Gitmesem ayıp olur mu yaa???

Bende gitmemelisiniz diye düşünenlerdenim
nişanlın varken pekala olabilir ama yanlız yakışıkalmaz diye düşünüyorum
gitsen eminim pişman olursun. kimseleri tanımadığını için sıkıntıdan patlarsın
bırak merak etsinler seni:jeyyar:
merak ne güzel şey,güzel şey merak:sm_cool:

artık gitmemek kesin kararım sanırım nişanlımla da limoni olmamızın etkisi var şu ara...ama bugün kayınpederim aradı nasılsın diye ya çok seviyolar beni ikiside ayrı ayrı arıyolar??ben mi çok kötüyüm ki acaba ?? off nasıl söylüycem bilmiyorum aileminde ısrar etseler izin vericeklerini biliyolar...ama ben istemiyorum...Allahım noolur güzel bi bahanem olsun

valla benim babam asla yollamazdı böyle bir durumda.nişanlım yanımda olacak ben şehir dışına gidicem.imkansız olurdu.bende gitmek istemezdim zaten bence sende gitme.ailenlede konuş annene anlat durumu rahat edemem falan de gitme.yinede karar senin tabi.

Canım amma uzattın ya ailem izin vermiyor bu kadar basit. Eğer ki nişanlına bu durumdan bahsettiysen sıkıntı olur. Gelmek istemiyorum falan deme ailem izin vermiyor kısa ve öz. Sizinkilerde biraz rahatlar heralde bak ben bile ne düşündüm ailen hakkında Kızmaca darılmaca yok

Canım amma uzattın ya ailem izin vermiyor bu kadar basit. Eğer ki nişanlına bu durumdan bahsettiysen sıkıntı olur. Gelmek istemiyorum falan deme ailem izin vermiyor kısa ve öz. Sizinkilerde biraz rahatlar heralde bak ben bile ne düşündüm ailen hakkında Kızmaca darılmaca yok

neden böyle tersler gibi bi uslupla cevap yazdın anlam veremedim gerçekten :uhm:...ben sadece fikir almaya çalışıyorum,ayrıca ailemin de rahat olması '' kızım gitsin naparsa yapsın boşver'' gibi bi anlam ifade etmiyor sadece nişanlım ben gittiğimde zaten orda olmuycağı için akıllarına kötü birşey gelmiyor.seninde ne düşündüğünü bilemem ama yanlış şeyler düşündürücek bişeyler yok ...yine de sağol yorumun için...

X