Trend Ayakkabı Modelleri Gizli topuk spor ayakkabı

Bot Modelleri, Çizme Modelleri, Topuklu Ayakkabı Modelleri, Babet Modelleri

majestecik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2013
307
72
Kızlar selam beğendiğim ayakkabı bu :
Gizli-Topuk-Sneakers-35-41-No-KARGOSUZ__84373671_0.jpg

boyutu biraz büyük oldu kusura bakmayın :KK43:
bu tarz ayakkabı kullanan var mı sneakers diye geçiyor sanırım nette bi sitede bulduk 169 lira 3 taksit yapıyorlar birkaç sorum olacak :
- fiyat konusunda daha düşük ve aynı tarzda ayakkabı bulabılecegım bir site var mı ?
- benim ayaklarım 35 numara fakat en küçüğü 36 dan başlıyor kimi ayakkabıya göre 36 da oluyo mesela şu spor topuklularla içine zaten bunun kalın bi çorap giyerim
- Ankara da bu tarz ayakkabı satan yer var mı bildiğiniz deneyebileceğim ?
- kalıp ile 1 numara küçültmek mümkün mü ayakkabıya zarar vermeden ?
cevaplarınızı bekliyorum kızlar :)

pullbear da vardı deichman da filan da olabilir ama bu aylarda genelde sandalet filan olur bahar aylarında bulursun.
kalıpla küçültmek mümkün ne güzel küçücük ayakların varmış benim de kocaman istediğim ayakkabıları giyemiyorum:/

ben kullanıyorum taba rengini aşırı memnunummmmm
sanırım geçen sene moda oldu bunlar yani ben geçen sene gördüm ilk defa bulundugum şehirde ayakkabı satan bi yerde vuruldum aldım hemen 130 falandı fiyatı hatırlamıyorum tam
ama deichmanda çok ucuz 70 liraya falan var oraya bak mutlaka çeşitte bol
çok rahat bi ayakkabı hem spor hem şık herşeyle kombinleniyor
ilk giydiğimde okulda herkes sormuştu nerden aldın diye sonra patladı gittii :KK70:

Ben de çok beğeniyorum bu model spor ayakkabıları. Ben bunun aynısını değil ama, yine gizli topuk bir spor ayakkabı aldım Adidas'tan (resmini aşağıya ekledim). İlk başta şüphem vardı ama çok memnunum, çok rahat. Ayrıca günlük kıyafetlerin altına böyle gizli topuk spor ayakkabı giyince insanın duruşunu değiştiriyor, spor giyindiğinde bile şık hissediyorsun. Bence kesinlikle almalısın.

635267902539611398.Jpg

Yaşın küçükse bilemiyorum ama ben ayakkabıyı pek beğenmedim bence değmez,arkadaşımda vardı aynısından onda da pek güzel durmuyordu

bu tarz ayakkabı kullanan var mı sneakers diye geçiyor sanırım nette bi sitede bulduk 169 lira 3 taksit yapıyorlar birkaç sorum olacak :
- fiyat konusunda daha düşük ve aynı tarzda ayakkabı bulabılecegım bir site var mı ?
- benim ayaklarım 35 numara fakat en küçüğü 36 dan başlıyor kimi ayakkabıya göre 36 da oluyo mesela şu spor topuklularla içine zaten bunun kalın bi çorap giyerim
aynından 3 tane var bende..
resmin aynısı var. siyah olanı. lacivertli var. birde pudra rengi
35 numara giyorum bende.bershka ve bambiden aldım ben. feci rahatlar..

Bende de siyah ,yeşil ve kremi var:KK53::KK53:
Ben hepsini bambiden aldıydım.:KK53:
Benden başka varmıdır habire bunlardan giyen diyodum,varmış :KK53:
ahada ben. kışın ayağımdan çıkmadı. ben görünümünüde çok seviyorum. pudrayıda berchkadan yazlık olanı almıştım..

Daha 2 gün önce kardeşim aldı colinste görmüş 50 liraya 2 çift veriyorlar. Aynı bu model gizli topuk deri süet karışımı.

ahada ben. kışın ayağımdan çıkmadı. ben görünümünüde çok seviyorum. pudrayıda berchkadan yazlık olanı almıştım..
Bende çok seviyorum,ve çok rahatlar.
Yanlız pudranın rengi harika.
Bende önce internetten sipariş ettim,geldi ,deneyince kızım sulandı,bu bana göre anne ,sen giyemezsin dedi:KK48:geri gönderdim.

Yaşın küçükse bilemiyorum ama ben ayakkabıyı pek beğenmedim bence değmez,arkadaşımda vardı aynısından onda da pek güzel durmuyordu
yaş 20 canım da erkek arkadaşım dar paça pek begenmiyo bende ya üst dar alt bol giyiyorum bende bacakların bi tuhaf duruyo diyo :KK70: halbuki carpıkta değil :)

bana fiyat olarak ta alırsam biraz uygunu lazım en fazla 75 felan malum ogrencılık işte çok fazla yük olmak istemiyorum aileme ablama felan aslında o yuzden almayadabilirim

bana fiyat olarak ta alırsam biraz uygunu lazım en fazla 75 felan malum ogrencılık işte çok fazla yük olmak istemiyorum aileme ablama felan aslında o yuzden almayadabilirim
Ben geçen yıl aldım canım.
İnternetten almıştım,trendyolda bambi kampanyasından.
Trendyol,markafoniye falan bak.
Geçtiğimiz yıl her markada vardı bu botlardan,bulursun ucuzunu.

trendyol canım daha ucuz hemde güvenilir bir site :KK66:

X