz biriyle de ne zamanini ne enerjini tüket. Zaten yüz vermezsen bir kendine gelir. Ama uzun vadede boşanmış birinin senin peşinde pervane olması lazım bosver hiç yorma kendini seni gerçekten sevse böyle davranmaz.

Memleketine laf söyledi diye soğumak kısmında birazcık gülmüş olabilirim:)
Benim memleketimi duyan da pek sevdiğini söylemiyor ama napayım yani

Tanışma aşamasındaymışsınız adamla ilgili hoşuna gitmeyen şeyler varsa yol ver gitsin.

Ve ben bunları yapmıyorum diye kendi kendine beni sıkıcı olduğum hakkında alt mesajlar veriyor.
Şu kısım yeter.
Demek ki uygun değilsiniz birbirinize.
Özensiz cümleleri azalmayacak, artacak devam etseniz.
En fazla başka biriyle tanışana kadar üzülürsünüz, öyle derin bir bağ yok belli ki aranızda.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X