Giysileriniz için Güzellik Bakımı

Editor

Edidir Edi
İçerik Editörü
12 Temmuz 2006
1.257
2.980
Vernel Max Soft & Oils

Giysileriniz için Güzellik Bakımı

Giysilerimiz bize kim olduğumuzu anlatır; bu yüzden giysilerimize de cildimiz, saçımız ve bedenimiz kadar önem veririz. Şimdi Vernel Max Soft&Oils ile yumuşatıcıda yepyeni bir çağ başlıyor; Giysileriniz için Güzellik Bakımı. Güzellik bakımındaki yeniliklerden ilham alarak geliştirilen Vernel Max Soft&Oils, içerdiği besleyici yağlar ile giysilerinize özel bakım yapar; değerli parfümler ile giysilerinizin mis gibi kokmasını sağlar.

Türkiye’de besleyici yağlar ile giysilerinize bakım yapan ilk yumuşatıcı; Vernel Max Soft&Oils. Vernel Max Soft&Oils yenilikçi formülündeki besleyici yağ özleri ile kumaşın dokusunu korurken giysilerinize benzersiz bir yumuşaklık sağlar; içeriğindeki değerli parfümler ile giysilerinize baştan çıkaran bir koku verir. Bu eşsiz deneyimi yaşatan Vernel Max Soft & Oils’in formulü Henkel tarafından patentlidir.

Üç varyantı bulunan Vernel Max Soft&Oils kıyafetlerinizde baştan çıkarıcı bir koku bırakırken onları mükemmel yumuşaklıkla buluşturur.

Originals

Vernel Max Soft & Oils Originals içerdiği değerli ylang ylang yağı ile giysilerinize özel bakım yapar. Yenilikçi formülündeki yağ özleri ile kumaşın üst yüzeyini pürüzsüzleştirir, dokusunu korur ve giysilerinize benzersiz bir yumuşaklık verir. Bu sayede kumaşın elastikiyetini arttırır ve giysilerinizin daha az kırışıklık tutmasını sağlar. Siz de Vernel Max Soft & Oils ile bu benzersiz deneyimi keşfedin.

Zengin içeriği ile, özel çiçeklerin eşsiz ferahlığını, ahşap kokusu, misk otu tazeliği ve vanilyanın tatlılığı ile buluşturuyor, ve sizi Vernel Soft & Oils’in değerli dünyasına davet eder!

Manolya Yağı

Güzellik bakımındaki yeniliklerden ilham alarak geliştirilen Vernel Max Soft & Oils yumuşatıcıda yeni bir çağ başlatarak içerdiği besleyici yağlar ile giysilerinize özel bakım yapar, değerli parfümleri ile giysilerinize eşsiz bir koku verir.

Vernel Max Soft & Oils Originals içerdiği değerli manolya yağı ile giysilerinize özel bakım yapar. Yenilikçi formülündeki yağ özleri ile kumaşın üst yüzeyini pürüzsüzleştirir, dokusunu korur ve giysilerinize benzersiz bir yumuşaklık verir. Bu sayede kumaşın elastikiyetini arttırır ve giysilerinizin daha az kırışıklık tutmasını sağlar. Siz de Vernel Max Soft & Oils ile bu benzersiz deneyimi keşfedin.

Odunsu kokusu ve manolya yağının karşı konulmaz birlikteliği, meyve kokuları pudra içeriği ve beyaz çiçekler ile biraraya gelip her yıkamada çamaşırlarınızda unutulmaz bir koku bırakır!

Ylang Ylang yağı

Vernel Max Soft & Oils Originals içerdiği değerli ylang ylang yağı ile giysilerinize özel bakım yapar. Yenilikçi formülündeki yağ özleri ile kumaşın üst yüzeyini pürüzsüzleştirir, dokusunu korur ve giysilerinize benzersiz bir yumuşaklık verir. Bu sayede kumaşın elastikiyetini arttırır ve giysilerinizin daha az kırışıklık tutmasını sağlar. Siz de Vernel Max Soft & Oils ile bu benzersiz deneyimi keşfedin.

Ferah ışıltılı dokusu ile tatlı meyveler, değerli manolya yağı,gül ve ylang ylang bitkisi ile zenginleştirildi. Odunsu, pudralı, meyve aromalı içeriği ile kıyafetlerinize bakım yaparken eşsiz bir deneyim sunuyor.

Senelerdir kullanırım vernel ama yeni serisini demedim henüz. Belki vesile olur.

pembesini denedim uzun sure cok hoş kokuyor.. yarismaya da katildim basarilar katilanlara.

Henüz denemedim ara sıra markette göz kırpıyor bakalım ne zamana kısmet :)

Her zaman aldığım bi ürün değil ama arada aldığım oluyor kokusu guzel ağır değil parfüm gibi kokuyor

Vernel yumuşatıcı vazgeçilmezim diyebilirim.
Yeni yaptığım alış verişimde Vernel Max Soft&Oils olandan her çeşidini aldım.
Sırayla deniyorum.:-)Bakalım en çok hangisini beğeneceğim:KK28:

orjinal olanını kullanmaya başladım gerçekten cok kaliteli bir yumusatıcı , mis gibi kokuyor ve çamaşırlarımı yumusacık yapıyor. diğer çeşitlerinide alacağim tavsiye ederim

X