göbeğinizin altında kahverengimsi çizgi gördünüzmü??

naz ve renkly inan çok sevinirim valla numunelikler dolaşırız ortalıkta kaydirigubbakcemile3 rabbim hayırlısını versin ya bana da test yaparsanız haber verin hee merak ederim yoksa bak bebişimde merak eder

kayram ve renklym ben bugün dayanamadım kan testi yaptırdım sonucu 18:00 de alacağım 3 gün geciktim hala adet olcak mışışm gibi ağrı oluyor ara ara.negatif çıkarsa çok üzülürüm.inşallah hamileyiz dir ALLAH ım:Saruboceq:size haber vericem.renklym inşallah burda çığlık atarız:lepi:kayram bizim içinde dua et lütfen

kayram ve renklym bugün dayanamadım ve kan testi yaptırdım sonuçlar 18:00 de alıcam.renkly inşallah hamişizdirde burdan çığlık atarız:lepi:sonuçları yazarım dua edin kızlar lütfen:Saruboceq:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
2 kere göndermişim
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

canım allah senin ve tüm hamişlerin bebişini kucağına hayırlısıyla sağlıkla almayı nasip etsin inşallah.
bende yazını okuyunca meraklandım ve inceledim hatta eşimede sordum evet bendede böyle bir çizgi var.
acaba benmi öyle sanıyorum diye düşşünürken eşim kesinlikle olduğnu söyledi benim adetime iki gün var hadi hayırlısı bakalım acaba bu da bir belirtimi benim için :))))))))))))))

inşallah canım belirtidir bakalım ALLAH tan umut kesilmez.akşam bir nevi onaylama olacak kaydirigubbakcemile3senin içinde umut oluropuyorumnanaktan

benim çizgimde çok erken belirmişti daha ilk öğrendiğim günlerde vardı gittikçe belirginleşip genişledi.

çok çok tebrik ederim canım allahım sağlıcaklan kucağına almayı nasip etsin inşalalhh
darısı bizim başımızaa

amin canım tuvalete sabahtan beri kaçıcı gidişim hiç bu kadar sitrese girdiğimi hatırlamıyorum.çok zor çok 20 aydır bekliyorum.

amin canım tuvalete sabahtan beri kaçıcı gidişim hiç bu kadar sitrese girdiğimi hatırlamıyorum.çok zor çok 20 aydır bekliyorum.

canım bu kadar stress yapma biraz daha sakin olmaya çalış biliyorum elinde değildir ama başka şeylerle ilgilenmeye başla
mesele ben bi kaç saat düşünmeyim diye kendime iş arıyorum şimdi kalkıp bişeyler yapıcam artık

benimde daha ilk günlerden belirdi kahverengi çizgim...bende eşime gösterdim o da gördü...internetten araştırdım en erken 3 ayda çıkar bu çizgi diye yazıyor... bende sizin gibi erken gören arkadaşlar görünce sevindim açıkçası...yeni bir gebelik belirtisi...demekki bazı kişilerde erken çıkıyor kaydirigubbakcemile3 o çizginin neden çıktığı bilinmiyormuş... ne enteresan değil mi???

ALLAH ım gittikçe umutlanıyorum sağol elenanet cim.hoşgeldin aramızaopuyorumnanaktan

nazz almadın mı sonucunu daha çok merak ettim canım ya delikafadulden inşallah pozitif çıkar :Saruboceq:

oooooof oğlum pc nin saatiyle oynamış akannehir ben saat 6:30 sanıyodum yukarıdakini yazdığımda .. neyse sonucu bize de bildir ama çom merak ettim ben yerimseniben
inşallah vardır senin için dua edicem

çoookkk sağolun kızlar hepiniz benim kadar merak içindesiniz inşaallah sevinçli haber verir ve sizlerdende alırımopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

X