Gider ayak fikir alayım kulağıma küpe olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Eklentiler

• IMG_0016.png
    IMG_0016.png
    194,8 KB · Görüntüleme: 100
Beğenmediği için eksi atmış olamaz mı peki? Karşılıklı yazıştınız ve sen de onun söylediklerini beğenmedin, ne alaka ki taciz?

Hayır engellediğim için hırs yaptı

Daha öncesinde yoktu sadece duyar kasıp gidecekti ben de hakkımı kullanıp engelledim hırs yaptı

Ben de memleketimi sevmiyorum. Eski sevgililerim de içindeyken sık sık kötülerdim şehri ama bir ima içermiyordu, sadece memleketi sevmiyordum. Nasıl şehrime laf söylersin hem de içinde ben varken gibi bir dönüt almadım hiç, fazla alıngansınız. Spor yapması neden saçma sapan oldu onu da anlamadım. Sizi de teşvik etmek istemiş. Düzenli spor yapanlar çevresindekileri de teşvik etmek istiyor hep. Alkol almasında da problem yok çünkü sarhoş olacak kadar içmiyormuş.
Tanışmışsınız ve birbirinizi tanıma dönemindesiniz, travma belirtilerim devam ediyor diyorsunuz evlilik acelesi niye?2 ayda ne evliliğinden bahsedecek? Bu kadar kısa sürede evlenelim diyenden şüphe edin bence. İkidebir eski sevgililerinizden referans vermişsiniz, çok anlaşabilseydiniz onlarla evli olurdunuz zaten.

Mune Mune Kazen Kazen

KudrAlobar KudrAlobar adlı üye eksi tacizine başladı lütfen yardım edin konudan engellendi diye
O dediğiniz geçmiş konulardaki beğenmedimler için geçerli. Yani güncel olmayan konulardan eski mesajlarınızı bulsa tamam. Aman bu konuşa fikrinize katılmamak en doğal hakkı.
Her şeyi böyle abartılı mı yaşarsınız gerçekten.

Adam zaten size göre 'ben yanlışım, benimle evlenme' diyor. Ama para harcamalarından, size uymayan hayatı yüzünden ayrılmak yerine 'geleceğim yerde malatya' cümlesi sebebiyle son noktayı koymanız garip geldi. Herkes her ili beğenmek zorunda mi?
Sanki olaya yanlış yerlerden bakıyorsunuz.

Adam sizin alisik olduğunuz evlenelim diye tutturma moduna girmedigi icin biraz egonuz sarsilip hirs yapmissiniz bence.

Adamin yaptigi spora niye laf ettiğinizi anlamadim.

Alkolu dozunda iciyormus. Eger alkol kullanmasi sizin icin basli basina kabul edilemez ise dozu zaten önemli olmazdi, direkt silerdiniz kafanizda.

Sehrinize laf etmis. Tamam insan memleketini seviyorsa devamli laf edilmesi hosuna gitmez ama bu kadar alinmak da gereksiz. Icinde siz olduğunuz icin etmiyor sonucta. Bu kadar sahsi algılamayın.

Sonuc olarak birbirinizi tanima evresindeyken tanimissiniz ve uyusmamissiniz. Herkesin basina geldigi gibi. Bu kadar dramatize etmeye gerek yok bence.

ben de malatyalıyım ama allah malatyanın belasını verdi lütfen şehrin şu halini de savunmayın… doğru düzgün market bile yok😭

Birbirinize uygun değilmişsiniz. Beklentileriniz farklı. Zaten siz yazmayınca o da hızlıca vazgeçmiş. Peşinizden bile gelmemiş. Kafaya takmayın gitsin. Nedir yani bu kadar? Dramatize etmeyin derim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X