Saç Bakım Ürünleri Redist Saç Bakım Yağı mı, Barcelino Saç Bakım Yağı mı?

Yıpranmış Saça iyi gelen en iyi yağlar Hindistan cevizi, jojoba, argan, hint yağı diye biliyorum. Dökülme ve hızlı uzama için de ısırgan, çam, badem, sarımsak ve benzeri yağlardır. Saç derisi sorunlarında ve yağlanmada ise defne, lavanta, çayağacıyağı, biberiye, sedir ağacı yağlarıdır.
kuru saça hindistn cevizi ve sulandırılmış gliserin daha iyi. Özellikle de sık sık fön çekenler buna önem versinler.

Sabit saç bakım yağlarıyla uçucu saç bakım yağları gerçekten de işe yarıyor ama eğer saçınız önceden yıprandıysa ve kırıklar da çoksa, saçınız yavaş uzuyorsa bence en garantisi Katkısız Keratin Bakım Yağı kullanmaktır. Kullandığım anda kırıklarıma etki etmesi bana yetti, etkisi de hala devam ediyor, çok çok memnunum. uzun uzun saç bakım yağlarıyla bakım yapmaktan bıkmıştım bu çok süper oldu. artık zahmet çekmıyorum.

Sabit saç bakım yağlarıyla uçucu saç bakım yağları gerçekten de işe yarıyor ama eğer saçınız önceden yıprandıysa ve kırıklar da çoksa, saçınız yavaş uzuyorsa bence en garantisi Katkısız Keratin Bakım Yağı kullanmaktır. Kullandığım anda kırıklarıma etki etmesi bana yetti, etkisi de hala devam ediyor, çok çok memnunum. uzun uzun saç bakım yağlarıyla bakım yapmaktan bıkmıştım bu çok süper oldu. artık zahmet çekmıyorum.
Canım sen de denersen nasıl olacak bakalım bana da yazarsınız.

X