Gider ayak fikir alayım kulağıma küpe olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Örneğin şu mesaja bakın. Buna neden beğenmedim atılır? Cui Bono Cui Bono Khomyuk Khomyuk
Biraz uzun oldu ama inanın su gibi hızlıca okuyacağınız imla kurallarına dikkat edilmiş bir konu lütfen yıkayın yağlayın beni 🥹

Bu konudaki yorumları beğenmeyince neden "eksi tacizi" oluyor, ben anlamadım:KK53: Eski, alakasız yorumları bulup eksilememiş anladığım kadarıyla?

O dediğiniz geçmiş konulardaki beğenmedimler için geçerli. Yani güncel olmayan konulardan eski mesajlarınızı bulsa tamam. Aman bu konuşa fikrinize katılmamak en doğal hakkı.
Her şeyi böyle abartılı mı yaşarsınız gerçekten.

A yazsa beğenmedime basılacak. Göz var, izan var. Çocuk mu kandırıyorsunuz? Şu forumda birileri daha tanıdık diye de hemen destek moduna geçmeyin. Başkası yapsa eksileyeni linçlersiniz.

Karşılıklı uyuşmamışsınız. Gayet normal. Ama 40 yaşında gayet genç bir adamın sporuna kafayı takmanız da tuhaf yani. Adam kendine bakmak istiyor demek ki. Malatya detayı da değişik,ben de Bursada doğmuş ancak güneydoğu kökenli biriyim ama çocuğumun güneydoğuda doğmasını asla istemezdim,bu da bana normal geldi. Siz Malatyalıysanız herkes Malatyayı sevmek zorunda değil,bunu üzerinize alınmayın bence

Böyle dertte hiç görmedim

Ben Malatya yi sevmiyorum demiş

Vay efendim nasıl dermiş Malatya içinde bende yaşıyorum o zaman beni de sevmiyor demekmiş

Bence sizin psikoloji iyi değil

Ve diğer yazdıklarıni destek alin

Örneğin şu mesaja bakın. Buna neden beğenmedim atılır? Cui Bono Cui Bono Khomyuk Khomyuk

A yazsa beğenmedime basılacak. Göz var, izan var. Çocuk mu kandırıyorsunuz? Şu forumda birileri daha tanıdık diye de hemen destek moduna geçmeyin. Başkası yapsa eksileyeni linçlersiniz.
Hangi mesaja eksi attığına bakmadım ben, konu başlığına baktım sadece, neyin suizanı bu şimdi? Tanıdık diye destek moduna geçtiğime eminseniz siz herhalde böyle yapıyorsunuz.
Ayrıca konu sahibi G Gudugudu , konuda hatalı olduğunu söyleyenlere de sen eksi atmışsın, kötü bi kelime olmadığı hâlde, kişi kendinden bilir işi; senin niyetinle yapıldığını düşündün, o yüzden bu kadar yükseldin sanırım.

Beni de konudan engellemişsin, hoşuna gitmeyen şeyi duyunca engelle, ağır ergen misin nedir, adamın senin ne kadar toksik olduğunu anlamamış olma ihtimali var mı sence? Bi de, ben olsam beni kaçırmazdım demişsin jfjdkgkdk :KK53:

Son düzenleme:
Hangi mesaja eksi attığına bakmadım ben, konu başlığına baktım sadece, neyin suizanı bu şimdi? Tanıdık diye destek moduna geçtiğime eminseniz siz herhalde böyle yapıyorsunuz.
Ayrıca konu sahibi G Gudugudu , konuda hatalı olduğunu söyleyenlere de sen eksi atmışsın, kötü bi kelime olmadığı hâlde, kişi kendinden bilir işi; senin niyetinle yapıldığını düşündün, o yüzden bu kadar yükseldin sanırım.

Hadi arkadaşlığınızı başka konuda devam ettirin bye

Allah sizden razı olsun 🥹🥹🥹

Birbirinize baştan uyumlu değilmişsiniz aslında. Bunu bile bile başlayıp çok farklı hayaller kurmamak gerek diye düşünüyorum.

Evlilik lafı da 2 ay için erken ki bunun bir ayı farkli sehirlerdeymişsiniz. Neden tanışırsın ailesiyle? Aileyle tanışmak, ciddiyet demek oluyor özellikle kadınların gözünde. O toplara girmek istememiş olabilir.

Memleket konusunda bende eşimin memleketine çok takılırım ama nam salmış bir şehir olduğu için gülüp geçiyoruz. Siz hassassaniz ve bunu bilerek ikinci defa lafını ediyorsa hoş olmamış. Tek başına bir sebep değil aslında ama ilişkinin bitmesi iyi olmuş sonuç itibariyle.

Birine de memleketi kötülenmez yüzüne

ben onun memleketini seviyor muyum

ayrıca Malatya derken beni de kastediyor içinde olduğum için

İl dışında tanışsak Malatyalı olduğumu duysa ay ben de sevmem dese hadi bi nebze

Genç değil 40 yaşında

Her evlenelim diyenle evlenilmez ama bir kadın ilişkide olduğu adamın onla bir gelecek hayal etmesini bekler bence siz dolup gelmişsiniz
Ben olsam kendimi kaçırmazdım dediniz ya ben size söyleyeyim ben erkek olsam size uzaktan selam bile vermem ya, ne var Malatya’yı sevmiyorsa siz bunu niye bu kadar içselleştirdiniz sırf yaşadığınız memleketiniz olan şehir diye size bu şehir hakkındaki kötü fikirlerini söyleyemesin mi o ne öyle ya? 😂 Çok kasmışsınız her konuda, hayattan keyif alan eğlenen birine göre değilsiniz doğal olarak sizle evlilik düşünmemiş adam

Birbirinize baştan uyumlu değilmişsiniz aslında. Bunu bile bile başlayıp çok farklı hayaller kurmamak gerek diye düşünüyorum.

Evlilik lafı da 2 ay için erken ki bunun bir ayı farkli sehirlerdeymişsiniz. Neden tanışırsın ailesiyle? Aileyle tanışmak, ciddiyet demek oluyor özellikle kadınların gözünde. O toplara girmek istememiş olabilir.

Memleket konusunda bende eşimin memleketine çok takılırım ama nam salmış bir şehir olduğu için gülüp geçiyoruz. Siz hassassaniz ve bunu bilerek ikinci defa lafını ediyorsa hoş olmamış. Tek başına bir sebep değil aslında ama ilişkinin bitmesi iyi olmuş sonuç itibariyle.

Ben bahsetmiyordum kendi açtı önce

Daha 2. buluşmada iş arkadaşıyla tanıştırdı vs

Ben olsam kendimi kaçırmazdım dediniz ya ben size söyleyeyim ben erkek olsam size uzaktan selam bile vermem ya, ne var Malatya’yı sevmiyorsa siz bunu niye bu kadar içselleştirdiniz sırf yaşadığınız memleketiniz olan şehir diye size bu şehir hakkındaki kötü fikirlerini söyleyemesin mi o ne öyle ya? 😂 Çok kasmışsınız her konuda, hayattan keyif alan eğlenen birine göre değilsiniz doğal olarak sizle evlilik düşünmemiş adam

suan bile kimsenin size selam vermediği belli

Normal hayatın size vermediği şeyleri burda kusmayın hadi bye

Adam hayattan keyif alıyor ama borç üstüne borç ekleyerek alıyor diyor üye. Bu normal bir davranış değil. Tabii ki farklı bir şehirde yaşamak isteyebilir ama evlilik istersen hepimiz biraz ayağımızı yorganımıza göre uzatmak isteriz. Günümü gün edeyim diye yaşıyorsa ileride sorumluluklarını yerine getirmede zorluk çekebilir diye düşünüyorum. Konu sahibesinin bu noktadaki endişesini haklı buluyorum.

Adam hayattan keyif alıyor ama borç üstüne borç ekleyerek alıyor diyor üye. Bu normal bir davranış değil. Tabii ki farklı bir şehirde yaşamak isteyebilir ama evlilik istersen hepimiz biraz ayağımızı yorganımıza göre uzatmak isteriz. Günümü gün edeyim diye yaşıyorsa ileride sorumluluklarını yerine getirmede zorluk çekebilir diye düşünüyorum. Konu sahibesinin bu noktadaki endişesini haklı buluyorum.

Çok saolun yorumunuz için,bazıları yüzünden konum amacından sapıtıldı

O kadar ayrıntılı nelere neler olduğunu yazdığım halde okuduğunu anlayamayan üyeler var

Hayatını yaşayana bi tepkim yok borç içinde hayat yaşanmaz.ama bunu bile anlayacak zeka yok bazılarında

Memleket konusunda bende eşimin memleketine çok takılırım ama nam salmış bir şehir olduğu için gülüp geçiyoruz.

Şöyle anlatayım ben de memleketimle maytap geçerim. Bi değişik hareket yapınca zaten oralıyım ne beklenir ki 😁 derim.

Bu direkt eziklediği için alındım. Kim olsa alınırdı zaten, buluttan nem kapan biri değilim

Hayattan keyif almayı seven neşeli eğlenen kendisiyle bile dalga geçmeyi bilen birisiyimdir.

Yıkayın yağlayın beni kelimesinden hoşlanmadı belki. Paşa keyfini biz bilemeyiz. Bana bu yönetim, komşular koşuuun beğenmedim atüyürlar tarzı saçma geliyor.
Ha fi tarihine kadar iner üç sene önce yazdığını unuttuğu mesaja beğenmedim atar evet tacizdir. Ama hali hazırda okuduğu konudaki mesajı beğenir beğenmez. O onun beğenisi bence.

Bir de cevap vermezdim ama algı oluşturmaya çalışıyorsunuz biri gerçek sanar diye yazıyorum

Evlilik düşünmüyor demiyorum zaten 2 ay oldu evlilik konularını açan o ben evlenmeyi düşünmüyorum senle evlenmem de demedi - size denildiği gibi - olayı içselleştirmişsiniz.

Borca harca hayat yaşamak cok ezikçe. Bu yanlışı söyledim. Ayranı yok içmeye diye bi deyim var belli ki sizde aynı kafadasınız size gelsin bu deyim

Yıkayın yağlayın beni kelimesinden hoşlanmadı belki. Paşa keyfini biz bilemeyiz. Bana bu yönetim, komşular koşuuun beğenmedim atüyürlar tarzı saçma geliyor.
Ha fi tarihine kadar iner üç sene önce yazdığını unuttuğu mesaja beğenmedim atar evet tacizdir. Ama hali hazırda okuduğu konudaki mesajı beğenir beğenmez. O onun beğenisi bence.

Hiç de öyle değil boşuna algı yapıyorsunuz aferin kötülük arkadaşlığına başka konudan devam edin bye

Şöyle anlatayım ben de memleketimle maytap geçerim. Bi değişik hareket yapınca zaten oralıyım ne beklenir ki 😁 derim.

Bu direkt eziklediği için alındım. Kim olsa alınırdı zaten, buluttan nem kapan biri değilim

Hayattan keyif almayı seven neşeli eğlenen kendisiyle bile dalga geçmeyi bilen birisiyimdir.
Söyleyiş tarzı önemli tabi, öyleyse rahatsız olmakta haklısınız.

Ama hanımefendi siz ne istiyorsunuz, ben anlamadım ki. Başlığınız bile ‘fikir alayım kulağıma küpe olsun’. İnsanlar da yorumlarını yazmışlar. Herkese itiraz ediyorsunuz. Evet, gerçekten bazısı öyle sert yorum yapıyor ki birşeyin acısını çıkarıyor dersin. Ama genel olarak siz herkese itiraz edip laf yetiştiriyorsunuz. Sadece onaylanma bekliyor gibi bir haliniz var. O zaman kendi düşüncelerinizle devam edin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X