Giresun///28

kızlar bende gorelelıyımm sıssstttt nereye kayboldunuz yaaa :KK43:(((((((gelın bakım cabuk buraya

ozelden msj attım sana :) sen zıvadansan komsu köyün şan yuvayı bılırsın sen??

şahinyuvayı biliyorum bizim köyden ayrılma sanırım öyle duymuştum eskiden birleşikmiş.nekadar dogru bilmem.

ok ben ıste onun karsı koyundenım yanı canakcı yolu uzerınde derekusculudan...ahh kızlar sızlerı gormek benı ne kadar mutlu edıyo bılemezsınız.kendımı cok yalnız hıssedıyorum.dogudayım suan kultur farklılıgı olan sehırde olmak cok zor bırsey

Kızlar derekuşçuluyu da duydum ama oraya da gitmedim hiç,ama olsun Göreleli olmak ve Görelelilerle tanışmak çok güzel.Çok memnun oldum ben.Sevgiler...

Çıktım geldim kızlar:) her an yeniden çıkabilirim ama yetişemiyorum valla:)

bende giresun alucra lıyım ama istanbul büyükçekmecede oturuyorum rkadaşlar memnun oldum

ozelden msj attım sana :) sen zıvadansan komsu köyün şan yuvayı bılırsın sen??
arkadaşlar ben jer yıl giderim göreleye şu an ist. dayım. zuva ve şahinyuva komşu demişsin. farklı yerde değilmi onlar. zuva şahin yuvadan çok daha yüksek bir yerde. şahin yuvayada bir kaç kez gitmiştim. akrabamın işi dolayısıyla bir kaç kez kaldım orda havadar şirin bir köy.ama ben çavuşludanım.
şimdi ne güzeldir bizim oralar yemyeşil olmuştur. hele menekşe kokuları. gel tatil gelllll!!!:teytey::teytey::teytey::teytey:

selam kızlar bizim gelinimizde giresunlu ülperden kısmet olursa bizde gitmeyi düşünüyoruz

giresunlular topikte hiç hareket yok yaw ayıp bize burayı yıkmamız lazım::)))

X